Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(ambriu @ 2009 10 10, 16:49)
O vargeli..tikrai vokiskai...as nesuprantu nieko... jei galite ir turite pora laisvu minuteliu paaiskinkinikite prasau kaip juo naudotis..aciu sirdingai. smile.gif))

Gal galima butu koperuotis uzsakymui? As irgi noreciau.
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2009 10 10, 14:49)
O vargeli..tikrai vokiskai...as nesuprantu nieko... jei galite ir turite pora laisvu minuteliu paaiskinkinikite prasau kaip juo naudotis..aciu sirdingai. smile.gif))

palaukit,tuoj parasysiu atsakyma,isversiu ir paaiskinsiu detaliau.
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 10, 18:57)
palaukit,tuoj parasysiu atsakyma,isversiu ir paaiskinsiu detaliau.

Pirmiausia reikia uzsiregistruoti tame puslapyke, manau EU-Versandapotheke.de
1.spausti ant "Anmelden"
2.Pasirodo "Benutzername"-vartotojo vardas, tai bus jusu emailas
3."Passwort" reiskia slaptazodis
4.eiti ant "Registrieren".Jeigu,jau esat registruota,tai spausti "Einloggen"
5. Pasirodo tusti laukeliai,kurios reikia uzpildyti.
"Anrede"-jeigu jus moteris,spauskit ant "Frau", jei vyras ant "Herr"
6. Vorname-Vardas
7.Nachname-Pavarde
8.Straße/Haus Nr.-Gatve, namo numeris(mazam laukelyje)
9.miesto kodas, miestas
10.Land-salis(ieskot "Litauen")
11.Geburtsdatum-Gimimo data(pirmiausia diena,menuo ir metai)
12.Telefon,Handy (mobilus) nebutina.
13.email-savo emaila.
14.toliau email Agresse-pilnas emailas,
15.Passwort-slaptazodis
!6.Passwort wiederholen-pakartoti slaptazodi
17.eiti ant "Registrieren"

jus gausit zinute,email i jusu pasta,kad uzsiregistravot. Registracija nemoka,moki tada,jei ka nors uzsisakai. Kai norit issilogint, eiti ant "Abmelden". Jeigu sudomino ir tikrai bandysit uzsisakyti,tai parasysiu kiap ir uzsisakyti ir pinigus pervesti,nes yra visokiu atsiskaitymo variantu.
Daug prirasiau,neissigaskit,cia labai smulkmeniskai,istikruju viskas paprasciau ir apsimoka pirkti,nes tikrai pigiau gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 07, 17:32)
Vitaminas B cia tau nelabai pades,patarciau nusipirkti vitamino H arba Biotino smile.gif

is kur tai nusprendei? paprastai organizme biotino netruksta ir tikrai jo nereikia papildomai gerti
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 10 10, 20:07)
is kur tai nusprendei? paprastai organizme biotino netruksta ir tikrai jo nereikia papildomai gerti

kazkada Vokietijoj israse gydytojas. Biotinas saktina ir stiprina plauku ir nagu augima.
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 10, 22:30)
kazkada Vokietijoj israse gydytojas. Biotinas saktina ir stiprina plauku ir nagu augima.

toks ir gydytojas tuomet g.gif
kazkada dariau pristatyma KMU panasia tema, musu profesorius dar pabreze, kad papildomai vartoti tikrai nereik
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 10 10, 23:15)
toks ir gydytojas tuomet g.gif
kazkada dariau pristatyma KMU panasia tema, musu profesorius dar pabreze, kad papildomai vartoti tikrai nereik

Gal ir nereikia, bet man padejo. Man buvo atlikti kraujo,plauku,hormonu tyrimai. Ir o.k. Gydytojas nelygus gydytojus. Vienas remiasi teorija,o kitas praktika.
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 01 25, 15:13)
Bet dazniausiai vitaminai plaukams saktina plauku augima ne tik ant galvos doh.gif Man asmeniskai padaugejo plaukuotumas visur doh.gif

man ta pati sake viena kirpeja.gere vitaminus,s katinancius plauku augima, ti sake-ne tik ant galvos pradejo sparciau augti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 10, 20:39)
Pirmiausia reikia uzsiregistruoti tame puslapyke, manau EU-Versandapotheke.de
1.spausti ant "Anmelden"
2.Pasirodo "Benutzername"-vartotojo vardas, tai bus jusu emailas
3."Passwort" reiskia slaptazodis
4.eiti ant "Registrieren".Jeigu,jau esat registruota,tai spausti "Einloggen"
5. Pasirodo tusti laukeliai,kurios reikia uzpildyti.
"Anrede"-jeigu jus moteris,spauskit ant "Frau", jei vyras ant "Herr"
6. Vorname-Vardas
7.Nachname-Pavarde
8.Straße/Haus Nr.-Gatve, namo numeris(mazam laukelyje)
9.miesto kodas, miestas
10.Land-salis(ieskot "Litauen")
11.Geburtsdatum-Gimimo data(pirmiausia diena,menuo ir metai)
12.Telefon,Handy (mobilus) nebutina.
13.email-savo emaila.
14.toliau email Agresse-pilnas emailas,
15.Passwort-slaptazodis
!6.Passwort wiederholen-pakartoti slaptazodi
17.eiti ant "Registrieren"

jus gausit zinute,email i jusu pasta,kad uzsiregistravot. Registracija nemoka,moki tada,jei ka nors uzsisakai. Kai norit issilogint, eiti ant "Abmelden". Jeigu sudomino ir tikrai bandysit  uzsisakyti,tai parasysiu kiap ir uzsisakyti ir pinigus pervesti,nes yra visokiu atsiskaitymo variantu.
Daug prirasiau,neissigaskit,cia labai smulkmeniskai,istikruju viskas paprasciau ir apsimoka pirkti,nes tikrai pigiau gaunasi smile.gif

Labai aciu, registracija sekminga. smile.gif) Kaip dabar susirasti cia Biotino? smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(Obuolinė @ 2009 10 11, 11:08)
man ta pati sake viena kirpeja.gere vitaminus,s katinancius plauku augima, ti sake-ne tik ant galvos pradejo sparciau augti biggrin.gif

As manau kad tai yra savaime suprantama. smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 10, 22:30)
kazkada Vokietijoj israse gydytojas. Biotinas saktina ir stiprina plauku ir nagu augima.

O tai kazin Lietuvoj niekur neimanoma to biotino isigyti? g.gif Kazkaip neitikimai atrodo,kad negaletu,juk nera kazkas tai ypatingo,paprastas vitaminas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 11, 10:56)
Gal ir nereikia, bet man padejo. Man buvo atlikti kraujo,plauku,hormonu tyrimai. Ir o.k. Gydytojas nelygus gydytojus. Vienas remiasi teorija,o kitas praktika.

zinoma, jei gydytojas atliko tyrimus, nustate, jog truksta, tuomet sutinku drinks_cheers.gif

QUOTE(diamondness @ 2009 10 11, 17:06)
O tai kazin Lietuvoj niekur neimanoma to biotino isigyti? g.gif  Kazkaip neitikimai atrodo,kad negaletu,juk nera kazkas tai ypatingo,paprastas vitaminas g.gif

bent anksciau vaistinese nebuvo, jis daznai ieina nedidelemis dozemis i polivitaminu sudeti
is tiesu paprastas ir papildomai vartoti nesiuloma
Atsakyti
Aš kaip tik anksčiau vaistinėj biotiną buvau pirkusi. Tik nepamenu kokios firmos. g.gif ... Bet tikrai gėriau. Man poveikio nepasakyčiau kad buvo, nors esu girdėjusi, kad padeda... Tikriausiai ne biotino man trūko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanna: 20 spalio 2009 - 13:36