Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(ღsweetღ @ 2009 01 30, 18:20)
Sutinku, daznai net ne priemones lemia plauku isplonejima, tai gali buti paveldimumas arba kazkokie itin dideli pokyciai, kaip pvz paauglyste, nestumas, senatve (tai patys svarbiausi veiksniai itakojantys plauko augima ar slinkima ir tai vyksta pas kiekviena zmogu labai skirtingai).  4u.gif

Dar keletas priezasciu:
1. Mazai geriama vandens, valgoma vaisiu,
2. Nuolatine itampa, stresai,
3. Truksta vitamino A,
4. Bloga kraujo cirkuliacija (masazuokite galva),
5. Naudojamos priemones visai netinka jusu plauku tipui.
Papildyta:
Pamirsau pamineti, kad didele itaka plaukams turi jusu hormonu bukle, kokias vartjate KT, nuo to net priklauso, kaip daznai teks plauti galva. smile.gif


yap,pritariu.




Atsakyti
o ar gali buti, kad kontraceptikai kenktu plauku buklei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MadeInItaly @ 2009 02 03, 18:57)
o ar gali buti, kad kontraceptikai kenktu plauku buklei?  g.gif

as manau kad GAL ir gali...na jei jau apskritai plauku bukle priklauso ir nuo mitybos, ir genu, ir gyvenimo budu, tame tarpe- ir hormonu pusiausvyros...bet is kitos puses, KT sureguliuoja hormonus (lytinius bent jau)...tai kaip is viskas tvarkoj turetu buti...o tu speji kad KT kalti del tavo plauku bukles, ar siaip idomu? nes man irgi dabar pasidare idomu..niekad nesumasciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzeizy @ 2008 12 30, 17:05)
o kur pirkai priorina? kiek kainavo?  bigsmile.gif  smile.gif

As irgi pradejau gerti Priorin , ziuresim kas bus, parsiveziau dvi pakuotes po 120 kaps. is Vokietijos. Man tai jie neslenka, bet noriu atsiaugint.
Atsakyti
pantogar man labiausiai tiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MadeInItaly @ 2009 02 03, 18:57)
o ar gali buti, kad kontraceptikai kenktu plauku buklei?  g.gif



reiktu kazkaip daugiau pasidometi hormonu pusiausvyra, itaka plauku buklei....
paciai tokiu klausimu kyla, juk hormoniniai preparatai vis tik; + belsilaukiancioms/pagimdziusioms irgi slinkimai buna kad sustipreja.
kazkoks rysys yra.
bet gal jis, kaip ir visais seikatos atvejais, gan indidualus.

Atsakyti
Gal esate kuri nors vartojusi B vitaminu kompleksa plaukuciams stiprinti? (nes jame esantis Biotinas yra tikrai naudingas plaukams, ju augimui) As dabar svarstau ar verta ir Cinko tabletes pirkti.. Jos juk irgi naudingos plaukam.. Bet va zinot, noretusi isklausyti gal kas bande jau..Gal ka patars.. smile.gif
Esu pries pora metu naudojusi Pantogar - tikrai tiko ir patiko,tik va kainos ju dabar oi oi oi..Jei pradeti kursa taip nuosirdziai maziausiai 300 lt reikia atsiskaiciuoti, kad nenutraukt vidury vartojimo ir pasiekt kazkokiu rezultatu.. blink.gif O man tai daugoka. Todel ir noreciau susizinoti apie tokius paprastesnius budus aprupinti organizma vitaminais (siuo atveju plaukus). smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambriu: 28 birželio 2009 - 18:27
Mergaites? Negi neatsiras bendraminciu? mirksiukas.gif Dabar va kaip tik pastebejau kad liepos menesy akcija B grupes vitaminam 50% vaistinese. Tai gal vis delto kasnors esate bande vartoti tuos Jamieson B100 Complex ? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano plaukai ilgi, sviesinti ir visada palaidais vaikstau, tai iskrenta kazkiek. Nera labai baisiai, bet man noretusi maziau. Tikrai jauciau poveiki nuo siu vitaminu (kaip tycia tuo metu dar ir odyte pasausejus buvo vietom (bet cia nuo netinkamo kremo) ir nagai per kelias dienas beveik visi nuluzo iki mesu) - tai del odos negarantuoju, bet nagai tikrai sutvirtejo, o ir plaukuciai maziau seriasi. biggrin.gif
user posted image

Slenkant plaukams rekomenduojama gert biotino po 3mg per diena. Dabar geriu po 5mg.

Ir dar kirpeja bent man liepe netept saknu kondicionierium, nes plaukai mano ploni, tai per daug apsunkinamas plaukas. Bandysiu.
Atsakyti
man nuo vitaminu skirtu plaukams odai ir nagams..pradeda tik nagai augti....antakiu plaukai ir kitu vietu plaukai...bet va galvos plaukai auga kaip ir augo...pagal ataugtu plauku linija matau ar vartoju vitaminus ar ne vienodai auga...
Atsakyti
esu isbandzius ne mazai vitaminu plaukams-pregaine, fitoval ir ... net pavadinimu visu nepamenu, ir kainos ivairios 30-40, bet geriausiai man patiko Grozvita, ir kaina nedidele -13 lt., ( Droge yra), ir tikrai man jie labiausiai tiko, as tik su jais atsiauginau plaukus ir sustiprinau plaukus, jau kokie 3 metai kartas nuo karto vartoju tik juos, padarau petrauka ir vel.
As pati apie juos suzinojau is vienos pazystamos, jos budavo labai silpni plaukai, neaugdavo ir pan., paskui ilga laika nemaciau, o kai pamaciau iskart paklausiau apie plaukus, plaukai atauginti, dazyti pradejo, visai kiti plaukai pabandziau ir as, ir tikrai patenkinta nesiruosiu keisti. Nors jie ir nebrangus bet geri, nevisada kaina...
Atsakyti
O gal zinai kiek laiko mazdaug tavo pazistama vartojo vitaminus Grozvita? smile.gif idomu kiek buteliuku imt is karto. biggrin.gif (man kitaip neiseina - jei jau nusprendziu vartot,tai iskart perku visas kursas kad butu,nes kitaip po menesio pamirstu nusipirkt,arba tuo metu pinigeliu kaip tycia nebuna.. ) unsure.gif
Atsakyti