Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(diamondness @ 2009 10 05, 17:10)
Be odos ir zmogaus nebutu,bet nenagrineja juk ir zmogaus vidaus organu biggrin.gif Cia tarp kitko... biggrin.gif

nesupratau tavo gilios minties g.gif na bet neesmė. Dermatologai taip pat konsultuoja dėl plaukų slinkimo problemų, slinkimas, pleiskanos ir t.t. taip pat priskiriamos odos ligoms.
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 05, 15:49)
Dermotologas rekomendavo :
http://www.100metu.l...dai_a__z/cinkas

Reikės pabandyti...
O gal kas bandėte?



Man tai nepadejo,slenka ir toliau tie plaukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solwutea @ 2009 10 05, 15:41)
sveikos , pamaciau kad kalbates apie vitaminus pantogar. tikrai geras dalykas patariu visom pageriau 2 menesius reik gerti po 2 tabletes i diena tai jei pirksit norfos vaistinej su kortele  tai gaunas tik 90lt menesiui .visada turejau trumpus plaukus kiek ataugdavo tiek nutrupedavo, ir siaip silpni buvo  verysad.gif  dar sugalvojau prisegamus plaukus nusipirkti tai nuo segtuku islinko is vis ten kur prisisegdavo is vis plika buvo  tai gerai kad nesimatydavo, tai vaistinei patare ta pantogar negaliu atsidziaugt plaukais tikrai labai paugo . thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

o kokios sudetines dalys pantagor?
Atsakyti
pries kelis metus kai man buvo uzejes stiprus plaukus slinkimas, dermatologas taip pat israse kalci, magni, cinka kad gerciau.. po poros menesiu vartojimo plauku slinkimas nustojo visai, matyt tuo metu kaip tik siu mineralu truko smile.gif ta cinka tikrai gali pagerti, tikrai nepakenks, o jei dar ir plaukai nustos slinke tai bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 06, 20:37)
pries kelis metus kai man buvo uzejes stiprus plaukus slinkimas, dermatologas taip pat israse kalci, magni, cinka  kad gerciau.. po poros menesiu vartojimo plauku slinkimas nustojo visai, matyt tuo metu kaip tik siu mineralu truko smile.gif ta cinka tikrai gali pagerti, tikrai nepakenks, o jei dar ir plaukai nustos slinke tai bus  thumbup.gif

Tada super...

Na pasak dermotologo, neverta leisti pinigų jokiems brangiems šampūnams, apmpulėms ir pan..
Atsakyti
Man atrodo kad B5 skatina augima.
Atsakyti
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 06, 20:18)
Tada super...

Na pasak dermotologo, neverta leisti pinigų jokiems brangiems šampūnams, apmpulėms ir pan..

Taip dazniausiai kokiu nors mineralu truksta is vidaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 06 spalio 2009 - 21:31

Na pasak dermotologo, neverta leisti pinigų jokiems brangiems šampūnams, apmpulėms ir pan..
[/quote]

Nesutikčiau. Man plaukai po kondicionierių, ampuličių ir šampūnų tinkamai parinktu visiškai kitaip atrodo ir atsistato. Neįsivaizduoju kaip be visokių priemonių galima. Savaite neišgyvenčiau vien su šampūnų.
Atsakyti
[quote=mylima žmona,2009 10 06, 23:55]
Na pasak dermotologo, neverta leisti pinigų jokiems brangiems šampūnams, apmpulėms ir pan..
[/quote]

Nesutikčiau. Man plaukai po kondicionierių, ampuličių ir šampūnų tinkamai parinktu visiškai kitaip atrodo ir atsistato. Neįsivaizduoju kaip be visokių priemonių galima. Savaite neišgyvenčiau vien su šampūnų.
[/quote]


T.y. nuo plaukų slinkimo... O išvaizdai palaikyti- reikia kitokių, nei nuo slinkimo...
Atsakyti
[quote=mylima žmona,2009 10 06, 21:55]
Na pasak dermotologo, neverta leisti pinigų jokiems brangiems šampūnams, apmpulėms ir pan..
[/quote]

Nesutikčiau. Man plaukai po kondicionierių, ampuličių ir šampūnų tinkamai parinktu visiškai kitaip atrodo ir atsistato. Neįsivaizduoju kaip be visokių priemonių galima. Savaite neišgyvenčiau vien su šampūnų.
[/quote]
o as neperku nei kondicionieriu, nei ampulyciu. perku geresni sampuna ir pilnai uztenka. Tiesa daznai darau plaukams kauke su zinkazole,kuri leidzia graziai atrodyt.Ir naudoju Biotino tabletes,t.y.vitamina.
Atsakyti
Man labai plaukuciai atsigavo (taip pat ir naguciai) kai kokius 3 men pavartojau Silicea geli thumbup.gif Skonis jo biski nekoks, bet su sultimis vartoti gaima biggrin.gif
Atsakyti
mano plaukai nustojo slinkti gal po kokio 1,5 menesio po atostogu. Kai plaudavau galva,tai slinkdavo taip, jog man is baimes,kad neteksiu plauku,kojos linkdavo per kelius. Pageriau biotino ir naudoju Regain. Pastebejau,kad pradejo daug nauju plauku augti ir slinkimas zymiai sumazejo. o turejau plaukus,su kuriais nelabai susitvarkydavau blink.gif cia kiekvienai individualiai. Manau jeigu plaukai slenka,tai reikia imtis radikaliu priemoniu.as per velai pradejau rupintis,buciau daugiau plauku turejus.
Atsakyti