Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

as rekomenduoju priorina 4u.gif
galite paskaityti cia:
http://www.getpharma...inlink=pharmacy
beda ta, kad LT ju nera, reikia ieskot pazistamu, kurie uzsieny nupirktu ir atsiustu, as dabar geriu, pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kuri nors gėrėt "Merz spezial dragees"? Juos katik pradėjau gerti ir įdomu kokie atsiliepimai biggrin.gif Prieš metus gėriau 1 mėnesį ir jaučiau pokyčius nagams ir plaukams. O vitaminai su Siliciu (dumblių skonio) visai nepadėjo ir negliu jų gerti dėl kvapo schmoll.gif

Vaistinėj man patarė kiekvieną menesį vartoti skirtingus vitaminus, po mėnesio toj pačioj vaistinėj pasakė, kad tuos pačius vit. reikia gerti ~4 mėnesius g.gif tai kur teisybė?

Be to (gal ir ne į temą) renkantis vitaminus reikia žiūrėti, kad nebūtų viršyta vit. Crekomenduojamos paros normos - 60mg. kitaip gal ir padės plaukams, bet kenks kepenims- juk tai tikrų tikriausia askorbo rūgštis blush2.gif Kurios gaunam ir iš maisto produktų..

O ar papildomai geriate Ca + vit. D?
Atsakyti
Pazistamos sake,kad sulauke geru rezultatu vartodamos rusiskus vitaminus Evalar Beauty plaukams,odai ir nagams smile.gif Tai nuo vakar ir as pradejau gerti ax.gif Paziuresiu ar jie man veiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2007 03 14, 17:33)
Pazistamos sake,kad sulauke geru rezultatu vartodamos rusiskus vitaminus Evalar Beauty plaukams,odai ir nagams smile.gif  Tai nuo vakar ir as pradejau gerti ax.gif  Paziuresiu ar jie man veiks biggrin.gif


Kur yra pirkti? Kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Doviliucas @ 2007 03 14, 13:36)
Sveikos  4u.gif

Gal kuri nors gėrėt "Merz spezial dragees"? Juos katik pradėjau gerti ir įdomu kokie atsiliepimai  biggrin.gif  Prieš metus gėriau 1 mėnesį ir jaučiau pokyčius nagams ir plaukams. O vitaminai su Siliciu (dumblių skonio) visai nepadėjo ir negliu jų gerti dėl kvapo  schmoll.gif 

Vaistinėj man patarė kiekvieną menesį vartoti skirtingus vitaminus, po mėnesio toj pačioj vaistinėj pasakė, kad tuos pačius vit. reikia gerti ~4 mėnesius  g.gif  tai kur teisybė?

Be to (gal ir ne į temą) renkantis vitaminus reikia žiūrėti, kad nebūtų viršyta vit.  Crekomenduojamos paros normos - 60mg. kitaip gal ir padės plaukams, bet kenks kepenims- juk tai tikrų tikriausia askorbo rūgštis  blush2.gif Kurios gaunam ir iš maisto produktų..

O ar papildomai geriate Ca + vit. D?


As esu gerus pries kelis metus Merz spezial dragees. Berods kiek pamenu, nebuvo kazkokiu dideliu pasikeitimu, as geriau del naguciu labiausiai, tai pradejo jie man greiciau augti gerokai, bet nepasakyciau, kad butu buve tvirtesni, neluzinetu, nesisluokniuotu g.gif. O del poveikio, tikrai nepatartina kas menesi keisti vitaminus, priesingai, reikia juos pavartoti ilgesni laiko tarpa, kad butu rezultatas. Ta raso ir ant paciu pakuociu ir gydytojai pataria.
O as va Silici su dumbliais geriu, kankinuosi doh.gif , tikiuosi iseis kas nors teigiamo, dar tik menuo praejo
Atsakyti
Nu va, reikės dabar ilgai gert vit. tuos pačius, ir nereikia man neišmanančių savo darbo vaistinės konsultančių pagalbos! biggrin.gif

O jūs kelis metus kiekvieną mėnesį gėrėt tuos Merz spezial dragees?? ir jeigu jau nebuvo jokio poveikio tai gal reikės ieškot kitų vit.
Atsakyti
O as vakar nusipirkau FUTURA SILICA visa pakuote,tikiuosi nebus pinigai kaip i bala,taip noretusi tvirtu nagu..
Atsakyti
As esu daug ivairiu vitaminu isbandzius smile.gif Kitu net pavad, jau neatsimenu, tik zianu kaip atrodo smile.gif Merz ar Herz special, nepamenu pavad, tai nieko gero jie man, nepajauciau jokiu pokyciu verysad.gif Neblogi buvo, ilgai as juos geriau, is Gamtos Namu - NUTRA STYLE. Tikrai jauciau poveiki ir nagams ir plaukams. Paskui ar priprato ar siaip metu laikui keiciantis vel buvo pradeje plaukai slinkti, tai pakeiciau. Dabar geriu Pantogar, kol kas dideliu pokyciu nera. O saip nagus atsiauginau su tokiu gydomuoju laku, super geras thumbup.gif Vitaminus geriu vien del plauku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 03 18, 14:33)
As esu daug ivairiu vitaminu isbandzius smile.gif Kitu net pavad, jau neatsimenu, tik zianu kaip atrodo smile.gif  Merz ar Herz special, nepamenu pavad, tai nieko gero jie man, nepajauciau jokiu pokyciu verysad.gif Neblogi buvo, ilgai as juos geriau, is Gamtos Namu - NUTRA STYLE. Tikrai jauciau poveiki ir nagams ir plaukams. Paskui ar priprato ar siaip metu laikui keiciantis vel buvo pradeje plaukai slinkti, tai pakeiciau. Dabar geriu Pantogar, kol kas dideliu pokyciu nera.  O saip nagus atsiauginau su tokiu gydomuoju laku, super geras thumbup.gif Vitaminus geriu vien del plauku tongue.gif

Pradejau geri Nutra Style, ziuesim. O Merz ir man nieko blatno biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 18 kovo 2007 - 13:35
QUOTE(Sandryta @ 2007 03 13, 10:49)
Aš Fitoval kapsules jau seniai geriu ir dar dabar geriu ir dar Fitoval šampuna naudoju. Tai plaukai bent jau mano atsigavo sustiprėjo ir nebeslenka kaip ankščiau, ir kaina prieinama...  rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 18, 15:35)
Pradejau geri Nutra Style, ziuesim. O Merz ir man nieko blatno biggrin.gif

As juos geriau gana ilgai, kokius 7-8men. Buvau padarius menesio pertrauka,iskart pajauciau ir nagai susilpnejo ir plaukai labiau slinko. Tai jei tas Pantogaras neduos jokiu rezultatu, vel gersiu Nutra style. Nes tie Pantogar laaabai brangus jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryta @ 2007 03 13, 10:49)
Aš Fitoval kapsules jau seniai geriu ir dar dabar geriu ir dar Fitoval šampuna naudoju. Tai plaukai bent jau mano atsigavo sustiprėjo ir nebeslenka kaip ankščiau, ir kaina prieinama...  rolleyes.gif



As ir nusipirkau fitoval kapsules ir sampuna, ziuresim kaip bus smile.gif
Atsakyti