Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(cavalli @ 2007 03 18, 14:38)
As juos geriau gana ilgai, kokius 7-8men. Buvau padarius menesio pertrauka,iskart pajauciau ir nagai susilpnejo ir plaukai labiau slinko. Tai jei tas Pantogaras neduos jokiu rezultatu, vel gersiu Nutra style. Nes tie Pantogar laaabai brangus jau doh.gif

Man tai isvis kazkokia mistika ivyko. Buvo nagai uzauge gerokai ir kieti buvo, stiprus, gal 3 mesesius. Po to eme ir suskilinejo kaip ledas per savaite blink.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 18, 15:48)
Man tai isvis kazkokia mistika ivyko. Buvo nagai uzauge gerokai ir kieti buvo, stiprus, gal 3 mesesius. Po to eme ir suskilinejo kaip ledas per savaite blink.gif

Nesuprasi nuo ko cia taip g.gif Man panasiai dabar buvo, kai jau visi nagai stiprus, kieti, ilgi, ot eme du ir ant abieju ranku tie patys ir nuskilinejo blink.gif Ir kaip cia suprast g.gif Dabar vel pasivijo kitus, vel visi vienodi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 18, 14:48)
Man tai isvis kazkokia mistika ivyko. Buvo nagai uzauge gerokai ir kieti buvo, stiprus, gal 3 mesesius. Po to eme ir suskilinejo kaip ledas per savaite blink.gif


Man lygiai tas pats atsitiko. Geriau Perfektil. Man įtakos turejo atšalęs oras. Pastebėjau, kad kai šalta, mano nagai lūžta kaip stikliniai. Sutrikus kraujotaka pirštų galiukuose.
Atsakyti
QUOTE(ashantik @ 2007 03 18, 13:24)
O as vakar nusipirkau FUTURA SILICA visa pakuote,tikiuosi nebus pinigai kaip i bala,taip noretusi tvirtu nagu..


Šituos aš peržegnojau... Turėjau silpnus nagus, skilinėjančius plaukus.... nu po mėnesio panaudojimo nagų nebeturėjau išvis-šitaip išplonėjo, susisluoksniavo, plaukai slinkinėt pradėjo.. unsure.gif vėlgi, kiekvienas organizmas reaguoja kitaip...
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 20, 01:41)
Šituos aš peržegnojau... Turėjau silpnus nagus, skilinėjančius plaukus.... nu po mėnesio panaudojimo nagų nebeturėjau išvis-šitaip išplonėjo, susisluoksniavo, plaukai slinkinėt pradėjo..  unsure.gif  vėlgi, kiekvienas organizmas reaguoja kitaip...
drinks_cheers.gif man su Perfectil panasiai buvo doh.gif
Atsakyti
As silici geriu, negazdinkit doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sakykite gal kas naudojote Perfectil vitaminus? man taip nuo visu stresu per 3 menesius isslinko plaukai, kad net baisu darosi... verysad.gif Nusipirkau tuos Perfectil, sakau gal pades... g.gif
Atsakyti
Nepatiko MERZ SPEZIAL DRAGEES, nors gal per mazai buvo tu 2 pakuociu, kurias isnaudojau...
Patiko HARMONY LINE plauku prieziuros kapsules, tik kad ju nelabaj kur rasi....
O siajp rejk ziuret kuo didesnio BIOTINO kiekio.... flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2007 03 20, 15:14)

O siajp rejk ziuret kuo didesnio BIOTINO kiekio.... flirt.gif



Juodas kartusis šokoladas turi labai daug BIOTINO thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ashantik @ 2007 03 18, 14:24)
O as vakar nusipirkau FUTURA SILICA visa pakuote,tikiuosi nebus pinigai kaip i bala,taip noretusi tvirtu nagu..

O man isbere nuo ju krutine ir pecius doh.gif Anksciau gerdavau Merz Spezial Dragees, patiko man jie - pastebejau poveiki nagams bei plaukams. Tik vat klausimas iskilo, tie vitaminai juk ne tik galvos plaukuciams padeda? blush2.gif Nepradeda augti usiukai? g.gif Drauge prigasdino truputi.... doh.gif
Atsakyti
Tris mėnesius iš eilės gėriau Merz spezial Dragees, po to iškart perėjau prie Grožvitos kapsulių (dabar tebegeriu), ir nieko-nagai nesustiprėjo, ir plaukai kaip slinko taip slenka. Matyt priežastis kita, kažko dar trūksta organizmui, net nežinau verysad.gif . Plius dar visokius specialius plaukų stiprintojus naudojau. Gal reikėtų apsilankyti pas odos gydytoją g.gif .
Atsakyti
pasakysiu tik tiek- turėjau ilgus gražius plaukus, o kai pradėjo slinkti tai išgelbėjo tik vienintelis dalykas hormoninės tabletės, tiesa jau mažai ką buvo gelbėt verysad.gif , jokie vitaminai odos gydytojai šampūnai ampulės ir tt nepadėjo. Čia buvo prieš gerą 10 metelių cool.gif .
Atsakyti