Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(hailiee2 @ 2009 01 07, 19:19)
o kazin kiek laiko reiketu vartot tas mieliu tabletes kad jausciau poveiki? jauciu puse metu kaip minimum. o dar nuo ju svoris auga tai man isvis liux butu  thumbup.gif

na po keliu menesiu gerimo turetu pradet matytis rezultatai.o svoris ne visiems auga nuo ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2009 01 04, 13:16)
kadangi mano vitaminai pasibaige, tai sian nusipirkau WELLWOMAN( kas gere?) IR FUTURA SILICA(geriau kazkada, reikes vel pamegint)
o futura silica is prekybos nedingo, tik nevisur galima nusipirkt mirksiukas.gif



buvau pries pusmeti nusipirkus wellwoman, pradejau gert, taciau tik kelias tabletes teisgeriau - labai bloga savijauta nuo ju kazkodel g.gif tai db stovi visas pakelis nenaudojamas... Gal kuri mamyte naudoja? Atiduociau, nes man jie vistiek tik vieta lentynoj uzima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 13 sausio 2009 - 18:53
QUOTE(ingira @ 2009 01 03, 02:02)
panos, nepergyvenkit del Futura silica, atsirado naujas preparatas is firmos New Nordic, LIVE beauty 30 tab, su asiukliu, pomidoru, ciberzoliu, vynuogiu ekstraktais, vitaminais, mineral medz. pakanka tik vienos tab per diena mirksiukas.gif
beje, naujajame ir doze silicio 3kart didesne smile.gif

Reikes situs pabandyti,sudetis tikrai l.gera,tik mane nuo B grupes vitaminu paberia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 01 13, 18:53)
buvau pries pusmeti nusipirkus wellwoman, pradejau gert, taciau tik kelias tabletes teisgeriau - labai bloga savijauta nuo ju kazkodel g.gif  tai db stovi visas pakelis nenaudojamas... Gal kuri mamyte naudoja? Atiduociau, nes man jie vistiek tik vieta lentynoj uzima  4u.gif

Nuo Wellwoman mane pykindavo g.gif
Atsakyti
Siandiena buvau 2 vaistinese,bet neradau tu New Nordic LIVE beauty , gal kas kur matet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 14, 17:39)
Nuo Wellwoman mane pykindavo  g.gif

oho unsure.gif na mane lyg ir nepykina, bet savijauta nera super verysad.gif , bet cia manau del kitu dalyku siuo metu...o gal. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 01 14, 21:48)
Siandiena buvau 2 vaistinese,bet neradau tu  New Nordic LIVE beauty , gal kas kur matet  g.gif

SAVO vaistinej pirkau pries sventes mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif geriau cinka 3 menesius, g.gif "Haar Vital" is Dopelherz serijos 2 pakuotes. g.gif Dabar vel kitokius vitaminus plaukams.Niekas nesikeicia kokie buvo plaukai tokie ir liko verysad.gif pradejau kaukes namines daryti gal nustos slinkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 14, 17:39)
Nuo Wellwoman mane pykindavo  g.gif



man irgi tas pats budavo blink.gif gal cia organizmas kokios nors medziagos nepriima...
Papildyta:
dabar nusipirkau pantogar, ziuresiu koks poveikis smile.gif
Atsakyti
as tai "nepribrendau" dar Pantogarui biggrin.gif ilgai ji reikia vartoti (kaip ir visus verysad.gif ), ir kaina....ir gerti reikia po 3 kapsules i diena...nusipirkau cinka uz 9 lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 01 18, 23:43)
as tai "nepribrendau" dar Pantogarui  biggrin.gif  ilgai ji reikia vartoti (kaip ir visus  verysad.gif ), ir kaina....ir gerti reikia po 3 kapsules i diena...nusipirkau cinka uz 9 lt  lotuliukas.gif



as tikiuosi, kad nupo pantogar po poros menesiu prades kasos augti biggrin.gif tris reikia gerti, jeigu slenka plaukai. Man plaukai neslenka, as noriu tik kad jie greiciau augtu, tai geriu po viena ar dvi per diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 01 19, 11:39)
as tikiuosi, kad nupo pantogar po poros menesiu prades kasos augti  biggrin.gif  tris reikia gerti, jeigu slenka plaukai. Man plaukai neslenka, as noriu tik kad jie greiciau augtu, tai geriu po viena ar dvi per diena ax.gif


Paskaiciau informacini lapeli, tai turetu padeti, bet kazin kaip ten is tikruju g.gif
Atsakyti