Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

QUOTE(lipke @ 2007 04 23, 15:31)
nepakeiciamu dalyku nera.Vakaru Europoj zmones  (tiesa, kaip ir pas mus, ne visi) puikiai supranta, kad visur egzistuoja mada, ir tokiu dalyku kaipo ,,nepakeiciami" nera.Taip, kad daikto pavadinimas ,,nepakeiciamu" rodo tik siaura poziuri.
Sokolado fontanai populiarus tik neoficialiuose pokyliuose, kadangi pats jo valgymo procesas laikomas ne tik neestetisku, , bet ir labai nepatogiu - kaip ir apskritai, valgymas is vieno indo yra budingas tik kaimisko, liaudisko tipo patiekalams (visi fondiu, sokoladiniai fontanai- butent tokie ir yra.man jie- niam niam, bet ne apie tai as cia).Jeigu vestuves - su baltom suknelem, baltom staltiesem ir ,,taikoma" i puosnu pokyli, tai tokiam fontanui ant stalo tikrai ne vieta.
Parasiau neseniai skaityto straipsnio isversta santrauka.Tai atspindi ir mano nuomone.Todel nesureiksminkime ir nesudievinkime daiktu.,nes daiktai ir yra tik daiktai.


Kartais tai buna daugiau puosmena, nei saknestas, nors megstantys niekada neatsisako paragauti...

Valgymas is vieno indo ieniems kaimietiskas, kitiems miestiestiskas ir malonus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2007 04 23, 13:31)
nepakeiciamu dalyku nera.Vakaru Europoj zmones  (tiesa, kaip ir pas mus, ne visi) puikiai supranta, kad visur egzistuoja mada, ir tokiu dalyku kaipo ,,nepakeiciami" nera.Taip, kad daikto pavadinimas ,,nepakeiciamu" rodo tik siaura poziuri.
Sokolado fontanai populiarus tik neoficialiuose pokyliuose, kadangi pats jo valgymo procesas laikomas ne tik neestetisku, , bet ir labai nepatogiu - kaip ir apskritai, valgymas is vieno indo yra budingas tik kaimisko, liaudisko tipo patiekalams (visi fondiu, sokoladiniai fontanai- butent tokie ir yra.man jie- niam niam, bet ne apie tai as cia).Jeigu vestuves - su baltom suknelem, baltom staltiesem ir ,,taikoma" i puosnu pokyli, tai tokiam fontanui ant stalo tikrai ne vieta.
Parasiau neseniai skaityto straipsnio isversta santrauka.Tai atspindi ir mano nuomone.Todel nesureiksminkime ir nesudievinkime daiktu.,nes daiktai ir yra tik daiktai.



kazkaip man ir blush2.gif pasidare blush-anim-cl.gif blink.gif wacko.gif ne nebandziau sudievintisito daikto net pati savo vestuvems neimu. g.gif na tiesiog pasiuliau tema nes tikrai ydomu ar populiarus tas fontanas tarp vestuviu lietuvoje. jauciuosi fool.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 04 26, 21:10)
kazkaip man ir  blush2.gif  pasidare  blush-anim-cl.gif  blink.gif  wacko.gif  ne nebandziau sudievintisito daikto net pati savo vestuvems neimu.  g.gif  na tiesiog pasiuliau tema nes tikrai ydomu ar populiarus tas fontanas tarp vestuviu lietuvoje. jauciuosi  fool.gif



nu baik- juk yra dar ne tokiu keistu, ar, atrodo, nesvarbiu temeu siame forume.Man tiesiog uzkliuvo akys uz to apibudinimo kaip ,,nepakeiciamas", o dar neseniai ir straipsni buvau skaiciusi tai ir parasiau... ax.gif
Siaip, manau, tai gali buti visai idomus atributas vestuvese, tiesiog reikia apmastyti, ar tai butina, ar tiks, ar nebus taip, kad sveciai bus per daug issipuste ar aplinka tiek oficiali ir puosni, kad bijosite del kiekvieno sokolado laselio ant staltieses...
Ir jei visos aplinkybes tinka , o ne del to, kad tai madinga ar ,,nepakeiciama", tiktada isigykite ta fontaneli:) Cia as gal labai racionaliai ziuriu i viska, bet cia tiesiog nuomone:))
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
musu vestuves bus paprastos tai sokolado fontanas yra labai grazi atrakcija.kalima mandagiai pasivaisinti o ne kabliuoti iki apsidrapstmo. smile.gif
Atsakyti
Na gėda bet rajonas pirmą kartą apie tokį dalyką girdžiu, gal galima daugiau tokio daikto info kažkur gauti, nes labai sudomino. Kokiu principus jis veikia, kaip naudojamas. Konkrečiai parašykit kur pas mus galima gauti ir kur Londone būtų galima įsigyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 30 balandžio 2007 - 13:25
QUOTE(pandora2006 @ 2007 04 30, 18:06)
musu vestuves bus paprastos tai sokolado fontanas yra labai grazi atrakcija.kalima mandagiai pasivaisinti o ne kabliuoti iki apsidrapstmo. smile.gif




Gal zinot, ar galima kur nusipirkti specialaus sokolado fondiu? Istirpinti ji ar kaip? blush2.gif Zinau recepta is kakavos, grietineles, bet juk ne tikras sokoladas tai doh.gif Ka jus naudojat sokolado fondiu?
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2007 04 22, 11:12)
labuka.nusipirkom mes sokolado fontana savo vestuvems.liuks atrodo.nedidukas bet grazu bus smile.gif  thumbup.gif

labas. gal galima foro to fontaniuko. sudomino, manau kad gera atrakcija, bet neissivaizduoju kaip jis atrodo? buciau dekinga drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(pandora2006 @ 2007 04 22, 11:12)
labuka.nusipirkom mes sokolado fontana savo vestuvems.liuks atrodo.nedidukas bet grazu bus smile.gif  thumbup.gif

labas. gal galima foro to fontaniuko. sudomino, manau kad gera atrakcija, bet neissivaizduoju kaip jis atrodo? buciau dekinga drinks_cheers.gif
oj, nuotraukyciu prasau. g.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 05 20, 12:56)

aciu. dabar jau vaizdzialis aiskus kaip atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš turiu ir šokolado ir sulčių fontanus. Manau bus tikra puošmena saldžiam stalui rolleyes.gif
Atsakyti
sulciu fontanas g.gif kaip idomu, gal turi nuotrauka kaip atrodo?
Atsakyti