Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(FataMorgana @ 2007 03 21, 17:50)

Gal pas jus yra pavyzdžių kaip nuo mitybos pagerėja plaukai???  surrender.gif


Nuo linų sėmenų aliejaus labai atsigauna ir plaukai ir nagai. Šitas aliejus, kaip rašo, turi maistingų medžiagų daugiau negu žuvų taukai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 03 22, 09:54)
tai gal ir man del to slenka nes hormonai pas mane cirkus krecia  unsure.gif ....o sakykit kokias geriau gerti,nes as kiek bandziau nuo visu pykino  verysad.gif


aš gėriau novynette smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FataMorgana @ 2007 03 21, 17:50)
Bandžiau jau tokią krūva vitaminų, kad net rankos nusvyra, o rezultatų kaip nėra taip nėra... Pradėjau keisti mitybą... gal sakau "mačys" nes net į veidrodį nebemiela žiūrėti.

Gal pas jus yra pavyzdžių kaip nuo mitybos pagerėja plaukai???  surrender.gif

aisku "macys" 4u.gif zinau, kad riebias zuvis valgyt labai i nauda ( lasisa pvz.), apskritai mityba turi buti pilnaverte. diena gi reikia ivairiasusiu medziagu gaut, t.y kuo ivairesni maista valgyt ( ne picas biggrin.gif )
Atsakyti
tai jeigu nuo plauku slinkimo pagelbejo kontraceptikai, tai ka juos visa gyvenima gerti ? g.gif
as geriau ilgai kontraceptikus, meciau pries pora metu ir tada po kiek laiko pradejo krist plaukai,irgi jau galvoju gal nuo to? bet ka dabar dayt su tais hormonais? nesinori gerti kontraceptikus, o paskui metus juos gerti tureti ta pacia beda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 22, 13:19)
Nuo linų sėmenų aliejaus labai atsigauna ir plaukai ir nagai. Šitas aliejus, kaip rašo, turi maistingų medžiagų daugiau negu žuvų taukai. biggrin.gif

Ar sėmenų aliejaus vaistinėse būna, kokiam pavidale jis yra-kapsulėmis, ar taip geriamas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 03 09, 10:38)
As pradejau gerti silici - plaukams, nagams ir odai. Kol kas rezultatais negaliu pasidalinti, nes dar tik ipusejau pirma pakuote. Nors pas mane ir slenka neperdaugiausiai, bet vistiek i nauda manau  g.gif 
Taciau kiek esu girdejus is draugiu, kurios gere, visos patenkintos rezultatais. Tik trukumas, kad per para reikia isgerti net tris tabletes, o man kai geriu dar kalci, tai susidaro labai daug, o dar taip nuryt man sunku  doh.gif
Bet juk viskas del grozio  mirksiukas.gif

Man jis labai padėjo, nes po gimdymo mažiau nei trečdalį plaukų beturėjau, dabar baigiu trečią pakuotę, o plaukų, o gražumas, o odos skaistumas.Na visi pastebi, sakė ką darau kad taip išgražėjau ax.gif Na nagam nematau jokio poveikio, geriau calcį naudoti, bet plaukam ir odai, taia tsidžiaugti negalui.Kažkada buvau gėrusi perfectil, tai oda buvo graži, nagai tvirti, bet plaukam nelabai padėjo.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 24, 13:14)
Ar sėmenų aliejaus vaistinėse būna, kokiam pavidale jis yra-kapsulėmis, ar taip geriamas?  ax.gif




Aliejaus yra maisto prekių parduotuvėse.


http://www.ekologisk...enu-aliejus.jpg

http://www.linai.lt/savybes/#sub011

http://www.vitamin.l...alieju-foto.jpg

http://www.delfi.lt/....php?id=5457755




Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 26, 13:00)


Labai ačiū už naudingą informaciją 4u.gif . Rytoj lėksiu pirkti sėmenų aliejaus smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 22, 12:06)
As irgi iki siol neatrandu tu vitaminu,kurie  duotu istikruju koki tai nors matoma rezultata  doh.gif

As taip pat laabai daug kokiu isbandziau, ir ne vieni nedave jokiu matomu rezultatu schmoll.gif Vieni, kuriuos galeciau kazkiek isskirt, bent jau juos geriant nebeslinko plaukai ir nagai sustipreje buvo, tai "Nutra style". Dabar vel zadu pradet juos gert ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lenora @ 2007 03 22, 15:19)
Nuo linų sėmenų aliejaus labai atsigauna ir plaukai ir nagai. Šitas aliejus, kaip rašo, turi maistingų medžiagų daugiau negu žuvų taukai. biggrin.gif

Siandien nusipirkau semenu aliejaus, bandysiu atgaivint truputuka plaukucius ax.gif
Atsakyti
kaip naudosit ta semenu alieju?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 03 27, 22:23)
kaip naudosit ta semenu alieju?

Turėtu gert kasdien po šauksčiuką mastau.gif bet jis šlykštus kaip reta, dėmesio vertas tik šalto spaudimo, bet toks greit sugenda(apkarsta), nu neprastas būtų 'kisieliukas" iš sėmenų ir skonis ne toks šlykštus tik pačių sėkliukių gert nepatartina. g.gif
Atsakyti
jau geriau gersiu vitaminus nes aliejus sutasytu lotuliukas.gif
Atsakyti