Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

na ka gi, praejo manio svente, todel galiu parduoti savo fontana. Naudotas tik mano vestuvem, 1 karta. veikia puikiai. Kaina 100 lt.
Vilnius, i AZ
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2011 08 30, 19:16)
na ka gi, praejo manio svente, todel galiu parduoti savo fontana. Naudotas tik mano vestuvem, 1 karta. veikia puikiai. Kaina 100 lt.
Vilnius, i AZ
user posted image

dar turiu, tad jei kam reikia-kreipkites smile.gif
Atsakyti
jei nuleisit kaina tai manau kas ir nupirks,nes tokia kaina visuose senukuose uz nauja 99lt nusipirkti galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garrbanela @ 2011 05 27, 10:18)
Mes labai norejome ir planavome sokolado fontana, bet kai suzinojome kaina, tai atsoko fantazija. Sokolado fontano nuoma+5kg kaina 500LT



o jūs galvojat kad rimtas fontanas keletą šimtų kainuoja ax.gif

Pati tuo domiuosi. Vieni brangiausių Shepra, kaina apie 8000 lt. kuriame telpa 5 kg. šokolado.

--
O kas liečia šokoladą, pati nebandžiau kitokio, tik Barry Callebaut (kuris beje, Lenkijoj pigiau, nei kad Lietuvoje), jo 1 kg. kainuoja ~35 lt.

jei tirpinamas kitas šokoladas, rekomenduojama į 1 kg. šokolado įpilti apie 130 ml. aliejaus.
Atsakyti
sweikos, ziuriu si temele kazkokia aprimusi, kiba praejo sokolado fantanu mada ? biggrin.gif
sakykite,o sokolado fontanas ir fondiu tai cia vienas ir tas pats ar du skirtingi dalykai?

Labai noreciau tokio dalykelio vestuvems... Kadangi svente bus nedidele, gamtoje su sampanu ir vaisiais tai jis man laaaabia tiktu thumbup.gif ... Ar verta nuomotis, ar verta pirkti? Ka patartumete?
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 04 24, 11:31)
sweikos, ziuriu si temele kazkokia aprimusi, kiba praejo sokolado fantanu mada ?  biggrin.gif
sakykite,o sokolado fontanas ir fondiu tai cia vienas ir tas pats ar du skirtingi dalykai?

Labai noreciau tokio dalykelio vestuvems... Kadangi svente bus nedidele, gamtoje su sampanu ir vaisiais tai jis man laaaabia tiktu  thumbup.gif ... Ar verta nuomotis, ar verta pirkti? Ka patartumete?



fontanas yra fondiu įrenginys 4u.gif

komercinių fontanų kaina prasideda nuo 2000 lt. bet nežinau kas Lietuvoje juos parduoda.
aišku, galit pirkti paprastesnį, tik jei paskui naudosite. Tik turiu pasakyti, parduotuvinis šokoladas netinka fontanui.
Atsakyti
hmz...tai taip iseina, kad nuomotis geriau, arne?
Atsakyti
Na, aš kiek žinau, tai fontanas ir fondiu nėra tas pats. Fondiu mes turim ir vadinam kažką tokio:
user posted image
tik pas mus ne keraminis puodas ir jį naujam ne tik šokoladui, bet ir sūrio fondiu darom smile.gif
Atsakyti
kur perkate sokolada i fontanus?
Atsakyti
sesuo sake pirko sokolado parduotuvese kur visokius saldainius sokoladinius pardavineja, tik kainos nepamena, bet kad ne pigus malonumas.

Nu va buvau tiek prirasius apie sokolado fontanus, o gi ziuriu, jus sokolado gi klauset, jau man visai preis vestuves akys blogai rodo biggrin.gif vsio grieciau ateitu ir praeitu viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zavinga22: 21 gegužės 2012 - 20:45
Mane tai mama atkalbineja.. Bet neatkalbes jau tongue.gif man reik tik sokolado. Fontana kaip ir radau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 05 21, 21:46)
Mane tai mama atkalbineja.. Bet neatkalbes jau tongue.gif  man reik tik sokolado. Fontana kaip ir radau g.gif

saldus majai, lyg vadinas, gal jie turetu? ten pas juos is saldumynu serijos visko pilna biggrin.gif bet jauciu kaina tai gali but nemaza smile.gif

As tai mb leisiu kiba mane atkalbinet, bet kiek jaucias kad nuveikia kazka del vestuviu biggrin.gif nes taip tai jam viskas tinka, viskas grazu ir niekur nieko nereik nei keist nei kazko ieskot biggrin.gif

O jus sokoladini fontana koki galvojat balto ar pienisko sokolado?
Istikruju tai taip graziai ant stalo tas fontanas sokolado atrodo sakes ir koki vaisiai salia, mmm... tobulas saldus stalas smile.gif
Atsakyti