Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams


Bet kiek zinau, negalima is karto vartoti dvieju pakuociu, reikia daryti pertraukas. Del to ir apie Pantogar'a uzklausiau del vartojimo. smile.gif
Atsakyti
o as profilaktiskai geriu FITOVAL, tikrai nenusivyliau. Tik butinai reikia gert ne ant tuscio skrandzio, nes labai bloga pasidaro smile.gif
Atsakyti
Tai tikiu, kad atradot savo vitaminus, ir esat patenkintos, bet as teiravausi, gal kuri zinot, kiek laiko pertrauka reikia daryti suvartojus PANTOGAR'a tris menesius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2008 11 27, 19:04)
Kiek kainuoja? Kur perkate? Kuriam laikui, to silicio užtenka? Mėnesiui? 4u.gif

As perku vilniuj 'mada' vaistineje, ten 40mokejau, kitur sake ir 50gali siekti. Uztenka menesiui
Atsakyti
labai gera priemone yra keunes losijonas slenkantiems plaukams,greitina plauku augima ir stabdo slinkima ax.gif
Atsakyti
Cia jau kai kurios paneles minejo ta Original Silicea Balsam, tai as irgi susigundziusi reklama zurnale ji naudoju, jau 2 buteliuka pabaigineju, tai man tikrai atordo, kad efekstas yra mirksiukas.gif anksciau pas mane sonuose ties smilkiniais plauku beveik nebudavo, o dabar atsirado, ir siaip per visa galva atsirado tokiu trumpuciu plaukuciu blush2.gif
bet ..kadangi jisai yra skystas ir toks glitus, tai gerti nera didziausias malonumas, todel siulyciau juos gerti su bananu sultimis labai gerai ismaisius - tada ne taip jauciasi mirksiukas.gif
Paneles, kurios sakote, kad pradejus gerti vitaminus nieko nejauciate - palaukite, juk tikrasis efektas atsiranda minimum po 3 menesiu ax.gif
Zodziu, si produkta tikrai rekomenduoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anilevea @ 2008 11 30, 14:32)
Cia jau kai kurios paneles minejo ta Original Silicea Balsam, tai as irgi susigundziusi reklama zurnale ji naudoju, jau 2 buteliuka pabaigineju, tai man tikrai atordo, kad efekstas yra  mirksiukas.gif  anksciau pas mane sonuose ties smilkiniais plauku beveik nebudavo, o dabar atsirado, ir siaip per visa galva atsirado tokiu trumpuciu plaukuciu  blush2.gif 
bet ..kadangi jisai yra skystas ir toks glitus, tai gerti nera didziausias malonumas, todel siulyciau juos gerti su bananu sultimis labai gerai ismaisius - tada ne taip jauciasi  mirksiukas.gif
Paneles, kurios sakote, kad pradejus gerti vitaminus nieko nejauciate - palaukite, juk tikrasis efektas atsiranda minimum po 3 menesiu  ax.gif
Zodziu, si produkta tikrai rekomenduoju  ax.gif

As geriu kartais su apelsinu ar multivitaminu sultimis tai tu vitaminu net nesijaucia, nors jau ir su vandeniu nebetaip bjauru gerti. pripratau thumbup.gif
Atsakyti
nu va o as savo "futura silica" pakeiciau i bambuko silici mirksiukas.gif
vaistininke sake, kad ne ka prastesni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesee: 30 lapkričio 2008 - 14:18
QUOTE(princesee @ 2008 11 30, 14:17)
nu va o as savo "futura silica" pakeiciau i bambuko silici  mirksiukas.gif
vaistininke sake, kad ne ka prastesni  ax.gif

Papasakok, kiek kainuoja, jis tabletėmis, ar skystas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 11 30, 20:36)
Papasakok, kiek kainuoja, jis tabletėmis, ar skystas?  mirksiukas.gif

bambuko silicis kapsulemis. kainavo 21.28 Lt
buteliuky yra 60 kapsuliu, tai manau uzteks 2 menesiams mirksiukas.gif
ir pliusas tas kad bambuko silici reikia viena kapsule i diena, o futuros silicos 3 tabletes mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dar kartą kreipiuosi su pasiūlymu dėl Priorin.
Gal kas norite prisidėti prie užsakymo iš Vokietijos, radau vieną vaistinę, kurioje jis kainuoja 29.78euro, kai normali jo kaina yra 43,95 euro ir siuntimas į Lietuvą, užsakant virš 100euro, nemokamas. Aš sau planuoju užsisakyt 2 pakuotes. Laukiu atsakymo iki rytojaus vakaro.
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 30, 21:35)
bambuko silicis kapsulemis. kainavo 21.28 Lt
buteliuky yra 60 kapsuliu, tai manau uzteks 2 menesiams  mirksiukas.gif
ir pliusas tas kad bambuko silici reikia viena kapsule i diena, o futuros silicos 3 tabletes  mirksiukas.gif

Dar man iškilo toks klausimas, ar vartojant silicį kitų vitaminų jau negalima gerti. Kas įeina į bambuko silicį, ar vien tik silicis, ar dar daugiau vitaminų? ax.gif. Aš geriu Nutra Style vitaminus plaukams, tai kažin prie to, ar gerai gerti silicį, kad nebūtų per daug g.gif
Atsakyti