Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Rasytee @ 2007 03 27, 23:30)
jau geriau gersiu vitaminus nes aliejus sutasytu  lotuliukas.gif

į salotas, o ypač į raugintus kopūstus įsipylus visai nieko valgosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 28, 00:23)
Turėtu gert kasdien po šauksčiuką mastau.gif bet jis šlykštus kaip reta, dėmesio vertas tik šalto spaudimo, bet toks greit sugenda(apkarsta), nu neprastas būtų 'kisieliukas" iš sėmenų ir skonis ne toks šlykštus tik pačių sėkliukių gert nepatartina. g.gif

Niu del gerimo nzn kaip cia bus, dabar kol kas zadu tik plaukucius patepliot ax.gif Pvz., vakare einant miegot issitept, o ryte issiplaut galva. Sako plaukuciai pradeda blizget, sveikai atrodo ax.gif Paziuresim koks cia bus poveikis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cavalli: 28 kovo 2007 - 08:25
QUOTE(Rasytee @ 2007 03 27, 23:30)
jau geriau gersiu vitaminus nes aliejus sutasytu  lotuliukas.gif



as irgi bandysiu prisiverst gert ta alieju, bet vos tik pagalvoju, tai irgi sutuso... blink.gif
esu bandziusi gert alyvu alieju, sako, kad irgi labai gerai odai, bet geriau gal tik kokia savaite, nes reikia ryte nieko nevalgius isgert, o cia malonumas tai toks, kad maza tikrai nepasirodys... blink.gif blink.gif blink.gif bet mano serganciai mociutei mama duoda po sauksta kasdien, tai kazkaip ji nesipriesina, nezinau, gal skanu patapo... blink.gif blink.gif blink.gif pagal mociute matau poveiki (na, nors jai grozio gal labai daug ir nebereikia ax.gif ) is to, kad su virskinimu ir zarnynu problemu nera...
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 27, 23:41)
į salotas, o ypač į raugintus kopūstus įsipylus visai nieko valgosi biggrin.gif


Aha thumbup.gif Man dar labai skanu su juo burokėlių mišrainė( burokėliai, rauginti agurkai, pupelės, svogūniukai...) Ant greičio, tai aš paimu skanios duonytės gabaliuką, užpilu šaukštelį aliejaus ir truputį padruskinu. Ir skanu ir nepykina tongue.gif
Atsakyti


Lietuvoje atsirado naujas produktas ORIGINAL SILICEA BALSAM. Kai dirbau vokietijoje, vienoje vaistineje pasiule, nes nuo darbo buvo susilpneje plaukai, slinko, plonyciai tokie pasidare. Tai pabandziau - ir padejo!

Per 3 menesius plaukai tikrai atsigavo, pasidare storesni (zinoma reikia ziureti tik prie saknu, nes visi vitaminai padeda tik augantiems plaukams, tie, kurie jau "nuauge" kaip ir "nebegyvi". Tad per tuos 3 men atauge plaukai tikrai buvo storesni. Gaila, kad grizus Lietuvoje ju neberadau.... verysad.gif

bet dabar keliose vaistinese maciau....tai vel nusipirkau ir pradejau naudoti (dar tik 1 sav. bet pries vasara pats tas smile.gif

Atsakyti
Aiste kiek kainuoja? kokiose vaistinese yra?
Atsakyti
Aš nusipirkau Zink (cinkas, ten yra dar kažko), tai žiūrėsiu ar bus iš jo naudos.
Atsakyti
QUOTE(AisteSRW @ 2007 04 03, 15:37)
Lietuvoje atsirado naujas produktas ORIGINAL SILICEA BALSAM. Kai dirbau vokietijoje, vienoje vaistineje pasiule, nes nuo darbo buvo susilpneje plaukai, slinko, plonyciai tokie pasidare. Tai pabandziau - ir padejo!

Per 3 menesius plaukai tikrai atsigavo, pasidare storesni (zinoma reikia ziureti tik prie saknu, nes visi vitaminai padeda tik augantiems plaukams, tie, kurie jau "nuauge" kaip ir "nebegyvi".  Tad per tuos 3 men atauge plaukai tikrai buvo storesni. Gaila, kad grizus Lietuvoje ju neberadau.... verysad.gif

bet dabar keliose vaistinese maciau....tai vel nusipirkau ir pradejau naudoti (dar tik 1 sav. bet pries vasara pats tas  smile.gif

tai kas cia per paslaptis, sakyk pavadinima, visom gi reikia tokio daikto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 04, 17:15)
tai kas cia per paslaptis, sakyk pavadinima, visom gi reikia tokio daikto 4u.gif


Taigi Google viskas yra.

Pagal aprašymą - tikrai geras daiktas thumbup.gif Baisi pagunda bėgti ir pirkti.

http://209.85.135.10...tu.lt/109/11824
Atsakyti
QUOTE(AisteSRW @ 2007 04 03, 15:37)
Lietuvoje atsirado naujas produktas ORIGINAL SILICEA BALSAM.

Tai 500 ml užtenka trims mėnesiams? mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ir klausimas doh.gif kaip gali uztekt 500ml trim menesiam jei i diena reik isgert 15ml.....
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 05, 21:50)
nu ir klausimas  doh.gif kaip gali uztekt 500ml trim menesiam jei i diena reik isgert 15ml.....

Patikslinsiu klausimą aciuks.gif . Kiek laiko užtenka šito 500 ml?
Be to, atsakymo aš laukiau iš AisteSRW, o jeigu pati taip viską žinai, tai prašau pasakyti, kuriam laikui to balzamo užtenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 06 balandžio 2007 - 06:33