Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

QUOTE(vijoleta20 @ 2010 05 04, 14:10)
sveikos. katik skambinau i Rutos parduotuve Siluteje, tai fontana isnuomoja kaip ir nemokamai, tik reikia is ju pirkt 2 kg sokolado, kuris kainuoja 80lt. Manau jei tokiam mazam mieste Ruta turi, tai apie didesnius miestus nei kalbu nekyla, tik gali kaina skirtis  4u.gif  4u.gif


užlenkė Jums čia su ta šokolado kaina doh.gif , "Rūtos" parduotuvėje Kaune pirkau pienišką šokoladą dar šią žiemą - kg kainavo 30 Lt, bet ir tai galiu pasakyti, kad visiškai neverta jo pirkti, tikrai tiks bet kuris šokoladas be priedų (riešutų, razinų ir žinoma ne saldžiosios plytelės - šokolado pakaitalai) - jau išbandyta mirksiukas.gif , per akcijas prekybos centruose galima įsigyti žymiai pigiau biggrin.gif , čia mus naujokus mausto smile.gif
o aliejaus taip ir nedrįsau pilti, naudojau kakavos sviestą - galima įsigyti taip pat firminėse saldumynų parduotuvėse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicia @ 2010 03 31, 10:57)
4u.gif valio valio nupirkau sokolado fontana "Senukai" parduotuveje Vilniuje...kainavo 105 litai, siaip "Senuku" internetineje parduotuveje 109 litai....galiu paskolinti kam uz simboline kaina.... blush2.gif

Sveika.Ar jau išbandėt fontaną? Kaip jis? Aš irgi noriu tokį pirkti ( nes kitur nerandu ) .
Ar normaliai veikia?
Atsakyti
Vilniuje, parduotuveje "Tomas Philips" maciau ta sokoladini fontaniuka, tik kainos nepamenu, bet nebuvo labai didele smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau aš fontaną Senukuose.Bet nelabai jis man g.gif .Labai garsiai ūžia g.gif Gal kas turit kitokį ? Ar jie visi ūžia, ar čia būtent šitas toks netikęs? Bet aš kitur ir nemačiau jų pirkti.Tomas Philipse dar buvo, bet plastmasinis, nelabai gražus.
Atsakyti
QUOTE(Jurqita @ 2010 05 16, 12:16)
užlenkė Jums čia su ta šokolado kaina  doh.gif , "Rūtos" parduotuvėje Kaune pirkau pienišką šokoladą dar šią žiemą - kg kainavo 30 Lt, bet ir tai galiu pasakyti, kad visiškai neverta jo pirkti, tikrai tiks  bet kuris šokoladas be priedų (riešutų, razinų ir žinoma ne saldžiosios plytelės - šokolado pakaitalai) - jau išbandyta  mirksiukas.gif , per akcijas prekybos centruose galima įsigyti žymiai pigiau  biggrin.gif , čia mus naujokus mausto  smile.gif
o aliejaus taip ir nedrįsau pilti, naudojau kakavos sviestą - galima įsigyti taip pat firminėse saldumynų parduotuvėse  smile.gif

O kiek to sviesto reikia kokiam kiekiui sokolado?
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2010 05 24, 23:14)
Nusipirkau aš fontaną Senukuose.Bet nelabai jis man  g.gif .Labai garsiai ūžia  g.gif Gal kas turit kitokį ? Ar jie visi ūžia, ar čia būtent šitas toks netikęs? Bet aš kitur ir nemačiau jų pirkti.Tomas Philipse dar buvo, bet  plastmasinis, nelabai gražus.


Mes pries metus pirkom irgi Senukuose, tai tas uzimas labai jau negarsus, realiai as net negirdziu, tik sukimasis spirales girdisi, pats jis taip neuzia. Siaip uze viena karta, kai po vestuviu neisplovem laiku jo, tai sokoladas sukietejo ir paskui buvo vis gabaliuku istrigusiu, bet isploviau, atitirpinau viska ir vel viskas ok.

Beje jei kam reiks, galiu paskolinti uz simboline kaina (vilnius, alytus), geras siaip daiktas per sventes didesnes. Visiems draugams skolinam smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur Kaune būtų galima išsinuomoti nedidelį šokolado fontano aparatą. Laiksiu iformacijos į až, iš anksto labai ačiū
Atsakyti
Merginos, gal kas bandet surio i toki fontana det?
Koks ten recepukas? ar tinka tie tradicinio surio fondiu receptai? Nebus per tirsta, kad paskui nebegs ar dar kasnors g.gif
Atsakyti
Siaip surai bent jau man visada gaunasi tokie tirsti, todėl tenka pridesti alyvuogiu aliejaus arba sviesta, tada skystesni būna...
Atsakyti
Bet bega normaliai? Bandziau su suriu, tai mano tas fontanas normaliai matyt nepasildo doh.gif Supyliau jau lydyta suri, tai sustingo ir tiek ziniu. Niekur nebego, gabalais tik susoko ir viskas schmoll.gif

Nors dariau viska pagal surio fondiu receptuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauli @ 2010 07 13, 15:40)
Bet bega normaliai?  Bandziau su suriu, tai mano tas fontanas normaliai matyt nepasildo  doh.gif Supyliau jau lydyta suri, tai sustingo ir tiek ziniu. Niekur nebego, gabalais tik susoko ir viskas schmoll.gif

Nors dariau viska pagal surio fondiu receptuka  g.gif


Nu man taip buna, kai per tirstas buna, matai jei pili alyvuogiu aliejaus, tai jis net ir saltas yra skystas, todel palengvina ta begima.
Papildyta:
tiesa, tik reikia gerai sumaisyti viska ir as jau pilus islydyta, tada lengviausia tirstuma sureguliuot ir neuzsikemsa spirale...
Atsakyti
Sveikos, jei kam reikia turi pardavimui fontana. 4u.gif
http://public.fotki....olado-fontanas/
Atsakyti