Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

Aš tai fitoval kapsules esu gerusi. jos nebrangios ir man tikrai plaukai sustiprėjo thumbup.gif . Tik nežinau ar nuo jų ar šiaip sutapimas, bat jau neslenka, tfu,tfu,tfu lotuliukas.gif
Atsakyti
O as bandysiu Futura Silicis... Sako ir nagam ir plaukam ir ragam gerai.. tongue.gif
Atsakyti
Gekoniuke, tikrai, papasakok koks ten tau stebuklas uz 55lt padejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 12, 19:42)
Gekoniuke, tikrai, papasakok koks ten tau stebuklas uz 55lt padejo  ax.gif

tiesiog geras papildukas rolleyes.gif tai karotino kompleksas pakuotėj 90kaps.-165lt. tik per platintojus. Pirmi papildai kurie man nedirgina skrandžio ir gan masiškai dabar nauji plaukučiai dygsta, vaikštau kaip ežys pasišiaušus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 12, 19:53)
tiesiog geras papildukas rolleyes.gif tai karotino kompleksas pakuotėj 90kaps.-165lt. tik per platintojus. Pirmi papildai kurie man nedirgina skrandžio ir gan masiškai dabar nauji plaukučiai dygsta, vaikštau kaip ežys pasišiaušus bigsmile.gif

Kokios firmos, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 12, 21:56)
Kokios firmos, jei ne paslaptis?  mirksiukas.gif

GOLDEN NEO-LIFE DIAMITE INTERNATIONAL
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 12, 21:48)
GOLDEN NEO-LIFE DIAMITE INTERNATIONAL

Ačiū, tik šios firmos pavadinimas man naujiena blush2.gif . Susiradau jų tinklapį, tai ten yra ne tik papildų, bet ir kūno bei plaukų priežiūros priemonių bigsmile.gif .
Atsakyti
Aš Fitoval kapsules jau seniai geriu ir dar dabar geriu ir dar Fitoval šampuna naudoju. Tai plaukai bent jau mano atsigavo sustiprėjo ir nebeslenka kaip ankščiau, ir kaina prieinama... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ashantik @ 2007 03 12, 17:10)
O as bandysiu Futura Silicis... Sako ir nagam ir plaukam ir ragam gerai.. tongue.gif



As butent irgi situos geriu mirksiukas.gif

Papasakosi, kada tu pajusi pasikeitimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 13, 00:22)
Ačiū, tik šios firmos pavadinimas man naujiena  blush2.gif . Susiradau jų tinklapį, tai ten yra ne tik papildų, bet ir kūno bei plaukų priežiūros priemonių  bigsmile.gif .

Tai gal gali pasakyt, kaip įsigyti? gal kokį telefoną ar adresą turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta19 @ 2007 03 13, 16:48)
Tai gal gali pasakyt, kaip įsigyti? gal kokį telefoną ar adresą turi? mirksiukas.gif

Čia reikia klausti gekoniukės. Aš taip pat susidomėjau šia firma smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 12, 23:22)
Ačiū, tik šios firmos pavadinimas man naujiena  blush2.gif . Susiradau jų tinklapį, tai ten yra ne tik papildų, bet ir kūno bei plaukų priežiūros priemonių  bigsmile.gif .

yra smile.gif kūno ir plaukų priežiuros priem. pati pradėjau naudot visai neseniai ir kol kas l.patinka. Mane labiau domina papildai, nes anksčiau nieko panašaus nebuvau vartojusi ax.gif

QUOTE(vene @ 2007 03 13, 18:34)
Čia reikia klausti gekoniukės. Aš taip pat susidomėjau šia firma  smile.gif .

Ši kompanija tik praėjusią vasarą oficialiai pradėjo veikti LT.Nors pažystu žmonių GNLD papildus vartojančius jau 10m.(tarp kitko jie visi l. gražūs ir jaunatviški, kai spėliojau vienos poros amžių suklydau 10čia metų blush2.gif ), o siaip komp. dirba jau 50metų ir produktais prekiauja per platintojus. Tai va manau, kad jokia kompanija neištemptu tiek metų jei siūlytu šlamstą.
Atsakyti