Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

Sutinku, kainyte tikrai nemaza....bet ka belieka daryt, kai plaukai krenta lotuliukas.gif

QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 24, 21:49)
oho pantagoras koks brangus nznojau..  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2009 01 23, 14:00)
Pantogar aš jau naudoju nuo vasaros, esu labai patenkinta, man jie labai tinka  thumbup.gif
Plaukai ir nagučiai tikrai greičiau auga ir stipresni.
O pradėjau naudoti juos dėl to, kad buvau prisiauginusi plaukus kelis kartus iš eilės ir buvo laaaabai nusilpę plaukai...


Bėgsiu turbūt ir aš jo nusipirkti... ax.gif
Atsakyti
geriu pantogar pora savaiciu ir laukiu poveikio biggrin.gif nors kartais man atrodo kad ir pati s.... galima tepti ant galvos, jei plaukai neauga tai ir neaugs, o ypac ziema doh.gif
Atsakyti
Bet dazniausiai vitaminai plaukams saktina plauku augima ne tik ant galvos doh.gif Man asmeniskai padaugejo plaukuotumas visur doh.gif
Atsakyti
Mano plaukai greitai riebaluojasi, pasidarė ploni, nors atrodo nieko blogo nenaudoju aš jiems: plaunu galvą kas antrą dieną (kartais kasdien) su šampūnu ir balzamu, paskui galiukus patepu su serumu. Aišku naudoju feną, kartais pasitiesinu plaukus. Paauglystėje feną ir plaukų tiesintuvą dažnai naudojau, putos, plaukų lakai, plaukų dažymas nebuvo kasdieniai dalykai bet vistiek jie mano gyvenime buvo ir aš turėjau ilgus, storus sveikus plaukus!! o dabar jie tokie sumenkę, nors nei lako, nei putų nei želės nenaudoju jau kokius 3 metus, (na nebent porą kartų per metus), plaukai jau pusantų metų nedažyti...kažkokia mistika
Atsakyti
QUOTE(tolla @ 2009 01 25, 15:19)
Mano plaukai greitai riebaluojasi, pasidarė ploni, nors atrodo nieko blogo nenaudoju aš jiems: plaunu galvą kas antrą dieną (kartais kasdien) su šampūnu ir balzamu, paskui galiukus patepu su serumu. Aišku naudoju feną, kartais pasitiesinu plaukus. Paauglystėje feną ir plaukų tiesintuvą dažnai naudojau, putos, plaukų lakai, plaukų dažymas nebuvo kasdieniai dalykai bet vistiek jie mano gyvenime buvo ir aš turėjau ilgus, storus sveikus plaukus!! o dabar jie tokie sumenkę, nors nei lako, nei putų nei želės nenaudoju jau kokius 3 metus, (na nebent porą kartų per metus), plaukai jau pusantų metų nedažyti...kažkokia mistika

matyt vidines organizmo priezastys cia "zaidzia" verysad.gif lb panasi situacija ir mano...priemones tikrai geros, jokio feno, lako, putu, .. o man vis tiek plaukai neidealus g.gif pamisus is tikruju esu del plauku: net valgydama, budama klube tarp dumu galvoju ar as jiems nekenkiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 25, 19:09)
matyt vidines organizmo priezastys cia "zaidzia"  verysad.gif  lb panasi situacija ir mano...priemones tikrai geros, jokio feno, lako, putu, .. o man vis tiek plaukai neidealus  g.gif  pamisus is tikruju esu del plauku: net valgydama, budama klube tarp dumu galvoju ar as jiems nekenkiu  doh.gif



kuo maziau apie plaukus galvosi, tuo bus jiems geriau biggrin.gif idealius plaukus lb sunku tureti, juolab kad daug ka lemia genai.
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 01 25, 18:14)
kuo maziau apie plaukus galvosi, tuo bus jiems geriau biggrin.gif  idealius plaukus lb sunku tureti, juolab kad daug ka lemia genai.

Turėjau idealius plaukus, jokios ypatingos priežiūros jiems nereikėjo, išsiplauni šampūnu ir visa priežiūra, deja dabar apie tai tik pasvajoju-plaukai sausi, pučiasi, slenka...
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 25, 19:29)
Turėjau idealius plaukus, jokios ypatingos priežiūros jiems nereikėjo, išsiplauni šampūnu ir visa priežiūra, deja dabar apie tai tik pasvajoju-plaukai sausi, pučiasi, slenka...



taigi veikia oras, savijauta, sveikata, kiti faktoriai. Man tai irgi buna, kad vienu metu plaukai geri, kitu metu blogi - naturalu
Atsakyti
Plauku augimo skatinimas nera gerai, veliau turesite problemu, plaukai auga tiek, kiek jiems reikia augti, pas kiekviena skirtingai, tai naturalus procesas, i kuri nereiketu kistis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 01 25, 19:14)
kuo maziau apie plaukus galvosi, tuo bus jiems geriau biggrin.gif  idealius plaukus lb sunku tureti, juolab kad daug ka lemia genai.


Sutinku, daznai net ne priemones lemia plauku isplonejima, tai gali buti paveldimumas arba kazkokie itin dideli pokyciai, kaip pvz paauglyste, nestumas, senatve (tai patys svarbiausi veiksniai itakojantys plauko augima ar slinkima ir tai vyksta pas kiekviena zmogu labai skirtingai). 4u.gif

Dar keletas priezasciu:
1. Mazai geriama vandens, valgoma vaisiu,
2. Nuolatine itampa, stresai,
3. Truksta vitamino A,
4. Bloga kraujo cirkuliacija (masazuokite galva),
5. Naudojamos priemones visai netinka jusu plauku tipui.




Papildyta:
Pamirsau pamineti, kad didele itaka plaukams turi jusu hormonu bukle, kokias vartjate KT, nuo to net priklauso, kaip daznai teks plauti galva. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ღsweetღ @ 2009 01 30, 18:20)
Sutinku, daznai net ne priemones lemia plauku isplonejima, tai gali buti paveldimumas arba kazkokie itin dideli pokyciai, kaip pvz paauglyste, nestumas, senatve (tai patys svarbiausi veiksniai itakojantys plauko augima ar slinkima ir tai vyksta pas kiekviena zmogu labai skirtingai).  4u.gif

Dar keletas priezasciu:
1. Mazai geriama vandens, valgoma vaisiu,
2. Nuolatine itampa, stresai,
3. Truksta vitamino A,
4. Bloga kraujo cirkuliacija (masazuokite galva),
5. Naudojamos priemones visai netinka jusu plauku tipui.
Papildyta:
Pamirsau pamineti, kad didele itaka plaukams turi jusu hormonu bukle, kokias vartjate KT, nuo to net priklauso, kaip daznai teks plauti galva. smile.gif



super, labai sutinku su tavim mirksiukas.gif
Atsakyti