Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Lenora @ 2007 03 20, 16:24)
Juodas kartusis šokoladas turi labai daug BIOTINO thumbup.gif
Labai megstu juodaji sokolada biggrin.gif blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 20 kovo 2007 - 15:14
QUOTE(ecstasy @ 2007 03 20, 15:14)
Nepatiko MERZ SPEZIAL DRAGEES, nors gal per mazai buvo tu 2 pakuociu, kurias isnaudojau...

Per šituos "vitaminus" vos plika nelikau. Gėriau nuo dūšios ir pradėjo slinkt plaukai, apie nagus tai išvis patylėsiu doh.gif . Nežinau ar čia visoms ar tik man toks "nuostabus" jų poveikis buvo g.gif
jau kuris laikas naudoju italų kažkokios firmos serumą su svogūnais, tai plaukai auga ir sveikesni atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amobuffone: 20 kovo 2007 - 15:16
QUOTE(katiliukas @ 2007 03 20, 15:02)
pasakysiu tik tiek- turėjau ilgus gražius plaukus, o kai pradėjo slinkti tai išgelbėjo tik vienintelis dalykas hormoninės tabletės, tiesa jau mažai ką buvo gelbėt  verysad.gif , jokie vitaminai odos gydytojai šampūnai ampulės ir tt nepadėjo. Čia buvo prieš gerą 10 metelių  cool.gif .

O kaip tu nusprendei gerti hormonines tabletes? Ar būtent dėl plaukų slinkimo jas gėrei, ar gydytoja patarė? Aš tai nelabai norėčiau jų gerti, bet, jeigu reikėtų, tai ką darysi g.gif .
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 03 20, 13:54)
Sveikos 4u.gif

Sakykite gal kas naudojote Perfectil vitaminus? man taip nuo visu stresu per 3 menesius isslinko plaukai, kad net baisu darosi... verysad.gif  Nusipirkau tuos Perfectil, sakau gal pades... g.gif


Užjaučiu dėl plaukų..šiandien buvau pas kirpėją, tai man ji vienareikšmiškai pasake, kad ir nuo plaukų slinkimo,ir skatina augimą česnakų ir svogūnų sultys. paaukok porą mėnesių, jei yra galimybė, kad ir ne koks kvapas būną sušlapinus galvą,užtai greitai atsigaus plaukai 4u.gif
Atsakyti
Pasisakysiu šio ryto savo vitaminų gėrimo rezultatus. kažkada (gal prieš kelis mėn.) turėjau fitoval plaukams vitaminų, bet ploviau galvą jų šampūnu, plaukai buvo pagerėję, tai vitaminų kažkaip ir nebegėriau. Kadangi vakar prisiskaičiau apie vitaminus plaukams, tai nusprendžiau, kad gal širyt reik vėl pradėt juos gerti. Rezultatas toks - išgėrus vitaminus, po 10 min. tupėjau kluziką apsikabinus. Nežinau ar čia dėl to, kad vitaminai, ar dėl to, kad būtent šitie vitaminai verysad.gif
Atsakyti
Bandžiau jau tokią krūva vitaminų, kad net rankos nusvyra, o rezultatų kaip nėra taip nėra... Pradėjau keisti mitybą... gal sakau "mačys" nes net į veidrodį nebemiela žiūrėti.

Gal pas jus yra pavyzdžių kaip nuo mitybos pagerėja plaukai??? surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 20, 17:00)
O kaip tu nusprendei gerti hormonines tabletes? Ar būtent dėl plaukų slinkimo jas gėrei, ar gydytoja patarė? Aš tai nelabai norėčiau jų gerti, bet, jeigu reikėtų, tai ką darysi g.gif .

o taip ir nusprendžiau, kad kai nieks jau nepadėjo jokios odos gydytojos ir tt, nusiuntė pas ginekologę ir ji pasakė kad plaukai gali slinkti dėl hormonų sutrikimo. Išrašė man paprasčiausių kontraceptikų ir viskas susitvarkė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 03 21, 17:58)
o taip ir nusprendžiau, kad kai nieks jau nepadėjo jokios odos gydytojos ir tt, nusiuntė pas ginekologę ir ji pasakė kad plaukai gali slinkti dėl hormonų sutrikimo. Išrašė man paprasčiausių kontraceptikų ir viskas susitvarkė  smile.gif


tai gal ir man del to slenka nes hormonai pas mane cirkus krecia unsure.gif ....o sakykit kokias geriau gerti,nes as kiek bandziau nuo visu pykino verysad.gif
o del vitaminu kiek visko isbandziau stebuklu nebuvo,jau geriau gal kokios kaukes ar kapsules plaukams.....
Atsakyti
As irgi iki siol neatrandu tu vitaminu,kurie duotu istikruju koki tai nors matoma rezultata doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 22 kovo 2007 - 10:07
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 22, 10:06)
As irgi iki siol neatrandu tu vitaminu,kurie  duotu istikruju koki tai nors matoma rezultata  doh.gif

Nes dauguma vitaminu - sintetika smile.gif Naturalius galim gauti tik is maisto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amobuffone @ 2007 03 21, 11:36)
Pasisakysiu šio ryto savo vitaminų gėrimo rezultatus. kažkada (gal prieš kelis mėn.) turėjau fitoval plaukams vitaminų, bet ploviau galvą jų šampūnu, plaukai buvo pagerėję, tai vitaminų kažkaip ir nebegėriau. Kadangi vakar prisiskaičiau apie vitaminus plaukams, tai nusprendžiau, kad gal širyt reik vėl pradėt juos gerti. Rezultatas toks - išgėrus vitaminus, po 10 min. tupėjau kluziką apsikabinus. Nežinau ar čia dėl to, kad vitaminai, ar dėl to, kad būtent šitie vitaminai verysad.gif

biggrin.gif gal priežastis slypi kitur...gal pilvelyje ramiai sau bando įsitaisyti mažas gyventojas kokiems 9 mėn. 4u.gif ir tau siunčia rytinius signalus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(debesėlis @ 2007 03 22, 12:33)
biggrin.gif gal priežastis slypi kitur...gal pilvelyje ramiai sau bando įsitaisyti mažas gyventojas kokiems 9 mėn.  4u.gif  ir tau siunčia rytinius signalus... ax.gif

labai norėčiau to kur pilvelyje rolleyes.gif wub.gif , bet tikrai ne jis čia įsitaisęs. Mielu noru tada ir visos dienos pykinimus pakentėčiau wub.gif
Čia nuo šitų vitaminų, nes ankščiau nuo jų tik pykindavo, o dabar vat kaip. Nusprendžiau geriau vėl to savo svogūninio serumo nusipirksiu ir pasitepliosiu, tai nors skrandis bus ramus.
Atsakyti