Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

jei jau kalbant kad pradeda augt tik po 5-7men tai kazkaip man keista....nes pradejo slinkt man pries 5men , pries 3men pradejau gert vitaminus ir dabar pas mane pilna galva nauju mazdaug 1-2cm plauku
Atsakyti
tai gal kaip ir sezoninis slinkimas buvo, tik stipriau pasireiškė, jug tiesa sakant kiekvienai kitaip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 02 22, 20:00)
prie daržovių žiūrėk sveiko maisto lentynose, arba pati daiginkis.  mirksiukas.gif

4u.gif dėkoju
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 22, 16:34)
Susipjaustai morką,užpili aliejum,va tau A+E ir tikrai efektyvu,ir pigu tongue.gif

Pritariu. drinks_cheers.gif
Reikia sveikai maitintis, daugiau valgyti tų produktų, kuriuose yra plaukams reikalingų vitaminų. Nes sintetika nieko gero neduoda. doh.gif
Atsakyti
Merginos kokius produktus valgyti, kad plaukučiai gautų to ko jiems reikia?
Atsakyti
Žuvis, pieno produktai, kepenys, riešutai, sėlenos, alyvuogės, morkos tinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yavanna @ 2007 02 26, 14:04)
Žuvis, pieno produktai, kepenys, riešutai, sėlenos, alyvuogės, morkos tinka.  4u.gif


Dėkui, žuvies tikrai per mažai valgau blush2.gif
Pasistengsiu šiuos priduktus valgyti dažniau rolleyes.gif tikiuosi padės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2007 02 21, 19:11)
As geriu Dermavit ir Bional'io. Geriu antra pakuote ir jauciu poveiki, plaukai stipresni labiau blizga ir augti gal greiciau pradejo smile.gif


Gėriau Dermavitą iš Bionalio 5 mėn. ,tai yra, 5 pakuotes sunaudojau, jeigu ne daugiau, o plaukai kaip slinko taip slenka. Išleista krūvos pinigų visokiausiom priemonėm tiek brangioms tiek pigioms. Gal vienintelis losjonas, šalis kaip gamintoja gal ir ne kokio autoriteto - mat tai lenkiškas produktas. Kaina tik smile.gif nei didelė nei maža, kažkur apie 12 lt. Kažkoks raudonas skystis g.gif pavadinimo kaip ir neprisimenu, bet vienas žodis įstrigo lygtai "niger" biggrin.gif . Žodžiu trinu kasdien einant miegoti, nenuplaunu, kvapas ne koks blink.gif , bet rezultatas man patinka, jau trečią ar ketvirtą naudoju. Plius dar leidžiuosi B grupės vitaminus, oi kokie skausmingi schmoll.gif , bet tvarko visą nervukų sistemą, kad jokie stresiukai nekviesti į svečius neužklystų, nes plaukučiai gali ir nuo to pradėti slinkti verysad.gif .
Atsakyti
Geriausia žinoma nesintetiniai, bet ir tą patį maistą kiekvienas organizmas skirtingai pasisavina smile.gif
Aš po gimdymo beveik plika buvau likusi, gėriau kažką labai brangaus, bet efektas buvo, ir geras smile.gif Tik va pavadinimo neatsimenu. Paklauskite buvusioj Čemerio vaistinėje, tik ten parduodavo, nes kaina apie 200-300 Lt. menesiui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrė @ 2007 03 07, 13:21)
Geriausia žinoma nesintetiniai, bet ir tą patį maistą kiekvienas organizmas skirtingai pasisavina  smile.gif
Aš po gimdymo beveik plika buvau likusi, gėriau kažką labai brangaus, bet efektas buvo, ir geras  smile.gif  Tik va pavadinimo neatsimenu. Paklauskite buvusioj Čemerio vaistinėje, tik ten parduodavo, nes kaina apie 200-300 Lt. menesiui. smile.gif

žiauru blink.gif man padėjęs stebūklas 55lt. mėn atsieina
Atsakyti
As pradejau gerti silici - plaukams, nagams ir odai. Kol kas rezultatais negaliu pasidalinti, nes dar tik ipusejau pirma pakuote. Nors pas mane ir slenka neperdaugiausiai, bet vistiek i nauda manau g.gif
Taciau kiek esu girdejus is draugiu, kurios gere, visos patenkintos rezultatais. Tik trukumas, kad per para reikia isgerti net tris tabletes, o man kai geriu dar kalci, tai susidaro labai daug, o dar taip nuryt man sunku doh.gif
Bet juk viskas del grozio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 07, 15:56)
žiauru blink.gif man padėjęs stebūklas 55lt. mėn atsieina

Sorry,gal praleidau, o koks cia stebuklas uz 55 LT? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 11 kovo 2007 - 11:58