Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelės, žaidimai, eilėraštukai


DAR LAUKIAM DAINUOJANCIU tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2008 06 30, 22:04)
DAR LAUKIAM DAINUOJANCIU tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

mum jau 2 suejo 06 15 tai mes jau mokam
a a a pupa.................t.t
lijo lijo lietus............t.t
tindirindi triuska..............t.t
opa opa opapa buvo zirnis ir pupa..............t.t
padainuosiu tau dainele kaip katyte vijo pele............t.t
mano batai buvo du........................t.t
lipo zydas kopeciom..................t.t
ir atrodo viskas nu dar mokam keiktis ir skaiciuot iki10 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2008 06 16, 21:45)
Va čia yra daug gražių dainelių  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
dainuoti?? mes dar kalbet gerai nemokam biggrin.gif o dainuot tai aisku dainuoja ant muses tai sako muuuuuuuu biggrin.gif o seip niunuoja arba dainuodamas sako nana nunu kaip jam iseina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 01, 09:01)

tikrai thumbup.gif nuostabios daineles thumbup.gif ,reik mokytis dabar
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 07 01, 11:06)
dainuoti?? mes dar kalbet gerai nemokam  biggrin.gif  o dainuot tai aisku dainuoja ant muses tai sako muuuuuuuu  biggrin.gif  o seip niunuoja arba dainuodamas sako nana nunu kaip jam iseina  biggrin.gif


Kazkas panasaus ir pas mus..bet kai dainuoju jam aaa pupa..tai jis niunioja puuupaaa supaaa tyyytia (katyte) smile.gif
Kai dainuoju muse..tai niunioja muuuusiu muuuusia, pagaaasiuuu, nedragasiuuu..
Dar padainoju rusiskai tai bando kazka niuniot bet nelabai jam iseina smile.gif

Ir siaip kalba juokingai- geti (gerti), duo (vanduo), dioti (delioti),niaki (tai pastiprintas zodis ne, sujunktas su zodziu kaki lotuliukas.gif )o va zodi "moki" ir "kasi" arba "kasiu" istaria puikiausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stellute @ 2008 07 02, 14:06)
Kazkas panasaus ir pas mus..bet kai dainuoju jam aaa pupa..tai jis niunioja puuupaaa supaaa tyyytia (katyte) smile.gif 
Kai dainuoju muse..tai niunioja muuuusiu muuuusia, pagaaasiuuu, nedragasiuuu..
Dar padainoju rusiskai tai bando kazka niuniot bet nelabai jam iseina smile.gif

Ir siaip kalba juokingai- geti (gerti), duo (vanduo), dioti (delioti),niaki (tai pastiprintas zodis ne, sujunktas su zodziu kaki lotuliukas.gif )o va zodi "moki" ir "kasi" arba "kasiu" istaria puikiausiai  smile.gif



tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Aš saviškiui taip pat nuo pat gimimo dainuoju visokias dainas, bet dažniausiai tik po kokį priedainį ar stulpelį, nes daugiau neprisimenu blush2.gif . Jis labai įdėmiai klauso, nuramina bet kokioj situacijoj, žodžiu - dainavimas vaikui - super ! Na o pačios geriausios dainelės tai būdavo Suzuki pamokėlėse. Su malonumu ir aš ir sūnelis eidavom. Aš išmokdavau daineles ir namuose dainuodavau, tai maniškis judesiais kartu rodydavo (nes ten visas daineles dainuojant pasijungiai rankų judesiai, veido išraiškos ir pan). Dabar vasarą jau aptingau ir mažiau dainuoju, o ir vaikas jau savarankiškesnis, savais žaidimais užsiėmęs...
Galėčiau čia parašyt žodžius, bet kas iš to, jei neina perteikt melodijos ir gestų.
AI, dar turim tokią seną seną K.Kubilinsko knygelę "Darbininkai" su eilėraštukais. Atitaikėm su vyru melodiją ir dainuodavom vaikui. Tai jis visada tik atverčia tą knygelę ir šaukia visu balsu ATI -TI -TI -TE, ATI -TI -TI -TE tol ,kol nepradesi jam dainuot smile.gif O ten zodziai:
AŠ RATELY JŪSŲ
TAI AUDĖJA BŪSIU
TU PAŠOK
IR IŠMOK
KAIP DROBELĘ AUDŽIA..
KLE PU PU
TRE PU PU
TAIP DROBELĘ AUDŽIA.

Na ir kiekvienam pslapy vis apie kitokį darbininką..
Atsakyti
Manoji moka dainuoti "Du gaideliai", ir dar kitu daineliu ismoko darzelyje, pavadinimu nezinau, mylimiausia apie gaidelius biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif maniskei 1,6 metuku,labai patinka dainuot jai apie pupa ,viru kose ir du gaideliai biggrin.gif .labai patinka eilerasciai...
bandisim dainuot ir jusu siulomas dainas. bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis, 4u.gif

Mano mažoji tai dainuoja aa-aa pupa,kas tą pupą supa... smile.gif ,Du gaideliai (ne visus žodžius taria aiškiai,bet kaip garsiai dainuoja doh.gif ,dar dainuoja MUSĖ ir TILI LILI iš Telebimbam wub.gif Kol kas tiek temokam ax.gif
Atsakyti
4u.gif tikiuosi kad mes dainuosim
Atsakyti