Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

Mačiau tų fontanų ir Elektromarkt parduotuvėje. Tik, man atrodo, gali brangiai kainuoti. Tiksliai nepamenu, bet lygtais su Disney logotipu jie (o tada už vardą tikrai nemažai sumoki).
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2008 07 21, 16:53)
Mačiau tų fontanų ir Elektromarkt parduotuvėje. Tik, man atrodo, gali brangiai kainuoti. Tiksliai nepamenu, bet lygtais su Disney logotipu jie (o tada už vardą tikrai nemažai sumoki).



Dėkui dėkui smile.gif
239 Lt kainuoja, jei kam įdomu.
Atsakyti
Nedideli fontaniuka galiu isnuonuot,taip pat turiu ir punso fontana,rasykit i AZ kam reikia atsiusiu foto
Atsakyti
Labai įdomi tema bigsmile.gif Dar nebuvau girdėjus nei apie šokoladinius, nei apie sulčių fontanus schmoll.gif Čia radau tiek informacijos thumbup.gif rolleyes.gif Reikės pasižvalgyti parduotuvėse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 10 spalio 2008 - 22:51
4u.gif o kaži kur dar jų buna pirkt, išskyrus elektromarką?
Gal kas gali pasakyti... biggrin.gif , kokio Disnėjaus fondiu dydžio..gal kas matėt...
Atsakyti
Laukiu dar sokolado fontano nuotraukyciu, ir ko gero, rezervuosiu abu, ir punso ir sokolado fontaniukus..... thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almike @ 2008 10 17, 21:13)
4u.gif  o kaži kur dar jų buna pirkt, išskyrus elektromarką?
Gal kas gali pasakyti...  biggrin.gif , kokio  Disnėjaus fondiu dydžio..gal kas matėt...

thomas-philipps parduotuveje 4u.gif
paciai parveze is Airijos.....planavau vestuvems....bet nepanaudojau ax.gif
Atsakyti
Na kogero derinys - šokoladas ir vestuviniai rūbai - yra nekoks. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 10 24, 08:39)
thomas-philipps parduotuveje 4u.gif
paciai parveze is Airijos.....planavau vestuvems....bet nepanaudojau ax.gif

Taigis taigis...gaila, bet musu kaime nera Tomo philipso jau...O pirkti tikrai pirkciau...

QUOTE(giedras dangus @ 2008 10 25, 21:47)
Na kogero derinys - šokoladas ir vestuviniai rūbai - yra nekoks.  doh.gif

Nu maciau gražų pobūvį su tuo fondiu...visi laaabai gražiai smaližiavo ir nei vieno nemačiau murzino...p.s. veiksmas vyko iki 24 val.. biggrin.gif



4u.gif taigi pirksiu...jei kas turit ir nenaudojat, merginos siulykit... 4u.gif į až..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almike: 27 spalio 2008 - 10:45
man šokolado fontanas per vestuve buvo nu nerealus daiktas bigsmile.gif galejo ju but netgi 2 bigsmile.gif atrode super bigsmile.gif o skonis wub.gif wub.gif wub.gif kirtom bananus ir arbuzus. gaila kad tik nuotrauku neturiu.
sian gavau ir ash shokolado fontana wub.gif jau laukiu kada galesiu panaudoti
Atsakyti
Man sesute irgi zada is anglijos toki fontana atitempti smile.gif kiek pati ragavau, skaniausiai su braskem..pasmeigi ant pagaliuko, aplieji sokoladu ir niamnioji smile.gif
Atsakyti
o jei dar melionas wub.gif
Atsakyti