Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

Ištiesu susigundžiau pažiūrėti kaip jis atrodo ir nors kaina nėra didele, bet visgi man gražesni tie kuriuos siūlo nuomai 4u.gif
Čia minėtas pardavimui schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karapuzikė: 02 vasario 2008 - 19:01
thomas-philipps parduotuveje, Kaune maciau, bet toks daugiau buitinis....ir tikriausia kazkas panasaus kaip elektromarkte 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi susidomėjau tais fontanais rolleyes.gif , gal reiktų Akropolį Rūtos skyriuje paklaust, manau jie irgi turėtų nuomoti g.gif
Atsakyti
as labai nepatariu vestuvems sokoladinio fontano. Pati toki turiu nusipirkusi, isbandziau ji iki vestuviu pas draugus baliuje, na nepatikesit, taciau visi bus apsivare tuo sokoladu nuo galvos iki koju, sokoladines visos grindys...na nelabai tinkantis daiktas vestuvems, juk jis nebus "parodinis" visi nores paragauti.O demiu neisvengsit, tikrai tikrai
Kazkas klause koks sokoladas, tai as dedu paprasta pieniska, Cadbury. Nezinau ar lietuvoje toks yra, bet manau tiktu ir paprastas princas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 02 03, 03:04)
as labai nepatariu vestuvems sokoladinio fontano. Pati toki turiu nusipirkusi, isbandziau ji iki vestuviu pas draugus baliuje, na nepatikesit, taciau visi bus apsivare tuo sokoladu nuo galvos iki koju, sokoladines visos grindys...na nelabai tinkantis daiktas vestuvems, juk jis nebus "parodinis" visi nores paragauti.O demiu neisvengsit, tikrai tikrai
Kazkas klause koks sokoladas, tai as dedu paprasta pieniska, Cadbury. Nezinau ar lietuvoje toks yra, bet manau tiktu ir paprastas princas. smile.gif

Papasakok placiau ....kaip ten ta sokolda sudedi ar islydyti reikia......manyciau kad yra ir LT Cadbury. Manai nereikia kazkokio spec. sokolado ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 02 03, 17:43)
Papasakok placiau ....kaip ten ta sokolda sudedi ar islydyti reikia......manyciau kad yra ir LT Cadbury. Manai nereikia kazkokio spec. sokolado ax.gif


ten jis dedasi i tam tikra skyriu kur uzverda ir istirpsta(bent pas mane taip), o sokolado tikrai jokio spec.nereikia, gali deti belekoki tik be priemaisu, ta prasme be jokiu riesutu, dziovintu vaisiu ir t.t. ir pan., galima ir balta, gan skanu... wub.gif
Atsakyti
Nepatikesit, bet maciau Aure dovanose pirkti sokolado fontana bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
siuo metu, bent pas mus, buvo 50 proc. nuolaida, tai su nuolaida apie 130lt. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
As tomas philips nusipirkau sokolado fantana pati nes nuomos kainos didesnes nei pirkt, o dydis aparato toks pats kaip ir nuoma siulo vinintelis skirtumas tik tas kad indas nuomoje metalinis (apacioje) o pirktinis sviesios palsmases. Siaip jie nesiskiria auksciu. Aisku kad 113 cm aukscio gal ir ispudingesnis bet jo kaina didele ir jis skirtas dideliam zmoniu skaiciui. o as dar ir papuos ji sugalvosiu kaip ir paslept ta inda isvis reiks aplink apdedant vaisiais.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 02 10, 10:59)
As tomas philips nusipirkau sokolado fantana pati nes nuomos kainos didesnes nei pirkt, o dydis aparato toks pats kaip ir nuoma siulo vinintelis skirtumas tik tas kad indas nuomoje metalinis (apacioje) o pirktinis sviesios palsmases. Siaip jie nesiskiria auksciu. Aisku kad 113 cm aukscio gal ir ispudingesnis bet jo kaina didele ir jis skirtas dideliam zmoniu skaiciui. o as dar ir papuos ji sugalvosiu kaip ir paslept ta inda isvis reiks aplink apdedant vaisiais.


Na man ta apcia ir nepatiko ax.gif ...bet kaip tu sakai galima kazkuom papuosti kad jo nesimatytu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 02 10, 19:24)
Na man ta apcia ir nepatiko ax.gif ...bet kaip tu sakai galima kazkuom papuosti kad jo nesimatytu thumbup.gif

Pabandysiu suzinoti kiek kainuotu is veidrodzio du placius ziedus(lentynos kaip desertams sudeti keliu aukstu buna) ispjauti ir ant metalinio karkaso padeti kad gautusi kaip keliu aukstu tortas su fontanu viduryje o ant veidrodziu prideti vaisiu ir t.t. ko ten reikia prie to fontano
Atsakyti

na nezinau kaip prie tai rasiusiai taip nesiseke su fontanu , kad apsitaske visi buvo , bet va buvau praejusi savaitgali gimtadienyje ir labai smagi atrakcija ( ir labai skani ) buvo , ir negaliu pasakyti , kad nusimozojo sveciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aasimah @ 2008 02 10, 23:49)
na nezinau kaip prie tai rasiusiai taip nesiseke su fontanu , kad apsitaske visi buvo , bet va buvau praejusi savaitgali gimtadienyje ir labai smagi atrakcija ( ir labai skani ) buvo , ir negaliu pasakyti , kad nusimozojo sveciai  4u.gif




kaip smagu isgirsti ir gerus atsiliepimus ax.gif ...na as isbandysiu per svo vestuves.... bigsmile.gif .....
Atsakyti