Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Ruta1992 @ 2009 01 02, 23:44)
Mano tėtis-farmacijos firmos pardavimų vadybininkas.Tai atvežė man pora dėžučių.O ką-deficitiniai jie?  doh.gif  lotuliukas.gif

Na kaip ir tongue.gif prie pora men dingo is eurovaistines. Tai kiek ieskojau man sake, kad nebeturi tiekeju
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 01 02, 21:53)
Na kaip ir  tongue.gif prie pora men dingo is eurovaistines. Tai kiek ieskojau man sake, kad nebeturi tiekeju

aaa.kažkaip nė nepagalvojau,kad deficitiniai jie,nes visuomet vitaminus iš tėčio darbo gaunu ir vargo nematau,tai ir nelabai domiuosi kokia situacija vaistinėse... unsure.gif
Atsakyti
siaip mano manymu reiketu geri tokio pobudzio vitaminus, kur visas vitaminu, mineralu kompleksas ir kad butu kuo naturalesni mirksiukas.gif nes reikia, kad visam organizmui butu gerai, o tada ir plaukuciai pasitvarkys biggrin.gif
Papildyta:
man nuo cinko lb plk zvilga wub.gif
Atsakyti
panos, nepergyvenkit del Futura silica, atsirado naujas preparatas is firmos New Nordic, LIVE beauty 30 tab, su asiukliu, pomidoru, ciberzoliu, vynuogiu ekstraktais, vitaminais, mineral medz. pakanka tik vienos tab per diena mirksiukas.gif
beje, naujajame ir doze silicio 3kart didesne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingira: 03 sausio 2009 - 01:09
Futura silici esu naudojusi pries keleta metu, tai stipriausias poveikis pasireiske nagams, labaj sustiprejo, augimas pagerejo, pas mane buvo ploni, suskilineje iki kraujo... beje, iki siol turiu sveikus, greitai augancius nagucius smile.gif
truputi paskatino ir plauku augima, o del odos nepamenu rolleyes.gif as naudojau 3 ar 4men.
siandien naudoju pantogara, plaukams pastiprinti, laukiu rezultatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 01 03, 04:02)
Futura silici esu naudojusi pries keleta metu, tai stipriausias  poveikis pasireiske nagams, labaj sustiprejo, augimas pagerejo, pas mane buvo ploni, suskilineje iki kraujo... beje, iki siol turiu sveikus, greitai augancius nagucius smile.gif
truputi paskatino ir plauku augima, o del odos nepamenu rolleyes.gif  as naudojau 3 ar 4men.
siandien naudoju pantogara, plaukams pastiprinti, laukiu rezultatu ax.gif

Man tai silicis wub.gif kaip koks stebuklas wub.gif kiek bandziau vitaminu, jokie tokio poveikio kaip silicis nedare wub.gif oda lygi, neberia, net per pms, kas anksciau budavo doh.gif nagu tokiu kaip dabar isvis niekada neturejau, ir buvau nusiteikus kad neturesiu ax.gif plaukai slinko baisiausiai, dabar max 20 plauku iskrenta wub.gif zodziu wub.gif matyt man silicio ir truko organizme, kad pradejus ji gerti, visos problemos dingo tongue.gif
Atsakyti
man nagai ilgiausi uzauga per pora sav, del ju niekada neturejau problemu ir kazkaip to net neivertinu rolleyes.gif kad taip plauku apimtis didetu verysad.gif , jauciu visa geri tie nagai ir pasiima verysad.gif
Atsakyti
as kai pradejau gerai nakvisu alieju mano plaukai tapo kur kas stipresni ir pradejo augti labiau nei iprasta. taip pat ir nagai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uppity @ 2009 01 03, 17:10)
as kai pradejau gerai nakvisu alieju mano plaukai tapo kur kas stipresni ir pradejo augti labiau nei iprasta. taip pat ir nagai  smile.gif

nakvisu al. padeda ir moteriskiems dalykams pasitvarkyt. neesu jo gerus, bet reikes pamegint gal ivyks koks stebuklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2009 01 03, 17:37)
nakvisu al. padeda ir moteriskiems dalykams pasitvarkyt. neesu jo gerus, bet reikes pamegint gal ivyks koks stebuklas biggrin.gif

As esu gerusi nakvisu alieju tai plaukams jokio poveikio nepastebejau,bet odos bukle tai tikrai pagerejo.
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 01 02, 22:36)
Kur radai siu vitaminu????

kadangi mano vitaminai pasibaige, tai sian nusipirkau WELLWOMAN( kas gere?) IR FUTURA SILICA(geriau kazkada, reikes vel pamegint)
o futura silica is prekybos nedingo, tik nevisur galima nusipirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 01 03, 03:02)
Futura silici esu naudojusi pries keleta metu, tai stipriausias  poveikis pasireiske nagams, labaj sustiprejo, augimas pagerejo, pas mane buvo ploni, suskilineje iki kraujo... beje, iki siol turiu sveikus, greitai augancius nagucius smile.gif
truputi paskatino ir plauku augima, o del odos nepamenu rolleyes.gif  as naudojau 3 ar 4men.
siandien naudoju pantogara, plaukams pastiprinti, laukiu rezultatu ax.gif

O kokia jo sudetis g.gif
Atsakyti