Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

4u.gif , Sveikos..nu tai ar sunku pasakyti, kur pirkote?..Pasigyrti ir nesakyti...laaabai negražu... schmoll.gif schmoll.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
ebay, topocentras.
Atsakyti
4u.gif ačiū pelyt.. 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Noriu pasiklasuti ar kas nors "neperseniausiai" nuomojosi sokolado ar punso fontana, idomu butu suzinoti kokios kainos yra sito malonumo, na ir dar gal kokiu atsiliepimu turite apie ju nuoma ir pan? ax.gif Pasidalinkite savo ziniomis smile.gif
Atsakyti
Kaip jis angliskai vadinasi? Notriu paieskoti per Ebey g.gif kazkur buvau radusi anksciau,bet dabar niekaip nerandu doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukasss82 @ 2009 01 26, 13:50)
Laba smile.gif Noriu pasiklasuti ar kas nors "neperseniausiai" nuomojosi sokolado ar punso fontana, idomu butu suzinoti kokios kainos yra sito malonumo, na ir dar gal kokiu atsiliepimu turite apie ju nuoma ir pan?  ax.gif Pasidalinkite savo ziniomis smile.gif


Labas smile.gif
su šokolado fontanu esu susidūrusi, tai nuoma ~100 litų, pirkti ~250 litų. Šiaip turiu viena namuose, toks ne itin dailus, bet pati planuoju ta pagrindą kažkuo uždengti ir bus gerai, nes funkciją savo atlieka...NOrs ilgokai trunka kol įkaitina šokoladą, o ir tinka ne bet koks...
Jeigu tikrai reikia, tai galiu paskolinti pabandyti iki vestuvių, o vestuvėms irgi, jeigu tiks, paskolinsiu.
Negaila gi likimo sesėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šara @ 2009 01 27, 16:52)
Labas smile.gif
su šokolado fontanu esu susidūrusi, tai nuoma ~100 litų, pirkti ~250 litų. Šiaip turiu viena namuose, toks ne itin dailus, bet pati planuoju ta pagrindą kažkuo uždengti ir bus gerai, nes funkciją savo atlieka...NOrs ilgokai trunka kol įkaitina šokoladą, o ir tinka ne bet koks...
Jeigu tikrai reikia, tai galiu paskolinti pabandyti iki vestuvių, o vestuvėms irgi, jeigu tiks, paskolinsiu.
Negaila gi likimo sesėms 4u.gif

O kaip smagu thumbup.gif siaip tai as net esu maciusi gyvai sito daikto, o kaip paruosti tai isvis zalio supratimo neturiu blush2.gif Jei visas tas procesas nera sudetingas, tai mielai pasinaudociau, nes nuomos kainos tai tikrai nekuklios doh.gif +pristatymas... blink.gif O pati iskurio miesto esi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukasss82 @ 2009 01 27, 17:48)
O kaip smagu thumbup.gif siaip tai as net esu maciusi gyvai sito daikto, o kaip paruosti tai isvis zalio supratimo neturiu blush2.gif Jei visas tas procesas nera sudetingas,  tai mielai pasinaudociau, nes nuomos kainos tai tikrai nekuklios doh.gif +pristatymas... blink.gif O pati iskurio miesto esi? smile.gif


Iš Vilniaus, bet šiaip didžiuosiuose miestuose turiu draugų, kurie bent kartą per mėnesį važiuoja.
Šiaip ten, žinok, gana brangiai gaunasi, nes šokolado daug "sueina".
Tai geriau paskolinsiu, kad pati pamatytum, pasidarysit priešvedybinę atrakcijąsmile.gif
Jei tinka, tai parašyk man laiškutį į skulbokaite@gmail.com
Ten dažniau viską seku ax.gif
Atsakyti
as pati usipirkau airijoje, tikrai nemanyciau kad daug kainavo man, apie 100 lt ( 3euru), jei kam neperskubiausiai reikia, nupirkciau, pavezciau. 4u.gif jei kam ydomu rasykit AZ ax.gif as sau pirkau vestuvems, bet kaip faina per koky gimtadieny ar pan pasmaliziauti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2009 02 19, 21:30)
as pati usipirkau airijoje, tikrai nemanyciau kad daug kainavo man, apie 100 lt ( 3euru), jei kam neperskubiausiai reikia, nupirkciau, pavezciau. 4u.gif jei kam ydomu rasykit AZ ax.gif  as sau pirkau vestuvems, bet kaip faina per koky gimtadieny ar pan pasmaliziauti  wub.gif


Gal galite parašyti receptą kaip tą šokoladą pasigaminti kad gražiai bėgtų. smile.gif
Atsakyti
Niu gal ir skanu taip sokolada valgyti, bet to fontano vaizdas man asmeniskai apetito nesukelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 02 20, 11:28)
Niu gal ir skanu taip sokolada valgyti, bet to fontano vaizdas man asmeniskai apetito nesukelia  doh.gif


O ko jums vaizdas nepatinka? blink.gif juk ju visokiu buna mirksiukas.gif 4u.gif

Papildyta:
Ikeliu nuorada i Ebay internetine svetaine rolleyes.gif
http://shop.ebay.co....-All-Categories
Atsakyti