Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(shopingas @ 2009 07 05, 04:10)
Mano plaukai ilgi, sviesinti ir visada palaidais vaikstau, tai iskrenta kazkiek. Nera labai baisiai, bet man noretusi maziau. Tikrai jauciau poveiki nuo siu vitaminu (kaip tycia tuo metu dar ir odyte pasausejus buvo vietom (bet cia nuo netinkamo kremo) ir nagai per kelias dienas beveik visi nuluzo iki mesu) - tai del odos negarantuoju, bet nagai tikrai sutvirtejo, o ir plaukuciai maziau seriasi.  biggrin.gif
user posted image

Slenkant plaukams rekomenduojama gert biotino po 3mg per diena. Dabar geriu po 5mg.

Ir dar kirpeja bent man liepe netept saknu kondicionierium, nes plaukai mano ploni, tai per daug apsunkinamas plaukas. Bandysiu.

kokį biotiną geri?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 05, 03:10)


kaip šitas vadinas? smile.gif kur pirkti?
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 07 05, 22:34)
kokį biotiną geri?


Turiu 'Country life' firmos biotina - va toks:
user posted image

QUOTE(Swar @ 2009 07 06, 12:43)
kaip šitas vadinas? smile.gif kur pirkti?


Firma 'Mega foods', o vitaminai vadinasi 'Skin, nails & hair'. Viska perku vietoj naturaliu/organisku produktu parduotuveje, tai ten 30 tableciu apie 30$ kainuoja. Bet internete pilna ju ir pigiau,o ir dideniais kiekiais yra.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 06, 16:05)
Turiu 'Country life' firmos biotina - va toks:
user posted image


kokia kaina? kur pirkai? kiek laiko geri? ar jauti pokyčius?
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 07 06, 15:54)
kokia kaina? kur pirkai? kiek laiko geri? ar jauti pokyčius?


Pirkau kaip ir viska kita salia namu esancioje naturaliu/organisku prekiu parduotuveje. Kainavo 15$ (60 kapsuliu). Pabaigiau tuos 'skin hair nails' vitaminus ir pirkau situos, tai kazko ypatingo dar nejauciu (geriu apie 2-3 savaites turbut). O siaip tai ne vieninteliai vitaminai, kuriuos vartoju. Na bet nezinau ir ka tureciau jaust, nes subaigus vienus, pradejau dabar kitokiu naudot, bet nejauciu pablogejimo, tai manau i gera (nagai tvirti, oda nesiskundziu, o plaukai atrodo mazai beslenka (tiksliau tiek, kiek ir turetu normaliai iskrist, nes laikau palaidus)). 4u.gif
Atsakyti
Katik gryzau is parduotuves, tai isigijau jos prekinio zenklo zoleliu kapsules plaukams, odai ir nagams (Whole foods 'hair, skin & nails') - emiau specialiai zoleles, nes vitaminus ir taip naudoju, tai nenoriu perdaug naudot.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif gal kas supranta ar cia gera sudetis vitaminu plaukams: beta carotene 2mg.vitamin c 333.3mg.vtam b1-33.3mg.vitamin b2-33.3mg.niacin-33.3mg.vitamin b6-33.3mg.zinc-1.67mg.choline bitartrate-166.7mg.cooper-0.67mg.inositol-166.7mg.biotin-666.7ug.folic acid-133ug. niekaip nesuprantu apie biotina parasyta prie rekomenduojamos paros normos 444% g.gif o reikia gerti 3kartus net blink.gif idomu ar nebus cia per stipri doze man gal galit kas pakomentuoti?plaukuciai slenka siuo metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shape uk: 07 liepos 2009 - 14:42
QUOTE(shape uk @ 2009 07 07, 15:40)
sveikutes 4u.gif gal kas supranta ar cia gera sudetis vitaminu plaukams: beta carotene 2mg.vitamin c 333.3mg.vtam b1-33.3mg.vitamin b2-33.3mg.niacin-33.3mg.vitamin b6-33.3mg.zinc-1.67mg.choline bitartrate-166.7mg.cooper-0.67mg.inositol-166.7mg.biotin-666.7ug.folic acid-133ug.  niekaip nesuprantu apie biotina parasyta prie rekomenduojamos paros normos 444% g.gif o reikia gerti 3kartus net blink.gif idomu ar nebus cia per stipri doze man gal galit kas pakomentuoti?plaukuciai slenka siuo metu

internete pasimedziok kiek kiekvienas vitaminas turi sudaryt paroj norma, ir palygink su sitais kiekiais...
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 07 07, 16:22)
internete pasimedziok kiek kiekvienas vitaminas turi sudaryt paroj norma, ir palygink su sitais kiekiais...

ziurejau atskiras dalis,bet nesuprantu esminio dalyko todel ir klausiu.jeigu i diena reikia 10mg biotino o mano vitaminuose 444% raso,gert 3kartus tai ar cia neperdozavimas jau unsure.gif bisky baisu
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 07 07, 15:40)
sveikutes 4u.gif gal kas supranta ar cia gera sudetis vitaminu plaukams:
beta carotene 2mg.
vitamin c 333.3mg.
vtam b1-33.3mg.
vitamin b2-33.3mg.
niacin-33.3mg.
vitamin b6-33.3mg.
zinc-1.67mg.
choline bitartrate-166.7mg.
cooper-0.67mg.
inositol-166.7mg.
biotin-666.7ug.
folic acid-133ug. 
niekaip nesuprantu apie biotina parasyta prie rekomenduojamos paros normos 444% g.gif o reikia gerti 3kartus net blink.gif idomu ar nebus cia per stipri doze man gal galit kas pakomentuoti?plaukuciai slenka siuo metu


Del doziu nebijokit wink.gif Juk is vitaminu organizmas ne viska pasisavina, kita dalis pasisalina is kuno (daugiausiai pasisalina is sintetiniu vitaminu (bet jie ir naudos turbut maziau duoda), kiek maziau pasisalina is naturaliu, o maziausiai pasisalina is 'food based'). Slenkant plaukams rekomenduojama gert po 3mg biotino - as nusipirkus 5mg, o tai raso 1667% dienos normos.

O sudetis vitaminu tikrai gera. Palyginau su savo numyletais vitaminais plaukams, odai ir nagams, tai pas mane kai ko nera net, bet kiekiais pas jus kai ko ir daugiau - o siaip pas mane manau ne visi vitaminai todel, kad ten dar ir zoleliu deta, tai turbut papildomkai tam tikru vitaminu ir nereikia. O jusu cia specialiai plaukams skirti?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 08, 03:21)
Del doziu nebijokit wink.gif Juk is vitaminu organizmas ne viska pasisavina, kita dalis pasisalina is kuno (daugiausiai pasisalina is sintetiniu vitaminu (bet jie ir naudos turbut maziau duoda), kiek maziau pasisalina is naturaliu, o maziausiai pasisalina is 'food based'). Slenkant plaukams rekomenduojama gert po 3mg biotino - as nusipirkus 5mg, o tai raso 1667% dienos normos.

O sudetis vitaminu tikrai gera. Palyginau su savo numyletais vitaminais plaukams, odai ir nagams, tai pas mane kai ko nera net, bet kiekiais pas jus kai ko ir daugiau - o siaip pas mane manau ne visi vitaminai todel, kad ten dar ir zoleliu deta, tai turbut papildomkai tam tikru vitaminu ir nereikia. O jusu cia specialiai plaukams skirti?

jo cia vitaminai tik plaukams.geriu jau savaite po 3kartus i diena.labai buvo keista,kad tiek daug kartu.bet jei sakot,kad neperdozuosiu tai maziau bijau dabar ax.gif ju buvo dvieju rusiu tokia pacia sudetim beveik tik kiti silpnesnes dozes ir biotino nebuvo tai emiau situs mega vitamins.buteliukas menesiuj tai gal po menesio gert silpnesnius?turiu hair food g.gif dar tepu saknis tokiu kinieciu zoliu toniku.praeita karta labai padejo,slenka siuo metu nemazai,bet daug ataugineja tai nors toks pliusas
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 07 08, 12:00)
jo cia vitaminai tik plaukams.geriu jau savaite po 3kartus i diena.labai buvo keista,kad tiek daug kartu.bet jei sakot,kad neperdozuosiu tai maziau bijau dabar ax.gif ju buvo dvieju rusiu tokia pacia sudetim beveik tik kiti silpnesnes dozes ir biotino nebuvo tai emiau situs mega vitamins.buteliukas menesiuj tai gal po menesio gert silpnesnius?turiu hair food g.gif dar tepu saknis tokiu kinieciu zoliu toniku.praeita karta labai padejo,slenka siuo metu nemazai,bet daug ataugineja tai nors toks pliusas


Jei turit ir kitus vitaminus, tai bandykit pabaigus siuos gert tuos kitus. Nestoves be reikalo ir matysit, kurie paciai labiau padeda.
Atsakyti