Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinis fontanas

QUOTE(uolma @ 2008 02 15, 21:34)
Laba, ir mes išbandėm šį malonumą. tai tik tiek galiu pasakyti, kad dėjom ištirpintą jau juodą konditerinį, kur būna sidabriniam popieriuje. tai reikėjo stipriai skiesti, nes jis buvo labai tirštas. Skiedėm sviestu ir pienu. Reikia kad jis būtų skystas, na maždaug grietinės skystumo. Bet vaikams labai patiko.


mes ir isbandem per mano gimtadieni, nusipirkom pienisko sokolado plytelemis ir bandem lydyti bei skiesti pienu doh.gif schmoll.gif ....iskart sutrauke visa islydyta sokolada.Buvau skaicius kad reikia aliejumi skiesti, tad pylem alieju, vos ne vos atsiskiede....bet tokiu guziuku lyg liko...ir poto kazkaip nelabai gerai jis bego...na neistisas buvo....kaip manot gal per tirstas? g.gif
Na vienu zodziu nesiseke...net suabejojau del vestuves, jei nemokesim normaliai parusoti, tai visai ir nedesim verysad.gif
Na siaip tai visiems labai patiko, liko daug sokolado nesuvalgyto...nors vaikai net su saukstukais seme lotuliukas.gif
Papildyta:
Pardoysiu kaip jis atrode unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 11 kovo 2008 - 13:10
QUOTE(Nervita @ 2008 03 11, 12:13)
mes ir isbandem per mano gimtadieni, nusipirkom pienisko sokolado plytelemis ir bandem lydyti bei skiesti pienu doh.gif schmoll.gif ....iskart sutrauke visa islydyta sokolada.Buvau skaicius kad reikia aliejumi skiesti, tad pylem alieju, vos ne vos atsiskiede....bet tokiu guziuku lyg liko...ir poto kazkaip nelabai gerai jis bego...na neistisas buvo....kaip manot gal per tirstas? g.gif
Na vienu zodziu nesiseke...net suabejojau del vestuves, jei nemokesim normaliai parusoti, tai visai ir nedesim verysad.gif
Na siaip tai visiems labai patiko, liko daug sokolado nesuvalgyto...nors vaikai net su saukstukais seme lotuliukas.gif
Papildyta:
Pardoysiu kaip jis atrode unsure.gif

tikrai per tirstas buvo.taip pat jis turi stovet ant lygaus pavirsiaus.
as tai labai noriu jo savo vestuvems tik vs negaliu surast kas juos pasirupintu, juk nesinori sveciams toki rupesti uzkelti.
Atsakyti
QUOTE(chic @ 2008 03 11, 18:56)
tikrai per tirstas buvo.taip pat jis turi stovet ant lygaus pavirsiaus.
as tai labai noriu jo savo vestuvems tik vs negaliu surast kas  juos pasirupintu, juk nesinori sveciams toki rupesti uzkelti.


Reiks gal dar karteli pabandyti, kad nebutu siurprizu...o pasirupinti tai manau seimininkes gali, na as dar saviskiu neklausiau bet manau turetu sutikti.... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, panales jei kam reikia sokolado fontano didziausio Lietuvoje 110 cm aukscio tai skambinkite telefonu 862123303
Atsakyti
Sveikutes, jei kam idomu tai gerimu fontanu maciau kaune bazeje, 16 sandelyje, siuo metu turi tik viena parodini, bet geguzes pradzioje turetu gauti, tai dar bar visus norincius i eile raso. smile.gif Siaip vaizdas tai grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 02 10, 19:40)
Pabandysiu suzinoti kiek kainuotu is veidrodzio du placius ziedus(lentynos kaip desertams sudeti keliu aukstu buna) ispjauti ir ant metalinio karkaso padeti kad gautusi kaip keliu aukstu tortas su fontanu viduryje o ant veidrodziu prideti vaisiu ir t.t. ko ten reikia prie to fontano


Ar jau suzinojai ka del tu veidrodiniu padeklu? is tiesu gera mintis thumbup.gif
QUOTE(Peiman @ 2008 02 13, 16:32)

sokolada perku jau paruosta sokoladiniam fondiu, tik ipilu truputi paprasto paprascausio aliejaus ir biskiuka grietineles. gaunasi  thumbup.gif


cia kur galima nusipirkti to specialaus fondiu sokolado?
QUOTE(uolma @ 2008 02 15, 21:34)
Laba, ir mes išbandėm šį malonumą. tai tik tiek galiu pasakyti, kad dėjom ištirpintą jau juodą konditerinį, kur būna sidabriniam popieriuje. tai reikėjo stipriai skiesti, nes jis buvo labai tirštas. Skiedėm sviestu ir pienu. Reikia kad jis būtų skystas, na maždaug grietinės skystumo. Bet vaikams labai patiko.

o ar jus mergaites dedat tiesiai i ta apatini pagrinda pacio fontano sokolada kuris ten ir tirpsta?? mes viena kart bandem tai mes ant virykles ant ugnies tirpdem puode virs verdancio vandens ir dejom greit tieisiai i pati fontana lydita jau sokolada, nes manojo fontano instrukcijoj taip buvo parasyta, ir pilem aliejaus ir vistiek buvo per tirsta, sumastem ir mes pieno dapilt, tai katastrofa buvo tas pats kaip ir tau - sutrauke gabalais visa sokolada, nebuvo galima net i fontana pilt, tai mirkem paciam bliude vaisius kiek spejom ant vyrikles doh.gif

gal tikrai patogiau butu sokolada tirpdyt tieisiai paciame fontane, maziau terlioniu butu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomaba: 30 gegužės 2008 - 14:56
Vėl buvome išsiėmę šok. fontaną. Tai aš į indą dėjau šokoladą(sidabriniam pokelį) pyliau pieno viskas iš akies ir tirpdžiau karštam vdenyje su tuo indu. Ir žinokit labai čiki gavosi. Tą ištirpusį šokoladą pyliau į fontaną. Tirštumą reguliavau dar betirpstant šokoladui, vis dapildama tik pieno, kol gavosi tinkamo skystumo. Buvo ir man iš pradžių gabalais sušokęs bet poto viskas gerai gavosi, tik reikėjo ilgiau pakaitinti.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2008 05 30, 20:21)
Vėl buvome išsiėmę šok. fontaną. Tai aš į indą dėjau šokoladą(sidabriniam pokelį) pyliau pieno viskas iš akies ir tirpdžiau karštam vdenyje su tuo indu. Ir žinokit labai čiki gavosi. Tą ištirpusį šokoladą pyliau į fontaną. Tirštumą reguliavau dar betirpstant šokoladui, vis dapildama tik pieno, kol gavosi tinkamo skystumo. Buvo ir man iš pradžių gabalais sušokęs bet poto viskas gerai gavosi, tik reikėjo ilgiau pakaitinti.

kazkaip po pirmo ekperimento vis nedristu bandyt antra kart g.gif nzn ka daryt. o koki tiksliai sokolada tu tirpdei? mes darem ta kart princo plytu prisipirke.
Atsakyti
Šeimininkė žadėjo, kad ir mūsų vestuvėse bus šokoladinis fontanas biggrin.gif Bet taip kalbėjo prieš keletą mėnesių, o dabar sako "jei nesuges"... kažin, jis taip greit genda? Nieko nežinau apie juos doh.gif
Atsakyti
kur gauti dideli sokolado fontana??? Sokoladinej fantazijoj jau uzsakyta....
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2008 06 03, 15:17)
kazkaip po pirmo ekperimento vis nedristu bandyt antra kart  g.gif nzn ka daryt. o koki tiksliai sokolada tu tirpdei? mes darem ta kart princo plytu prisipirke.

Man tas pats buvo kaip ir tau......viena karta pabandziau...daugiau nesinori....planavau vestuvems ant saldaus stalo padeti...bet taip ir nedejau...buciau nemokejus paaiskinti kaip ta sokolada islydyti unsure.gif
Atsakyti
O gal žinot kas kur nusipirkti galima? Kažkas anksčiau minėjo Tomas Philips, kažin ar yra dar? (nes minėjo laaaabai senai).
Atsakyti