Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(regal @ 2008 11 26, 14:14)
140 ar 120kapsulių? Kiek žiūrinėjau nete, tai mačiau, kad yra pakuotės tik po 30 ir 120kapsulių. Vaistinėj visada yra brangiau pirkti. Aš jau ne kartą užsisakinėjus Vichy kosmetikos, tai tokių kainų kaip internetinėse vaistinėse, stacionariose vaistinėse nebūna net su nuolaida.  Dabar pažiūrėjau nete, tai pigiausiai radau Priorin už 26,21eura, bet neaišku- neparašyta, kiek siuntimas kainuoja, reikia klausti vaistinės.
Tiesa, Priorin rekomenduojama gamintojo kaina yra 43,95eurai.

Uoj sorryy, -120 kapsuliu. Vaistineje as pirkau uz 37.5 (akcija),o siaip 42.5 euro 4u.gif .
jus pasidomekite dar ,aisku,jei yra pigiau,tai teisingai..bet jei sis variantas bus geresnis,galesiu paziuret gruodi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingkariuke: 26 lapkričio 2008 - 13:30
QUOTE(ingkariuke @ 2008 11 26, 13:30)
Uoj sorryy, -120 kapsuliu.      Vaistineje as pirkau uz 37.5 (akcija),o siaip 42.5 euro  4u.gif .
jus pasidomekite dar ,aisku,jei yra pigiau,tai teisingai..bet jei sis variantas bus geresnis,galesiu paziuret gruodi  mirksiukas.gif  4u.gif

aciu
Radau vienoj vaistinej siuntimas virs 100 euru nemokamas. As imciau dvi dezutes (sau ir anytai dovanu), gal kas norit jungtis?
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2008 11 26, 08:05)
o kodel tik silicis?
g.gif  ghmmm,man tiek kirpeja,tiek terapeute rekomendavo cinka..


paskaiciau cia SMe, kad daug kas geria silici, ir kad jis labai gerai plaukams - del to silicis 4u.gif
o siaip siuo metu geriu vitamina c ir zinka - atrodo po truputi matosi gerejimas mirksiukas.gif bet aisku norisi geresniu rezultatu rolleyes.gif

QUOTE(Dezdemona* @ 2008 11 26, 09:49)
Man kirpeja rekomendavo silici, pasirinkau skysta nes ant jo informacinio lapelio raso kad organizmas geriau isisavina kai jis skysto pavidalo ar pan


daug kas sako kad paprasciau ir patogiau naudot tabletes, o ir kazkas minejo, kad neskanus tas skystas g.gif kaip jums skystas?

QUOTE(regal @ 2008 11 26, 12:14)
140 ar 120kapsulių? Kiek žiūrinėjau nete, tai mačiau, kad yra pakuotės tik po 30 ir 120kapsulių. Vaistinėj visada yra brangiau pirkti. Aš jau ne kartą užsisakinėjus Vichy kosmetikos, tai tokių kainų kaip internetinėse vaistinėse, stacionariose vaistinėse nebūna net su nuolaida.  Dabar pažiūrėjau nete, tai pigiausiai radau Priorin už 26,21eura, bet neaišku- neparašyta, kiek siuntimas kainuoja, reikia klausti vaistinės.
Tiesa, Priorin rekomenduojama gamintojo kaina yra 43,95eurai.


internetinese vaistinese galima ir pigiau rast, pvz 30 tableciu galima gauti uz 10 euru, o 120 uz 36 eurus, plius siuntimas. paketo iki 2 kg siuntimo kaina po europa- 11 euru. internete pasieskokit, gal dar pigiau rasit 4u.gif pries kadedas juk daznai buna akcijos ivairios mirksiukas.gif
Atsakyti

daug kas sako kad paprasciau ir patogiau naudot tabletes, o ir kazkas minejo, kad neskanus tas skystas g.gif kaip jums skystas?


Siaip jau,manau,verta ,,atkenteti" ta skoni ir gauti greitesni rezultata,nes skystis yra greiciau pasisavinamas kazkaip(nepamenu,mama aiskino) ir taip del betkokiu vaistu,geriau ampules,nei tabletes ar dar kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 11 26, 17:11)
daug kas sako kad paprasciau ir patogiau naudot tabletes, o ir kazkas minejo, kad neskanus tas skystas  g.gif  kaip jums skystas?
Siaip jau,manau,verta ,,atkenteti" ta skoni ir gauti greitesni rezultata,nes skystis yra greiciau pasisavinamas kazkaip(nepamenu,mama aiskino) ir taip del betkokiu vaistu,geriau ampules,nei tabletes ar dar kas smile.gif


na nelabai taip galima apie visus vaistus sakyt, nes tarkim kaikurie vaistai yra naudojami tik tabletemis, kad organizmas juos ne iskart pasisavintu, o palengva ir kad nebutu toks stiprus poveikis 4u.gif
Atsakyti
na,o man šiandien kirpėja patarė vartoti seleną smile.gif sakė plaukams lb gerai.Gal kas vartojot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 11 26, 11:49)
Man kirpeja rekomendavo silici, pasirinkau skysta nes ant jo informacinio lapelio raso kad organizmas geriau isisavina kai jis skysto pavidalo ar pan


Ar šitas?

user posted image

Na ir kaip jis tau? Ar jau jaučiasi kas nors?



QUOTE(astuškinas @ 2008 11 26, 20:07)
na,o man šiandien kirpėja patarė vartoti seleną smile.gif sakė plaukams lb gerai.Gal kas vartojot? g.gif



Aš savo laiku, esu daug to seleno gėrus, bet man jokio efekto nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kobė: 27 lapkričio 2008 - 12:50
QUOTE(Maserati @ 2008 11 26, 19:11)
daug kas sako kad paprasciau ir patogiau naudot tabletes, o ir kazkas minejo, kad neskanus tas skystas  g.gif  kaip jums skystas?
Siaip jau,manau,verta ,,atkenteti" ta skoni ir gauti greitesni rezultata,nes skystis yra greiciau pasisavinamas kazkaip(nepamenu,mama aiskino) ir taip del betkokiu vaistu,geriau ampules,nei tabletes ar dar kas smile.gif

Na skonis tikrai ne is maloniausiu bet kenteti imanoma, man po poros menesiu pasimate rezultatai tai ir toliau gersiu skysta
Papildyta:
Kobe, taip sita geriu. Pora menesiu. Na slenka pas mane jau gerus 3-4metus po dvi saujas kasdien tai kad nustojo slinkti pasakyt negaliu, bet siek tiek sumazejo. Bet va galiukai neikiek neissisakojo pas mane per du menesius nors papildomai ant galu nieko netepiau, taip pat labai blizga plaukai ir auga daug nauju. Kolkas matau tik pliusus
Atsakyti
o jeigu as tarkim geriau tris menesius silicio tabletes, ir dabar gerciau 3 menesius skysta silici, ar skaitytusi kaip visas kursas? ax.gif
nes jau susigundziau skystu siliciu, po tokiu atsiliepimu blush2.gif
matyt mano organizmui jo ir truko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kobė @ 2008 11 27, 14:49)
Ar šitas?

user posted image



Kiek kainuoja? Kur perkate? Kuriam laikui, to silicio užtenka? Mėnesiui? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
Tiek daug jau prirasyta, tikrai nepajegsiu visko perskaityti.., esu cia naujoke, noriu isiterpti i jusu bureli, jei priimsit 4u.gif

Noriu jusu paklausti, gal kas zinot - kaip reikia vartoti PANTOGAR'a? Tai yra, as jau baigiau triju menesiu kursa. Taciau, kada vel ji is naujo galima pradet gerti? Po puses metu, ar metu, ar dar veliau gal??
(Aciu uz atsakyma). 4u.gif

Maciau raset apie silici. Ir as girdejau, kad tai labai gera priemone plauku stiprinimui!

Sekmes visoms!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniegena00: 27 lapkričio 2008 - 18:49
QUOTE(kamarele @ 2007 02 21, 20:11)
As geriu Dermavit ir Bional'io. Geriu antra pakuote ir jauciu poveiki, plaukai stipresni labiau blizga ir augti gal greiciau pradejo smile.gif

man sie vitaminai padejo.arba isikalbejau irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti