Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

aciu Lotavita, reiks pasidomet.

Na, butu smagu jei nelabai brangiai kainuotu, nes dabar su MB sprendziam, kad gal geriau ims berniukus-angeliukus baznycioj uz tokia kaina ir apsieit be fontano..
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 19, 21:13)
aciu Lotavita, reiks pasidomet.

Na, butu smagu jei nelabai brangiai kainuotu, nes dabar su MB sprendziam, kad gal geriau ims berniukus-angeliukus baznycioj uz tokia kaina ir apsieit be fontano..



ką ką. blush2.gif ...............o kas čia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 19 lapkričio 2007 - 20:35
QUOTE(Nervita @ 2007 11 19, 21:34)
ką ką. blush2.gif ...............o kas čia  blush2.gif



cia fotografas mums pasiule ir nuotraukas rode, kad jo pazistama, kuri turi choreografijos trupe, daro toki dalyka:

6-7 vaikuciai aprengiami baltais drabuzeliais, uzdedami perukai: atrodo kaip tikri angeliukai ir jie atlydi jaunuosius i baznycia, ten aplink juos kazkaip soka ar ka jie daro, su arfom maivosi smile.gif zodziu, sake tie vaikuciai tikrai graziai ir ispudingai pagyvina svente, nes jie tai jau moka. be to, atnesa ziedus, stovi salia per priesaika, isejus barsto ziedlapius ir palink sokineja, kad nuotraukos butu grazesnes smile.gif

tai stai kas tie angeliukai smile.gif o mes norim, kad kuo daugiau sveciu susirinktu i baznycia, nes cia yra pagrindine vestuviu dalis, tai galvojam, kad butu idomu padaryt toki netiketuma, toki grozi.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 20, 09:14)
cia fotografas mums pasiule ir nuotraukas rode, kad jo pazistama, kuri turi choreografijos trupe, daro toki dalyka:

6-7 vaikuciai aprengiami baltais drabuzeliais, uzdedami perukai: atrodo kaip tikri angeliukai ir jie atlydi jaunuosius i baznycia, ten aplink juos kazkaip soka ar ka jie daro, su arfom maivosi smile.gif zodziu, sake tie vaikuciai tikrai graziai ir ispudingai pagyvina svente, nes jie tai jau moka. be to, atnesa ziedus, stovi salia per priesaika, isejus barsto ziedlapius ir palink sokineja, kad nuotraukos butu grazesnes smile.gif

tai stai kas tie angeliukai smile.gif o mes norim, kad kuo daugiau sveciu susirinktu i baznycia, nes cia yra pagrindine vestuviu dalis, tai galvojam, kad butu idomu padaryt toki netiketuma, toki grozi..  4u.gif



wub.gif o kiek tas grozis kainuoja? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2007 11 20, 09:18)
wub.gif o kiek tas grozis kainuoja? wub.gif


500Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 20, 10:50)



o kokiam cia mieste?as galvojau apie tai,esu maciusi uzsienio zurnaluose ir man laaaabai patiko mirksiukas.gif o koks cia fotografas?
Atsakyti
Jei kas turit, as noreciau nuomuotis.
O kas nuomuoja kitur, manau sokolada galima naudot Rutos. Maciau apie 20 lt kg. Bet tikriausiai su fontanu jums ir sokolada ikis... Tada tikrai brangu iseina!
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 20, 23:16)
o kokiam cia mieste?as galvojau apie tai,esu maciusi uzsienio zurnaluose ir man laaaabai patiko mirksiukas.gif  o koks cia fotografas?


Kaune. O jei dar su balandziais, tai 650Lt lygtais, bet kadangi mes ju ziema neleisim, tai labai ir nesidomejom.
O fotografas is FIXUS. Bet gal man paciai reiketu jam paskambint ir paklaust tos moters kontaktu... g.gif nes cia bus 10 vanduo nuo kisieliaus, jei nepazistamos merginos klaus jo apie angeliukus.. pasidomesiu mirksiukas.gif

o TOMAS PHILLIPSE vakar maciau ta sokolado fontana toki nedideli, kaina - 103Lt. Tik reik zinot is kur ir koki sokolada gaut..
Atsakyti
cia tarp kitko...šitas "fontanas" vadinasi -fondiu
Atsakyti
Laba, pakolkas puslapis kuriamas bet va: www.sokoladinefantazija.lt
Atsakyti
ten reikia i emaila parasyti kad atsiustu komercini pasiulyma
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 05 23, 13:25)
Aš turiu ir šokolado ir sulčių fontanus. Manau bus tikra puošmena saldžiam stalui rolleyes.gif

Sveika,
As cia dar naujoke, bet norejau pasiklausti apie ta sokolado fontana.
Jei tu ji turi nuosava, tai gal ir nuomoji? As turesiu savo vestuves pavasari ir kaip tik tokio fontanelio ieskau, radau ji internete pirkti, nebrangus jis tena pie 100 Lt kainuoja, bet tik nelabai sugalvoju, kur ji po tu vestuviu deti. Gal galetumei savo isnuomoti? ax.gif
Atsakyti