Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

mano plaukai ziauriai slenka jau koks pusmetis verysad.gif prisiskaiciau, kad padeda B vitaminai, tai susileidau kursa ir nieko...vartoju Fitoval kapsules, vaistininke sake, kad jei labai slenka, tai gerti 2 kapsules per diena...ir vis dar nematau rezultato verysad.gif Siaip nelabai megstu terliotis su ivairiomis naminemis kaukemis ir nuovirais, bet jau kaip matau, kad teks imtis visko, nes plaukas krenta su visa saknim, ju pilna visur...eina kuokstais verysad.gif verysad.gif verysad.gif labai tikiuosi, kad rasiu kokia nors iseiti, o turejau tokius grazius plaukucius verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ekaja @ 2009 10 07, 14:04)
mano plaukai ziauriai slenka jau koks pusmetis verysad.gif prisiskaiciau, kad padeda B vitaminai, tai susileidau kursa ir nieko...vartoju Fitoval kapsules, vaistininke sake, kad jei labai slenka, tai gerti 2 kapsules per diena...ir vis dar nematau rezultato verysad.gif  Siaip nelabai megstu terliotis su ivairiomis naminemis kaukemis ir nuovirais, bet jau kaip matau, kad teks imtis visko, nes plaukas krenta su visa saknim, ju pilna visur...eina kuokstais verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  labai tikiuosi, kad rasiu kokia nors iseiti, o turejau tokius grazius plaukucius verysad.gif  doh.gif

Vitaminas B cia tau nelabai pades,patarciau nusipirkti vitamino H arba Biotino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 07, 16:32)
Vitaminas B cia tau nelabai pades,patarciau nusipirkti vitamino H arba Biotino smile.gif

O kur jus perkat Biotina? ir kokia kaina?? zinau kad jis labai gerai plauku augimui yra..tik neradau niekur pavienio jo pirkt. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2009 10 07, 15:41)
O kur jus perkat Biotina? ir kokia kaina?? zinau kad jis labai gerai plauku augimui yra..tik neradau niekur pavienio jo pirkt. smile.gif)

man atsiuncia drauge is Vokietijos, jis ten nebrangus, kiek zinau yra jo visur pirkti net maisto produktu parduotuvese. Musu vaistinese reikia paklausti gal kokiu vitaminu sudetyje jo yra daugiau, parai uztenka 5mg.dozes.Arba galima parsisiusti is Vokietijos vaistiniu,kurios taip stipriai prezentuojamos internete smile.gif as kartais uzsisakau is ju,bet kitu dalyku,nes daznai daro akcijas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vernela: 07 spalio 2009 - 17:31
QUOTE(ekaja @ 2009 10 07, 15:04)
mano plaukai ziauriai slenka jau koks pusmetis verysad.gif prisiskaiciau, kad padeda B vitaminai, tai susileidau kursa ir nieko...vartoju Fitoval kapsules, vaistininke sake, kad jei labai slenka, tai gerti 2 kapsules per diena...ir vis dar nematau rezultato verysad.gif  Siaip nelabai megstu terliotis su ivairiomis naminemis kaukemis ir nuovirais, bet jau kaip matau, kad teks imtis visko, nes plaukas krenta su visa saknim, ju pilna visur...eina kuokstais verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  labai tikiuosi, kad rasiu kokia nors iseiti, o turejau tokius grazius plaukucius verysad.gif  doh.gif


As isbandziau Fitoval, ir sampuna, ir vitaminus. Tikrai patinka, atsigavo plaukai, ir maziau slenka.
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 07, 18:30)
man atsiuncia drauge is Vokietijos, jis ten nebrangus, kiek zinau yra jo visur pirkti net maisto produktu parduotuvese. Musu vaistinese reikia paklausti gal kokiu vitaminu sudetyje jo yra daugiau, parai uztenka 5mg.dozes.Arba galima parsisiusti is Vokietijos vaistiniu,kurios taip stipriai prezentuojamos internete smile.gif as kartais uzsisakau is ju,bet kitu dalyku,nes daznai daro akcijas

Ar galite ideti nuoroda internete is kur siunciates jus? as labai bijau rizikuot internetinem parduotuvem. smile.gif)
Atsakyti
Man sitie padejo

Merz Special Dragees drag.N60
Atsakyti
QUOTE(Lesia @ 2009 10 07, 22:51)
Man sitie padejo

Merz Special Dragees drag.N60

Padejo, tai:
pagerino plauku bendra isvaizda?
sustabde slinkima ar skilinejima?
paspartino augima?
smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2009 10 07, 21:37)
Ar galite ideti nuoroda internete is kur siunciates jus? as labai bijau rizikuot internetinem parduotuvem. smile.gif)

Eu-Versandapotheke.com
Parsisiunciu situ adresu. Cia reikia pirma uzsiregistruoti,po to galima uzsisakyti. Dabar kaip tik yra akcijos apie 20% kai kuriems produktams,maciau ir Biotinui. Galima uzsisakyti didesni kieki,tai uztenka ilgam. As naudojau vietoj nurodytos dozes,t,y. vietoj 5mg.-10mg.,nes buvo atsibode ant kiekvieno kampo plaukus kaip voratinklius nuiminet. Dabar slinkimas labai sumazejo. Naudoju ir Regain. Turejau ilgus ir storus plaukus,dabar-kazkokia ju parodija.
Jeigu,kas neaisku ir tikrai noras kiltu uzsisakyti,galiu tada viska smulkiai aprasyti,kas liecia uzsakyma.Jie atsiuncia greitai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vernela: 08 spalio 2009 - 08:04
As tai vakar nuejau i Eurokos ir nusipirkau kazkoki rusiska aliejuka stiprinanti plaukams ir ampuliu ax.gif ziuresiu, ar kas nors gausis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 08, 08:57)
Eu-Versandapotheke.com
Parsisiunciu situ adresu. Cia reikia pirma uzsiregistruoti,po to galima uzsisakyti. Dabar kaip tik yra akcijos apie 20% kai kuriems produktams,maciau ir Biotinui. Galima uzsisakyti didesni kieki,tai uztenka ilgam. As naudojau vietoj nurodytos dozes,t,y. vietoj 5mg.-10mg.,nes buvo atsibode ant kiekvieno kampo plaukus kaip voratinklius nuiminet. Dabar slinkimas labai sumazejo. Naudoju ir Regain. Turejau ilgus ir storus plaukus,dabar-kazkokia ju parodija.
Jeigu,kas neaisku ir tikrai noras kiltu uzsisakyti,galiu tada viska smulkiai aprasyti,kas liecia uzsakyma.Jie atsiuncia greitai.

Labukas merginos 4u.gif Man po gymdyvines depresijos (uzsitesusios) pradejo slinkti plaukai. Kaukiu naminiu isbandziau ir aliejuku, itariu kad man truksta vitaminu.
Vernela, o kaip is ten uzsisakyti to Biotino, vokiskai nieko neikertu doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenuska03 @ 2009 10 10, 11:48)
Labukas merginos  4u.gif  Man po gymdyvines depresijos (uzsitesusios) pradejo slinkti plaukai. Kaukiu naminiu isbandziau ir aliejuku, itariu kad man truksta vitaminu.
Vernela, o kaip is ten uzsisakyti to Biotino, vokiskai nieko neikertu doh.gif  smile.gif

O vargeli..tikrai vokiskai...as nesuprantu nieko... jei galite ir turite pora laisvu minuteliu paaiskinkinikite prasau kaip juo naudotis..aciu sirdingai. smile.gif))
Atsakyti