Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

QUOTE(riestoji @ 2007 12 16, 19:02)
Sveika,
As cia dar naujoke, bet norejau pasiklausti apie ta sokolado fontana.
Jei tu ji turi nuosava, tai gal ir nuomoji? As turesiu savo vestuves pavasari ir kaip tik tokio fontanelio ieskau, radau ji internete pirkti, nebrangus jis tena pie 100 Lt kainuoja, bet tik nelabai sugalvoju, kur ji po tu vestuviu deti. Gal galetumei savo isnuomoti? ax.gif



4u.gif As tai ir pirksiu.........t.y.parves man ji is Airijos.....manau tai ne tik vestuvems tinkantis grazus skanumynas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 16 gruodžio 2007 - 21:11
Dirbu restorane todel kai pasiuliau sefei nusipirkti fontana ji sutiko. Taigi savo vestuvem ji turesiu... Bet tai saunus daiktas ir namam, betkuriame draugu ar giminiu vakarely bus tikra zvaigzde.Nekalbant apie Naujuju sutikima(kai salta uzlango,o namie karsto sokolado kvapas..)
Atsakyti

Kazin kaip su sokoladu sokoladiniam fontanui.....ar butinas specialus, kur jo galima nusipirkti? g.gif
Atsakyti
gossip.gif pasidalinkit savo ispudziais wink_3.gif kurios naudojosi siuo aparatu blush2.gif
Atsakyti
jo man irgi idomu butu , suzinot kiek nusipirkt kainuotu , kur pirkt , ir t.t:}
Atsakyti
QUOTE(giedrixas @ 2007 12 29, 19:20)
Dirbu restorane todel kai pasiuliau sefei nusipirkti fontana ji sutiko. Taigi savo vestuvem ji turesiu... Bet tai saunus daiktas ir namam, betkuriame draugu ar giminiu vakarely bus tikra zvaigzde.Nekalbant apie Naujuju sutikima(kai salta uzlango,o namie karsto sokolado kvapas..)

na, o as, negaliu" perlipti per save ir paragauti is to fontano" (is higienines puses...brr..) jei visi valgo, o as negaliu, tai turbut nesveika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 21, 09:18)
Kaune. O jei dar su balandziais, tai 650Lt lygtais, bet kadangi mes ju ziema neleisim, tai labai ir nesidomejom.
O fotografas is FIXUS. Bet gal man paciai reiketu jam paskambint ir paklaust tos moters kontaktu...  g.gif  nes cia bus 10 vanduo nuo kisieliaus, jei nepazistamos merginos klaus jo apie angeliukus.. pasidomesiu  mirksiukas.gif

o TOMAS PHILLIPSE vakar maciau ta sokolado fontana toki nedideli, kaina - 103Lt. Tik reik zinot is kur ir koki sokolada gaut..


sveika,o gal kartais butu galima gaut kontaktus angeliuku? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
grazi ideja tas sokolado fontanas, niekur nebuvau maciusi, reiks pasidometi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Man taip pat aktualu šis skanus grožis. Planuojame jį turėti savo vestuvių metu. taigi dalinuosi info.

user posted image

44 cm sokolado fontanas (2 kg sokolado * 40Lt/kg + 120Lt nuoma, serveteles,
iesmai ) apie 200 Lt

47 cm - (3 kg sokolado *40 Lt/kg + 130 Lt nuoma, serveteles, iesmai ) apie 250 Lt (2 sokolado fontanu kombinacija 400Lt )

113cm - (6 kg sokolado *40 Lt/kg + 210 Lt nuoma, serveteles, iesmai ) apie 450Lt

66 cm Sampano fontanas vakarui apie 200 Lt nuoma

Atsakyti
QUOTE(Karapuzikė @ 2008 02 01, 17:35)
Sveikutės.
Man taip pat aktualu šis skanus grožis. Planuojame jį turėti savo vestuvių metu. taigi dalinuosi info.

user posted image

44 cm sokolado fontanas (2 kg sokolado * 40Lt/kg + 120Lt nuoma, serveteles,
iesmai ) apie 200 Lt

47 cm - (3 kg sokolado *40 Lt/kg + 130 Lt nuoma, serveteles, iesmai ) apie 250 Lt  (2 sokolado fontanu kombinacija  400Lt )

113cm - (6 kg sokolado *40 Lt/kg + 210 Lt nuoma, serveteles, iesmai ) apie 450Lt

66 cm Sampano fontanas  vakarui apie 200 Lt nuoma


paveiksleli...tas didziausias 113 cm? ax.gif
Papildyta:
Kur cia nuomoja....gal zinai ar sokolada atskirai parduoda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 01 vasario 2008 - 17:58
Kaip aš suprantu taip 4u.gif nors nesu tikra 4u.gif
Atsakyti
nepatikesit, bet toki sokolado fontana ar kaip jis ten vadinas maciau pirkti elektromarke!!! biggrin.gif lotuliukas.gif tik tiek kad apacioj is disney mikis nupiestas thumbup.gif
Atsakyti