Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(shopingas @ 2009 07 08, 15:28)
Jei turit ir kitus vitaminus, tai bandykit pabaigus siuos gert tuos kitus. Nestoves be reikalo ir matysit, kurie paciai labiau padeda.

tai gersiu tikrai tik juose nera biotino o girdejau,kad jis labai padeda.tai net nzn dbr.o kokie vitaminai yra naturalus?cia ne apie tuos kur is maisto gaunama
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 07 08, 16:26)
tai gersiu tikrai tik juose nera biotino o girdejau,kad jis labai padeda.tai net nzn dbr.o kokie vitaminai yra naturalus?cia ne apie tuos kur is maisto gaunama


Tai tada galit atskirai nusipirkt biotino ir kartu pagert ji.

'Food based' vitaminai gaunami dziovinant maista ir tada suspaudziant tuos likusius miltukus i tablete. Naturalus gaunami is vaisiu/darzoviu, o sintetiniai padaromi cheminiu budu. Siaip turetu but parasyta ant ipakavimo, kokie pas jus. Bandziau pati dabar paziuret, tai radau uzrasa namuose tik ant tokiu, kurie yra 'food-based', bet kai perku naturaliu/organisku produktu parduotuvej, tai ten isvis nera sintetiniu vitaminu (tokiu kaip Centrum ir pan).

Kaip atskirt nezinojau, tai paklausiau vyro - sake ziuret sudeti (ypac, jei yra dar daugiau ingridientu nei tik vitaminas A, vitaminas B ir pan - lengvai matosi kai buna irasyta 'daziklis ir pan') biggrin.gif Gerai kai jis taip greit susigaudo doh.gif O siaip sake, reiketu klaust vaistininkes arba pasiziuret kelis vitaminus vaistinej, o po to internete pasiskaityt kas per dalykas jie yra.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 09, 01:32)
Tai tada galit atskirai nusipirkt biotino ir kartu pagert ji.

'Food based' vitaminai gaunami dziovinant maista ir tada suspaudziant tuos likusius miltukus i tablete. Naturalus gaunami is vaisiu/darzoviu, o sintetiniai padaromi cheminiu budu. Siaip turetu but parasyta ant ipakavimo, kokie pas jus. Bandziau pati dabar paziuret, tai radau uzrasa namuose tik ant tokiu, kurie yra 'food-based', bet kai perku naturaliu/organisku produktu parduotuvej, tai ten isvis nera sintetiniu vitaminu (tokiu kaip Centrum ir pan).

Kaip atskirt nezinojau, tai paklausiau vyro - sake ziuret sudeti (ypac, jei yra dar daugiau ingridientu nei tik vitaminas A, vitaminas B ir pan - lengvai matosi kai buna irasyta 'daziklis ir pan') biggrin.gif Gerai kai jis taip greit susigaudo  doh.gif O siaip sake, reiketu klaust vaistininkes arba pasiziuret kelis vitaminus vaistinej, o po to internete pasiskaityt kas per dalykas jie yra.

aha as irgi nesusigaudau kur sintetiniai kur ne vitaminai unsure.gif siaip savus pirkau is sveikuoliu parduotuves.o kazin kokius vitaminus gerti praejus dideliam plauku slinkimui g.gif tokius pacius gal tik mazesnem dozem istisus metus.nes patebejau,kad cia uzsieni gyvendama turiu pastoviai gerti kazka,nes matyt tas maistas ne toks pilnavertis verysad.gif stengiuosi valgyt sveikai daug vaisiu,darzoviu bet matyt kad cia puse sintetikos,o naudos jokios schmoll.gif todel karta i metus plaukai kuokstais eina ir beveik tuo paciu metu apie vasara blink.gif taip keista,baisu kartais kad jei nenustos tai tuoj be savo graziu plauku liksiu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2009 07 05, 19:58)
O gal zinai kiek laiko mazdaug tavo pazistama vartojo vitaminus Grozvita? smile.gif idomu kiek buteliuku imt is karto.  biggrin.gif  (man kitaip neiseina - jei jau nusprendziu vartot,tai iskart perku visas kursas kad butu,nes kitaip po menesio pamirstu nusipirkt,arba tuo metu pinigeliu kaip tycia nebuna.. )  unsure.gif

Siandien vaistinej prigriebiau dar ir Cinko 100 tabletyciu (3men kursas). Visos vaistininkes labai pritare siai mano idejai tokiu budu stiprinti plaukus. smile.gif Radau gryno Cinko tik 3ioje vaistineje. smile.gif Kainyte 16lt. Eurovaistine. smile.gif Gal kas jau bandete vartoti Cinka? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2009 07 05, 15:26)
esu isbandzius ne mazai vitaminu plaukams-pregaine, fitoval ir ... net pavadinimu visu nepamenu, ir kainos ivairios 30-40, bet geriausiai man patiko Grozvita, ir kaina nedidele -13 lt., ( Droge yra), ir tikrai man jie labiausiai tiko, as tik su jais atsiauginau plaukus ir sustiprinau plaukus, jau kokie 3 metai kartas nuo karto vartoju tik juos, padarau petrauka ir vel.
As pati apie juos suzinojau is vienos pazystamos, jos budavo labai silpni plaukai, neaugdavo ir pan., paskui ilga laika nemaciau, o kai pamaciau iskart paklausiau apie plaukus, plaukai atauginti, dazyti pradejo, visai kiti plaukai pabandziau ir  as, ir tikrai patenkinta nesiruosiu keisti. Nors jie ir nebrangus bet geri, nevisada kaina...

Reiketu ir man pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
merginos ar yra pirkti Lt neturaliu vitaminu? daktaras del plauku slinkimo patare gerti vitaminus moterim, nes juose yra daug rusiu vitaminu, as apie juos nieko neismanau, esu girdejus kad nenaturalius vitaminus organizmas pasisavina tik 30proc ir priedo maciau sudeti buna dazilkiu mat kad grazesne spalva turbut tabletikes butu doh.gif tai is kur gaut naturaliu g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 10 liepos 2009 - 12:31
QUOTE(Melajja @ 2009 07 10, 13:25)
merginos ar yra pirkti Lt neturaliu vitaminu? daktaras del plauku slinkimo patare gerti vitaminus moterim, nes juose yra daug rusiu vitaminu, as apie juos nieko neismanau, esu girdejus kad nenaturalius vitaminus organizmas pasisavina tik 30proc ir priedo maciau sudeti buna dazilkiu mat kad grazesne spalva turbut tabletikes butu  doh.gif  tai is kur gaut naturaliu  g.gif  blush2.gif


nera tokiu. Visi vaistinese parduodami nenaturalus. Jei nori naturaliu vitaminu - valgyk darzoviu, kuriose yra atitinkamu vitaminu
Atsakyti
Kas geriat Priorin vitaminus ?
Man iškilo klausimas ,kelis kart pirkau Priorin iš Vokietijos ,o kartą pirkau čia forume ,ir kažkaip netikėtai sugalvojau palyginti pakuotes ,tai išsigandau ,nes jos skiriasi blink.gif Ant parveštų iš Vokietijos ,tai ant kiekvienos pakuotės yra Bayer firma atspausdinta ir dar kažkoks užrašiukas ,o ant pirktų foruMe ,lapelis be raidžių doh.gif O sumokėjau tiek pat ,gal kas gali pasakyti ar ant jūsų lapelių yra BAYER VITAL ir daug užrašiukų Bayer apskritime?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 21 liepos 2009 - 12:17
ir man teko labai daug vitaminų pabandyti, kol galiausiai rezultatas pasijautė, kai įsigijau BAMBUKO SILIKA, tai dabar kažkaip atrodo tikrai tie vitaminai juos paveikė, priešingai nei kiti, prieš tai vartoti. Taip pat stengiuosi kartą per savaitę būtinai suvalgyti kepenėlių. biggrin.gif na ir toliau ieškau dar kažko neatrasto, labai veiksmingo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@ritulia@ @ 2009 07 23, 23:44)
ir man teko labai daug vitaminų pabandyti, kol galiausiai rezultatas pasijautė, kai įsigijau BAMBUKO SILIKA, tai dabar kažkaip atrodo tikrai tie vitaminai juos paveikė, priešingai nei kiti, prieš tai vartoti. Taip pat stengiuosi kartą per savaitę būtinai suvalgyti kepenėlių. biggrin.gif  na ir toliau ieškau dar kažko neatrasto, labai veiksmingo biggrin.gif

kokių būtent kepenėlių?
Atsakyti
QUOTE(@ritulia@ @ 2009 07 23, 23:44)
ir man teko labai daug vitaminų pabandyti, kol galiausiai rezultatas pasijautė, kai įsigijau BAMBUKO SILIKA, tai dabar kažkaip atrodo tikrai tie vitaminai juos paveikė, priešingai nei kiti, prieš tai vartoti. Taip pat stengiuosi kartą per savaitę būtinai suvalgyti kepenėlių. biggrin.gif  na ir toliau ieškau dar kažko neatrasto, labai veiksmingo biggrin.gif

ir gerai darai del kepeneliu mirksiukas.gif super maistas yra- begale iv vitaminu...ir nebrangus, ir sotus, ir sveikas valgis thumbup.gif
Atsakyti
Ar yra vartojanciu vitaminus GROZVITA? unsure.gif
KAdangi dabar Droge akcija, tai galvoju pora buteliuku prigriebti.. Labai patiko sudetis - asiuklis, kuris stiprina plaukus... Kazkada skaiciau kad reikia gerti vitaminus su asiukliu, gerti arbata is jo ir skalauti plaukus nuoviru.. Tai gal uzteks Grozvitos? unsure.gif
Atsakyti