Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

Man tai schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Man patinka Kajus, Pijus
Atsakyti
mano vaiko vardas yra Kajus ir tikrai džiaugiuosi, kad tokį įdėjau.
maniškis lanko darželį - jo grupėje nėra antro Kajaus.
dirbu vidurinėje mokykloje - nemačiau ir nepažįstu nei vieno Kajaus.
ir aš tikrai nemanau, kad jis toks populiarus, o jeigu ir taip - tai tada nuostabu - žinai, kad tas vardas yra labai gražus ir jį dauguma deda. thumbup.gif
Atsakyti
liuks thumbup.gif ,grazus vardas
Atsakyti
thumbup.gif vardas, trumpas, aiskus, o dar is pasakos "Sniego karaliene" Kajus ir Gerda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agules: 21 liepos 2007 - 19:18
QUOTE(supermamytukas @ 2007 04 14, 10:28)
Kajus gražus vardas wub.gif ir tikrai nepasakyčiau,kad jų daug schmoll.gif .Nojų tai tikrai pilna lotuliukas.gif  doh.gif


Daug biggrin.gif

QUOTE(maziux2 @ 2007 07 21, 11:31)
mano vaiko vardas yra Kajus ir tikrai džiaugiuosi, kad tokį įdėjau.
maniškis lanko darželį - jo grupėje nėra antro Kajaus.
dirbu vidurinėje mokykloje - nemačiau ir nepažįstu nei vieno Kajaus.
ir aš tikrai nemanau, kad jis toks populiarus, o jeigu ir taip - tai tada nuostabu - žinai, kad tas vardas yra labai gražus ir jį dauguma deda.  thumbup.gif


Na mano aplinkoj tikrai daug Kajų... Bent 4 pažįstu. Vieną savo bendraamžį, vieną trimetį ir porą dar metukų neturinčių doh.gif
Atsakyti
Man tai Kajaus mazybine forma kazkodel nelimpa- Kajukas... Nu ka zinau g.gif
Atsakyti
Man irgi Kajukas neskamba schmoll.gif O Kajus normalus, trumpas vardas. Man asmeniškai jokių emocijų nekelia.
Atsakyti
Mano sesers Kajui - vienuolika. Jo aplinkoj jis vienintelis.O siaip as pastebejau,jei ir randi koki reta varda ir juo pavadini vaika, tai po desimt metu jau nemazai tokiu vardu, o po dvidesimt - tampa labai daznas.
Atsakyti
Savo suneli pavadinome Kajum,bet kazkaip nelimpa.Jam 2men.,bet vadinam ji taip retai. :rolleyes:Galiu pasakyt,kad isnesiot ir pagimdyt vaika buvo lengviau,negu jam isrinkt varda.Graziu berniukisku vardu is viso nera. schmoll.gif
Atsakyti
Aukščiau nosiuką, Kajus - labai gražus vardukas smile.gif thumbup.gif
Papildyta:
deltadu, drįsčiau paprieštaraut smile.gif Mano akim žiūrint, gražių berniukiškų vardų yra netgi daugiau nei mergaitiškų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_V @ 2007 07 24, 12:26)
Aukščiau nosiuką, Kajus - labai gražus vardukas  smile.gif  thumbup.gif
Papildyta:
deltadu, drįsčiau paprieštaraut  smile.gif  Mano akim žiūrint, gražių berniukiškų vardų yra netgi daugiau nei mergaitiškų  wub.gif

Na,nezinau.Mergaitei tai turejau daugybe variantu,bet dievas dukruzeles nedave 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 24 liepos 2007 - 11:37