Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

tai priklauso kokio didumo tas fontanas. paprasciausiai lydyk sokolada ir matysi kiek tau jo reikes
Atsakyti
Iskeliu tema i virsu. Bent jau man tai aktualu ir idomu.
Kas nuomavotes, pirkot sokolado fontana vestuvems? As pati labai megstu sokolada, tai jau vakar su MB zvengem, kad abu apsiterlioje prie saldaus stalo visa vakara praleisim.
Kas nuomavosi - kiek mokejot? Kas turi nuosava - uz kiek isnuomuotumet? Man tik kita rugseji reikes... Beje, kokie vaisiai tinka siam reikalui?
Ir nuotrauku ant realaus vestuviu stalo kaip atrodo idomu paziuret...
user posted image
Atsakyti
Labai graziai atrodo, tikrai saldu stala papuostu. Labai tiktu cia iesmuciai su braskytemis essen.gif
Atsakyti
na as irgi ieskau. bet nieko dar ypatingo neradau. zinau klaipedoje kazkokia firma nuomoja. atrodo www.santuoka.lt ja radau. bet dar jiems neskambinau.
na o prie jo tinka vaisiai (braskes,bananai,avietes). na dar anglijoje naudoja marshmallows (panasu i lietuviskus zefyrus).
tiesa galiu patart kad vaikai labai megsta pieniska sokolada arba balta. o suaugusieji linksta prie tamsaus sokolado.
Atsakyti
niam niam tie fontaneliai. Rugseji buvau LT tai dabar tiksliai nepasakysiu ar Megoj maciau ar Akropolyj....bet tikrai neatsimenu...gal vistik megoj doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 26, 01:59)
niam niam tie fontaneliai. Rugseji buvau LT tai dabar tiksliai nepasakysiu ar Megoj maciau ar Akropolyj....bet tikrai neatsimenu...gal vistik megoj  doh.gif  g.gif


akropoly prie Rutos saldainiu Vilniuje. Bet ar jis nuomuojamas? reiktu pasiklaust...


O dar kokie vaisiai? Nu nebus braskiu rugseji, nepripirksim tiek...
Atsakyti
as irgi noreciau tokio, bet radau tik viena moteri Kaune "zavi akimirka". Gal kas nors zinot kur dar nuomoja (esu Kaune). Noreciau rinktis bent is keliu, bet nerandu internete... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 15, 21:12)
as irgi noreciau tokio, bet radau tik viena moteri Kaune "zavi akimirka". Gal kas nors zinot kur dar nuomoja (esu Kaune). Noreciau rinktis bent is keliu, bet nerandu internete...  blush2.gif


Kokia kaina nuomoja??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2007 11 15, 23:27)
Kokia kaina nuomoja??? ax.gif


..nors skelbime maciau,kad 150Lt, bet kai paskambinau, tai jau 200Lt praso uz para + šokoladas - 40Lt/kg, o 1kg šokolado reikia 10-čiai žmonių. Taigi, reikia skaičiuot... susiderys sumele... g.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2007 11 16, 10:34)
..nors skelbime maciau,kad 150Lt, bet kai paskambinau, tai jau 200Lt praso uz para + šokoladas - 40Lt/kg, o 1kg šokolado reikia 10-čiai žmonių. Taigi, reikia skaičiuot... susiderys sumele...  g.gif



g.gif tikrai susidarys.............maziausia 500 lt.
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2007 11 16, 12:03)
g.gif  tikrai susidarys.............maziausia 500 lt.



na šiaip aš ir manau kad tas fontanėlis toks fainas saldaus stalo akcentas būtų, bet jei vien už jį 500 reiks pakloti tau jau man truputi per brangu o jau ir taip baigiu perlipti per planuojamą išleisti vestuvių biudžetą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natėja @ 2007 11 16, 12:28)
na šiaip aš ir manau kad tas fontanėlis toks fainas saldaus stalo akcentas būtų, bet jei vien už jį 500 reiks pakloti tau jau man truputi per brangu o jau ir taip baigiu perlipti per planuojamą išleisti vestuvių biudžetą  doh.gif


taigi.... pas mane bus apie 11-12 pamergiu, tai as galvojau suorganizuot taip, kad nesinestu kiekviena torto, o butu kokie keli tortai ir tas fontanas (cia is pamergiu puses viskas), bet kai jis tiek kainuoja, tai net negrazu sakyt... reiks patiems apsisprest ir "nekabint" ant kitu.... g.gif
Atsakyti