Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(gutte86 @ 2009 01 19, 11:39)
as tikiuosi, kad nupo pantogar po poros menesiu prades kasos augti  biggrin.gif  tris reikia gerti, jeigu slenka plaukai. Man plaukai neslenka, as noriu tik kad jie greiciau augtu, tai geriu po viena ar dvi per diena ax.gif

Nuosirdziai linkiu kad taip ir butu mirksiukas.gif parasyk kai jau matysi pokycius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 19, 12:51)
Nuosirdziai linkiu kad taip ir butu  mirksiukas.gif  parasyk kai jau matysi pokycius  mirksiukas.gif



kazi ar bus, kazkaip net paziai nesitiki smile.gif bet kaip sakoma, viltis - durniu motina lotuliukas.gif mano plaukai jeigu ir uzauga biski, tai galus iskart kirpti reik.. kazkur girdejau, kad garbanotu plauku neimanoma ilgu uzsiauginti.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 01 19, 12:58)
kazi ar bus, kazkaip net paziai nesitiki smile.gif  bet kaip sakoma, viltis - durniu motina  lotuliukas.gif mano plaukai jeigu ir uzauga biski, tai galus iskart kirpti reik.. kazkur girdejau, kad garbanotu plauku neimanoma ilgu uzsiauginti.. verysad.gif

nu jau...turiu 3 drauges su ilgais ir garbanotais, viena su banguotais...nors cia gal lb individualiai smile.gif)uzauks uzauks, nebus kur detis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 19, 13:49)
nu jau...turiu 3 drauges su ilgais ir garbanotais, viena su banguotais...nors cia gal lb individualiai smile.gif)uzauks uzauks, nebus kur detis  hihihi.gif



as irgi ilgus turejau, bet kai pasitrumpinau, tai db nebeimanoma ataugint iki buvusio ilgio doh.gif iki ribos daauga ir viskas, toliau niekaip verysad.gif bet as nepasiduosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 01 15, 01:15)
SAVO vaistinej pirkau pries sventes  mirksiukas.gif

Aciu,bandysiu toliau ieskoti biggrin.gif
Atsakyti
as bandysiu suzinoti kaip vadinasi, kazkokie lyg lenkiski, bet negarantuoju vitaminai plaukams , tipo lb super duper, bet ju ilgai negalima vartoti..niu lb juos isgyre , tai pabandysiu ir as juos , kai tik drauge pagausiu. lotuliukas.gif
Atsakyti
As geriu pantogara beveik menesi tai galiu pasakyti,kad labai nagai sustiprejo,pradejo greiciau augti,sveikesne isvaizda.Na o plaukams poveikio dar nelabai pastebejau,gal truputi apstojo slinkti.Tikiuosi,kad pades ir vasara galesiu dziaugtis graziais plaukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 01 23, 14:41)
As geriu pantogara beveik menesi tai galiu pasakyti,kad labai nagai sustiprejo,pradejo greiciau augti,sveikesne isvaizda.Na o plaukams poveikio dar nelabai pastebejau,gal truputi apstojo slinkti.Tikiuosi,kad pades ir vasara galesiu dziaugtis graziais plaukais smile.gif


Pantogar aš jau naudoju nuo vasaros, esu labai patenkinta, man jie labai tinka thumbup.gif
Plaukai ir nagučiai tikrai greičiau auga ir stipresni.
O pradėjau naudoti juos dėl to, kad buvau prisiauginusi plaukus kelis kartus iš eilės ir buvo laaaabai nusilpę plaukai...
Atsakyti
Geriausi kokius esu vartojus ir tikrai pajutus poveiki yra Vitasor 12 Fanevit. Kainuoja 45lt menesiui, bet nuo jo ir nagai ir plaukai labai susitpreja ypac po ziemos, po viso sildomo oro, kai jie buna pakenkti. Taigi pradejau vartoti jau dabar, kad ant pavasario atsigautu smile.gif

http://www.gamtospro...asor/vitasor_12
Atsakyti
Nusipirkau Bambuko silici,ar kazkaip taip vadinasi.Ji sudaro vien si medziaga ir yra antra pagal svarbuma odai,plaukams,nagams(pirmoj vietoj deguonis).Kazkokiu stebuklu nesitikiu ar apskritai realaus poveikio,nes nera nusiskundimu,profilaktiskai pagerti norejau smile.gif
Atsakyti
Cia del bendros informacijos...Kiek atkreipiau demesi, tai vitaminai po naujuju metu pabrago, nes, kai pirkau Patogara pries Naujus metus - mokejau apie 105lt, o pasibaige pakuote po Naujuju metu, visai nesenai - ziuriu, Eurovaistineje - kaina jau apie 125lt...hmmm...galvoju kazkaip brangoka, biski dar palauksiu, nes dar senu buvo dar keleta like....Ir visai netycia uzsukau i Universiteto vaistine - ten uz juos sumokejau tik 107lt. Pirkau pora dienu atgal....
Siaip, man ziauriai slinko plaukai, kaip niekados - isgeriau pakuote viena (90vnt) lygtais ir daug apmazejo to slikimo....galbut cia sutapimas, o gal ir vitaminai padejo. Nusprendziau ir toliau test kursa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana @ 2009 01 24, 20:47)
Cia del bendros informacijos...Kiek atkreipiau demesi, tai vitaminai po naujuju metu pabrago, nes, kai pirkau Patogara pries Naujus metus - mokejau apie 105lt, o pasibaige pakuote po Naujuju metu, visai nesenai - ziuriu, Eurovaistineje - kaina jau apie 125lt...hmmm...galvoju kazkaip brangoka, biski dar palauksiu, nes dar senu buvo dar keleta like....Ir visai netycia uzsukau i Universiteto vaistine - ten uz juos sumokejau tik 107lt. Pirkau pora dienu atgal....
Siaip, man ziauriai slinko plaukai, kaip niekados - isgeriau pakuote viena (90vnt) lygtais ir daug apmazejo to slikimo....galbut cia sutapimas, o gal ir vitaminai padejo. Nusprendziau ir toliau test kursa smile.gif

oho pantagoras koks brangus nznojau.. doh.gif
Atsakyti