Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

Uoj doh.gif doh.gif ,ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti
izolda, pamegink silica balsam pagert, cia toks skystas gelio pavidalo.apie 50lt
Atsakyti
As siandiena nusipirkau pantogara,tai nuo naujuju metu pradesiu vartoti biggrin.gif Nusprendziau pabandyti vienos giria,kitos peikia.Tai vartosiu saziningai ir tikiuosi sulauksiu geru rezultatu..
Atsakyti
kur pirkai pantogar?kokia kaina?as irgi apie ji girdejus geru dalyku g.gif parasyk kaip sekasi, koks poveikis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2009 01 01, 14:12)
kur pirkai pantogar?kokia kaina?as irgi apie ji girdejus geru dalyku g.gif parasyk kaip sekasi, koks poveikis? smile.gif

Tik siandiena pradejau gerti,tikiuosi skrandis nesustreikuos nes reikia i diena tris kapsules isgerti.Zadu vartoti puse metu saziningai ir lauksiu stebuklo biggrin.gif
Parduodami sie vitaminai vaistineje,o kaina apie 100lt..
Atsakyti
dar girdejau apie toki stebukla regaine. jis irgi stabdo slinkima ir t.t. kaina apie 100lt. bet ji kiek girdejau pastoviai reikia gert, nes kai nustoji, tie isauge plauka iskrenta unsure.gif
Atsakyti
man daktaras prirase pantogar nuo nagu luzinejimo. gerti reikia 3 menesius, sake padeda ir plaukams.
Atsakyti
Mano pazistama taip pat gere pantogara anksciau,tai nagai sustiprejo po menesio.Sake augo kaip ant mieliu..O del plauku tai nepastebejo efekto kazkokio,bet ji gere tris pakuotes.O instrukcijoje parasyta kad vartojimo kursas 3-6men.
Na jei plaukams nepades,tai nors nagus grazius turesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 02 sausio 2009 - 10:23
QUOTE(regal @ 2008 12 12, 12:31)
O aš šiandien gavau taip išgirtą Priorin, kai baigsiu gerti, parašysiu koks rezultatas mirksiukas.gif .

As geriau juos 6men.,tai jokio didelio pagerejimo nebuvo,slinko kaip slinke,net mazi iskrisdavo,gal kiek ir ataugo nauju,bet vistiek nemazai ir iskrenta verysad.gif
Atsakyti
Mano plaukučiai prasti visai...ploni,lėtai auga.Noriu ilgus užsiaugint,bet visuomet po kirpimo auga gražiai,tada atrodo jau ataugo kokius 3 cm. ir pamatau,kad galiukai išsišakoję ir nueinu kirptis.Nukerpa vėl apie 5-6 cm. Taip kad mano plaukai vis trumpėja... doh.gif
Pradėjau prieš pora dienų gert FUTURA "Silica" tad tikiuosi,kad kažkiek padės.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 01 02, 23:26)
Mano plaukučiai prasti visai...ploni,lėtai auga.Noriu ilgus užsiaugint,bet visuomet po kirpimo auga gražiai,tada atrodo jau ataugo kokius 3 cm. ir pamatau,kad galiukai išsišakoję ir nueinu kirptis.Nukerpa vėl apie 5-6 cm. Taip kad mano plaukai vis trumpėja... doh.gif
Pradėjau prieš pora dienų gert FUTURA "Silica" tad tikiuosi,kad kažkiek padės.

Kur radai siu vitaminu????
Atsakyti
Mano tėtis-farmacijos firmos pardavimų vadybininkas.Tai atvežė man pora dėžučių.O ką-deficitiniai jie? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti