Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Auksuolė @ 2008 12 01, 12:20)
Dar man iškilo toks klausimas, ar vartojant silicį kitų vitaminų jau negalima gerti. Kas įeina į bambuko silicį, ar vien tik silicis, ar dar daugiau vitaminų?  ax.gif. Aš geriu Nutra Style vitaminus plaukams, tai kažin prie to, ar gerai gerti silicį, kad nebūtų per daug  g.gif


va va, as irgi norejau paklausti- ar ten tik silicis ar yra dar kitu vitaminu. beje, o gal dar yra ant dezutes koks lietuviskas aprasymas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 12 01, 13:20)
Dar man iškilo toks klausimas, ar vartojant silicį kitų vitaminų jau negalima gerti. Kas įeina į bambuko silicį, ar vien tik silicis, ar dar daugiau vitaminų?  ax.gif. Aš geriu Nutra Style vitaminus plaukams, tai kažin prie to, ar gerai gerti silicį, kad nebūtų per daug  g.gif

as kartu su siliciu geriu nakvisu alieju. manau kad su nutra style vartojant bus perdaug, nes ir silicis plaukams, ir tavo vitaminai plaukams ax.gif
vienoje kapsuleje yra 300 mg bambuko ekstrakto, kurio sudetyje yra organinio silicio ne maziau 70 %

QUOTE(_Pandora_ @ 2008 12 01, 13:47)
va va, as irgi norejau paklausti- ar ten tik silicis ar yra dar kitu vitaminu. beje, o gal dar yra ant dezutes koks lietuviskas aprasymas? ax.gif

ant dezutes yra stai toks aprasymas:
pagal svarbuma gyvam organizmui, plaukams, nagams ir odai naturalus silicis uzima antra vieta po deguonies. ypatingai praturtintas siliciu yra bambuko ekstraktas (savo sudetyje silicio jis turi desimt kartu daugiau nei visi kiti zinomi saltiniai). Silicis budamas pagrindiniu kolageno ir elastino sintezes elementu, padeda pagerinti plauku, nagu, dantenu, odos busena, bei odos lyguma ir elastinguma.
metams begant silicio kiekis organizme zymiai sumazeja, ir tai yra viena is svarbiausiu priezasciu rauksliu susidarymui, odos suglebejimui, odos ir kitu audiniu senejimui.
Atsakyti
Kai slinko plaukai, naudojau PERFECTIL vitaminus, kartu naudojau ir ampules bei visokius losjonus šaknims. Manau, kad vien tik vitaminai nepadeda, nebent tik profilaktiškai smile.gif
Atsakyti
gal ir pasirodys kvailas klausimas, bet svoris nuo silicio nedideja? blush2.gif
nes geriau nakvisu alieju keturis men ir pastebejau kad svoris dideja po to drauge sake kad ir ji nuo nakvisu aliejaus svorio priaugo ir dar sesuo sake kad daktare jei kazkada minejo kad nuo nakvisu aliejaus atsiranda gelbejimosi ratas ant pilvo
Atsakyti
QUOTE(ritulkav @ 2008 12 06, 17:50)
gal ir pasirodys kvailas klausimas, bet svoris nuo silicio nedideja? blush2.gif 
nes geriau nakvisu alieju keturis men ir pastebejau kad svoris dideja po to drauge sake kad ir ji nuo nakvisu aliejaus svorio priaugo ir dar sesuo sake kad daktare jei kazkada minejo kad nuo nakvisu aliejaus atsiranda gelbejimosi ratas ant pilvo

Nu geras ! Negirdejau dar tokio ! g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritulkav @ 2008 12 06, 18:50)
gal ir pasirodys kvailas klausimas, bet svoris nuo silicio nedideja? blush2.gif 
nes geriau nakvisu alieju keturis men ir pastebejau kad svoris dideja po to drauge sake kad ir ji nuo nakvisu aliejaus svorio priaugo ir dar sesuo sake kad daktare jei kazkada minejo kad nuo nakvisu aliejaus atsiranda gelbejimosi ratas ant pilvo

nesamone ! lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi geriu nakvisa , ir svoris nuo to nedidejo.smile.gif
Atsakyti
na tikrai nuo nakvisu man svoris nedideja, sakyciau kad atvirksciai- reguliuoja medziagu apykaita.
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2008 12 07, 15:25)
na tikrai nuo nakvisu man svoris nedideja, sakyciau kad atvirksciai- reguliuoja medziagu apykaita.

va butent tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 30, 14:17)
nu va o as savo "futura silica" pakeiciau i bambuko silici  mirksiukas.gif
vaistininke sake, kad ne ka prastesni  ax.gif

tai kad cia ne tas pats, original silicea balzamas- tai cia skystas silicis, tabletemis jo nera.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 12 07, 17:59)
tai kad cia ne tas pats, original silicea balzamas- tai cia skystas silicis, tabletemis jo nera.

tai juk suprantu kad silicea yra balzamas. bet jo nepirkau. dingus futurai maniau balzama nusipirksiu, bet radau kapsulemis "bambuko silici", tai ir nepirkau balzamo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesee: 07 gruodžio 2008 - 21:16
QUOTE(princesee @ 2008 12 07, 23:16)
tai juk suprantu kad silicea yra balzamas. bet jo nepirkau. dingus futurai maniau balzama nusipirksiu, bet radau kapsulemis "bambuko silici" , tai ir nepirkau balzamo


Kokia kainytė to ''Bambuko silicio''? 4u.gif
Atsakyti