Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelės, žaidimai, eilėraštukai

sveikutes skaitau ir stebiuosi kaip saunu jusu jau daineles dainuojat o maniske tik sneketi pradeda.vienintele dainele tai dainuoja savo lele subdama bet ka tai as nelabai ir suprantu niuniuoja brazdena kazka bed skamba neblogai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamiliuke: 23 birželio 2008 - 16:03
Sveikos, mano mazajam 1,7 metai. Dainuoti nori ir liepia mum apie viska is eiles. Nesvarbu ar tai butu pomidoras, ar koks gyvunas, ar kaminas...apie viska. Ir sugalvok ,kad mandras taip greit dainele apie kiekviena daikta biggrin.gif Pats rankytemis rodo, bet dar nelabai kalbam, todel dainuoja la la la biggrin.gif
Labai sauni tema thumbup.gif galima pasisemti ideju. Parasysiu ir as viena dainele, jei spesiu.
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2008 06 23, 18:02)
sveikutes skaitau ir stebiuosi kaip saunu jusu jau daineles dainuojat o maniske tik sneketi pradeda.vienintele dainele tai dainuoja savo lele subdama bet ka tai as nelabai ir suprantu niuniuoja brazdena kazka bed skamba neblogai 4u.gif


Viskam ateina savo laikas tongue.gif tongue.gif tongue.gif Kai prades ciausket,paskui neuzciaupsit 4u.gif tongue.gif Cia toks jumoras 4u.gif Tie mazgiai viska daro pagal save wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na jau jo tikriausiai tegu pirma ismksta kalbeti o veliau jau lauksim daineliu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif mes dar nekalbam
Atsakyti

Dar laukiam daineliu,prasom nepasididziuot ir pasidalint savo ismone ir isradingumu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2008 06 24, 22:28)
Dar laukiam daineliu,prasom nepasididziuot ir pasidalint savo ismone ir isradingumu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


DAUGIAU NIEKS NEMOKA verysad.gif
Atsakyti

heart.gif nestuke.gif soske.gif bis.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

Mijyte jau baigia ismokt maldele mergaitei 4u.gif vartem vaikystes knygas ir radom sia maldele 4u.gif
Saulei nusileidus,
Vakarui atejus,
Nuosirdziai meldziuosi,
Rankeles sudejus.

Dieve Visagali,
Laimink musu sali,
Tete ir mamyte
Ir mane mazyte...

Bet jei deklamuoji,tai nenori mokintis doh.gif Taciau pradedi dainuot,tai iskart pritaria tongue.gif wub.gif tongue.gif Iskart atsirado klausimu ar dievas geras?Ar nesimusa?ir megstamiausia eilerascio maldeles eilute-IR MANE MAZYTE wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gal zinot zodzius ar autoriu dainos:

Gal toli gal arti?
Gal dabar gal seniai?
Melynai melynai melynuoja linai...
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2008 06 25, 22:10)
Mijyte jau baigia ismokt maldele mergaitei 4u.gif vartem vaikystes knygas ir radom sia maldele 4u.gif
Saulei nusileidus,
Vakarui atejus,
Nuosirdziai meldziuosi,
Rankeles sudejus.

Dieve Visagali,
Laimink musu sali,
Tete ir mamyte
Ir mane mazyte...

Bet jei deklamuoji,tai nenori mokintis doh.gif Taciau pradedi dainuot,tai iskart pritaria tongue.gif  wub.gif  tongue.gif Iskart atsirado klausimu ar dievas geras?Ar nesimusa?ir megstamiausia eilerascio maldeles eilute-IR MANE MAZYTE wub.gif  wub.gif  wub.gif


kaip grazu wub.gif
Atsakyti
labukas mamytes,mano sunelis lietuviskai dainuoja a a a pupa-ir gan aiskei ,ir muse is telebimbam,tik tarkim zodi pagausiu-jis sako pagagagausiu,nedraugausiu-nedaugagausiu,nenervuok-neneliuok.ir 4 daineles vokieciu kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo livida: 29 birželio 2008 - 00:01