Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Sateliukia @ 2008 12 10, 01:02)
smile.gif as geriu vitaminus viviscal, dabar nusipirkau vivisval women smile.gif ir esu lbai pateninta, po pirmos t.y po menesio plaukuciai uzaugo lyg butu auge kokius tris menesius, tikrai labai efektyvus smile.gif ir plaukuciai slenka maziau smile.gif mirksiukas.gif  jeigu negaila pinigeliu, tikrai verta pabandyti  4u.gif

Kur yra šitų vitaminų ir kiek kainuoja? Man ir pinigėlių jau nebegaila, svarbiausia, kad tik padėtų, kiek visko bandau, tai kolkas jokios naudos, o apie šiuos vitaminus neteko girdėti ax.gif

QUOTE(Stichija @ 2008 12 10, 10:25)
As skaiciau tu vitaminu sudeti, tai ten be kazkokiu juros gerybiu dar labai daug vit. C, sakykite prasau, ar apetitas nepadideja nuo tu vitaminu, ar siaip kokiu pasaliniu efektu neatsirado? labai jau gundausi as jais...  ax.gif  blush2.gif

O jeigu dar apetitas padidėtų, tai dviguba nauda būtų - ir plaukai atsigautų, ir figūra pasitaisytų (na, čia aš apie save) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 12 11, 00:26)
Kur yra šitų vitaminų ir kiek kainuoja? Man ir pinigėlių jau nebegaila, svarbiausia, kad tik padėtų, kiek visko bandau, tai kolkas jokios naudos, o apie šiuos vitaminus neteko girdėti  ax.gif 
O jeigu dar apetitas padidėtų, tai dviguba nauda būtų - ir plaukai atsigautų, ir figūra pasitaisytų (na, čia aš apie save)  bigsmile.gif

As kiek radau ,tai viviscal women menesiui kainuoja virs 250 lt g.gif (264 berods) .Vaistinese jie yra.
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 11, 07:52)
As kiek radau ,tai viviscal women menesiui kainuoja virs 250 lt g.gif (264 berods) .Vaistinese jie yra.

Nebloga kainytė g.gif . Gerai, jeigu padės, o jei ne ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 12 10, 10:25)
As skaiciau tu vitaminu sudeti, tai ten be kazkokiu juros gerybiu dar labai daug vit. C, sakykite prasau, ar apetitas nepadideja nuo tu vitaminu, ar siaip kokiu pasaliniu efektu neatsirado? labai jau gundausi as jais...  ax.gif  blush2.gif


Aha ten rasho, kad yra is naturaliu juros mineralu, dumbliu ir dar kazhko... smile.gif niu seip ne, tas apetitas nera padidejes, nes as megstu ir taip pavalgyti smile.gif o salutinio poveikio irgi nepastebejau smile.gif dabar nusipirko viena drauge mano, ziuresim kaip jai jie suveiks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksuolė @ 2008 12 10, 23:26)
Kur yra šitų vitaminų ir kiek kainuoja? Man ir pinigėlių jau nebegaila, svarbiausia, kad tik padėtų, kiek visko bandau, tai kolkas jokios naudos, o apie šiuos vitaminus neteko girdėti  ax.gif 
O jeigu dar apetitas padidėtų, tai dviguba nauda būtų - ir plaukai atsigautų, ir figūra pasitaisytų (na, čia aš apie save)  bigsmile.gif



smile.gif kad plaukuciai paaugs tai as pazhadu, o kad figura pasitaisys tai nezinau smile.gif smile.gif smile.gif niu mano irgi nera per sveikiausia plaukai, as juos geriu kad mazintu pplauku slinkima, ir kad augtu i ilgi, nes dabar gaila kirpti galiukus, o jie tragishki smile.gif po bishkuliuka pakirpdama susitvarkysiu plaukucius rolleyes.gif
http://www.vaistai.l...chword=viviscal o cia pasirinkite miesta kuriame gyvenate ir nurodys visas vaistines, kuriose galite uzhsisakyti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 11, 07:52)
As kiek radau ,tai viviscal women menesiui kainuoja virs 250 lt g.gif (264 berods) .Vaistinese jie yra.



Aha viviscal women 251lt smile.gif nevisuose vaistinese buna iskarto nusipirkti, bet galima uzhsisakyti smile.gif jie nenori laikyti tokiu vaistu pas save, nes nera garantijos kad nupirks, ir be to garantija ju kazhkada tai baigias.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sateliukia @ 2008 12 11, 22:47)
smile.gif kad plaukuciai paaugs tai as pazhadu, o kad figura pasitaisys tai nezinau smile.gif smile.gif smile.gif niu mano irgi nera per sveikiausia plaukai, as juos geriu kad mazintu pplauku slinkima, ir kad augtu i ilgi, nes dabar gaila kirpti galiukus, o jie tragishki smile.gif po bishkuliuka pakirpdama susitvarkysiu plaukucius  rolleyes.gif
http://www.vaistai.l...chword=viviscal o cia pasirinkite miesta kuriame gyvenate ir nurodys visas vaistines, kuriose galite uzhsisakyti  thumbup.gif

Ačiū už nuorodą smile.gif . Man ir svarbiausia sustabdyti plaukų slinkimą ir juos paauginti. Ko gero teks paaukoti šitiems vitaminams, tuo labiau, kad sudėtis tokia natūrali ax.gif
Atsakyti
dabar jau pradejau gailetis del pantogar, galejau geriau tuos viviscal woman pradeti gerti, gaila kad anksciau apie juos nesuzinojau, na bet jei jau nepades pantogar - tai butinai ieskokiu siu...
Atsakyti
O aš šiandien gavau taip išgirtą Priorin, kai baigsiu gerti, parašysiu koks rezultatas mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ash Priorina geriu jau virsh 4 menesiu, yra atauganciu plauku, bet yra ir ishkrentanciu, netgi mazu. Be to, darausi mezoterapija, dar liaudishkas kaukes, naudoju ampules ir t.t. Visas kompleksas padeda, taciau kiek cia yra naudos butent ish Priorino - nezinau..
Papildyta:
o kas naudojat Vivisval - ar 60 tableciu pakuotes uztenka menesiui, ar dviems?..
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2008 12 12, 13:31)
O aš šiandien gavau taip išgirtą Priorin, kai baigsiu gerti, parašysiu koks rezultatas mirksiukas.gif .

o kur pirkai priorina? kiek kainavo? bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzeizy @ 2008 12 30, 17:05)
o kur pirkai priorina? kiek kainavo?  bigsmile.gif  smile.gif

Siunčiausi iš Vokietijos internetinės vaistinės, kaina gavosi su siuntimu gal apie 100LT , Priorin kaina vaistinėj buvo 27,5euro.
Papildyta:
QUOTE(dryzuota lape @ 2008 12 30, 11:32)
Ash Priorina geriu jau virsh 4 menesiu, yra atauganciu plauku, bet yra ir ishkrentanciu, netgi mazu. Be to, darausi mezoterapija, dar liaudishkas kaukes, naudoju ampules ir t.t. Visas kompleksas padeda, taciau kiek cia yra naudos butent ish Priorino - nezinau..
Papildyta:
o kas naudojat Vivisval - ar 60 tableciu pakuotes uztenka menesiui, ar dviems?..

O tai po kiek kapsulių gėrėt per dieną? Kažkiek iškrist plaukų kiekvieną dieną turi, tai yra normalu, bet jie turi ir atauginėti.
Man dar kitas klausimas iškilo, ar tiek daug įvairių plaukų augimą skatinančių būdų vienu metu yra gerai g.gif
Atsakyti
O tai po kiek kapsulių gėrėt per dieną? Kažkiek iškrist plaukų kiekvieną dieną turi, tai yra normalu, bet jie turi ir atauginėti.
Man dar kitas klausimas iškilo, ar tiek daug įvairių plaukų augimą skatinančių būdų vienu metu yra gerai g.gif
[/quote]
Manau ,kad galima : jei tai butu sampunas, kokia kauke pries ar po,vitaminai ir t.t..bet ne ,pvz, keliu rusiu vitaminai ,pvz pantogaras ir priorinas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingkariuke: 30 gruodžio 2008 - 18:14
[quote=ingkariuke,2008 12 30, 18:12]
O tai po kiek kapsulių gėrėt per dieną? Kažkiek iškrist plaukų kiekvieną dieną turi, tai yra normalu, bet jie turi ir atauginėti.
Man dar kitas klausimas iškilo, ar tiek daug įvairių plaukų augimą skatinančių būdų vienu metu yra gerai g.gif
[/quote]
Manau ,kad galima : jei tai butu sampunas, kokia kauke pries ar po,vitaminai ir t.t..bet ne ,pvz, keliu rusiu vitaminai ,pvz pantogaras ir priorinas biggrin.gif 4u.gif
[/quote]
Taip drinks_cheers.gif , tik prieš tai rašiusi minėjo, kad daro mezoterapiją,naudoja ampules, tai jei šie naudojami produktai yra suderinami, tai yra gerai, o jei ne- tai gal galima pasidaryti meškos paslaugą. Aš manau,kad visur ir visada reikia jausti saiką. Bent jau aš šiuo principu vadovaujuosi.
Atsakyti