Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(princesee @ 2008 11 22, 14:09)
as irgi pagalvojau, gal kitus nusipirkti, bet ka iseis kad veltui silici geriau  doh.gif oda, nagai isgrazejo, bet tai geriau vien del plauku  verysad.gif


o silicis tik skatina plauku augima ar gal ir plauku slinkima apstabdytu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 11 22, 20:03)
o silicis tik skatina plauku augima ar gal ir plauku slinkima apstabdytu?  g.gif

tai kiek skaiciau lyg ir nuo slinkimo, jis labiau. nei augimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 22, 17:59)
tai kiek skaiciau lyg ir nuo slinkimo, jis labiau. nei augimui  4u.gif


reiks pegert tada. nors liktai jau apstojes tas didysis slinkimas, bet vistiek dar iskrenta daugiau nei noretusi unsure.gif

kaip supratau yra ir skysto ir tablemis. kuri labiau rekomenduotumet? g.gif
Atsakyti
Pantogar yra geriausi, bet reikia ne 1men ir ne 2 men pagerti nors kaip ir visus vitaminus reikia gerti apie 6men
Atsakyti
As kartas nuo karto vartoju "Grozvita", augima skatina, slinkima sustabdo. Man jie labai patiko, draugei parekomendavau irgi patiko. Kiek esu bandzius man sitie geriausiai tiko. Ir nebrangus 15 Lt., kapsuliu 60 ar 80 nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Mindiniete @ 2008 10 12, 21:31)
Sveikutes.... 4u.gif  O kokia vitaminu PRIORIN kaina? Ir kur galima ju nusipirkt? g.gif

Priorin anksciau parduodavo Vokiečių vaistinėj, kainavo apie 240Lt, bet dabar, bent jau Kaune, Vokiečių vaistinė užsidarė.
Aš planuoju užsisakyt iš Vokietijos vaistinės, kaina apie 30 eurų + siuntimas į Lietuvą 17 eurų . Gal kas nori prisijungti, būtų siuntimas pigiau:
http://www.versandap...393C714FDC.web7

Papildyta:
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 04 22, 16:56)
naudoju "natura silica" jau trecia pakuote , bet kazkaip nelabai pastebajau kokiu rezultatu doh.gif  schmoll.gif
Papildyta:
isgerus PERFECTIL  man ir pasidarydavo kokioms 15 min ziauriai bloga,  nors geriant pirma pakuote to nejausdavau . o poto tik blogyn... schmoll.gif  schmoll.gif

Geras, man lygiai tas pats buvo. Kažkada anksčiau buvau išgėrus pora pakuočių ir nieko, o paskutinį kartą pradėjau gert ir kaskart išgėrus piliulę mane pradėdavo pykint. Taip ir nustojau gert. Po mėnesio sužinojau, kad laukiuosi, tai susiejau su tai (Laukdamasi jokiū pykinimo problemų neturėjau), bet jei ne mane vieną pykino, tai, manau, čia su neštumu nesusiję ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 25 lapkričio 2008 - 23:37
QUOTE(dryzuota lape @ 2008 08 15, 08:39)
Norejau paklausti merginu, kurios vartojat Priorina - kiek kapsuliu per diena ir kada (valgio metu, po valgio) vartojate? Ash turiu tik vokishka aprashyma, o vokishkai nekertu.. Aciu.

Išversiu, ką rašo aprašyme:
Slenkant plaukams: Pirmaisiais trim mėnesiais nekramtant užsigeriant nedideliu kiekiu gėrimo ryte išgerti dvi kapsules, vakare- vieną.
Vėliau siūloma gerti po vieną kapsulę per dieną.
Esant nedideliam plaukų augimo sutrikimui pakanka išgerti 1 kapsulę per dieną.
Rašo, kad Priorin yra dietinis maisto produktas skirtas tam tikram medicininiam tikslui.
Kaip ilgai naudoti Priorin:
Nors dažnai jau po keletos savaičių pastebimas plaukų būklės pagerėjimas, dėl lėto plaukų augimo rekomenduojama vartoti Priorin kapsules 3 - 6 mėnesius.
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 11 22, 20:29)
reiks pegert tada. nors liktai jau apstojes tas didysis slinkimas, bet vistiek dar iskrenta daugiau nei noretusi  unsure.gif

kaip supratau yra ir skysto ir tablemis. kuri labiau rekomenduotumet?  g.gif


o kodel tik silicis?
g.gif ghmmm,man tiek kirpeja,tiek terapeute rekomendavo cinka..


Atsakyti
[quote=regal,2008 11 26, 00:36]
Priorin anksciau parduodavo Vokiečių vaistinėj, kainavo apie 240Lt, bet dabar, bent jau Kaune, Vokiečių vaistinė užsidarė.
Aš planuoju užsisakyt iš Vokietijos vaistinės, kaina apie 30 eurų + siuntimas į Lietuvą 17 eurų . Gal kas nori prisijungti, būtų siuntimas pigiau:
http://www.versandap...393C714FDC.web7

As pirkau neseniai vokietijoje Priorina ,tai ziurint kiekis koks,as pirkau kai siokia tokia akcija buvo 140 kaps-37,5 euru. O siaip klausiau kiek pries akcija ,tai 5 eurais brangiau. Ka domintu planuoju per gruodi nuvaziuot dar i vokietija,jei susirinktu norinciu,galeciau nupirkt 4u.gif 4u.gif Iki kaledu greiciausiai dar nuvaziuot teks.
O as juos pirkaus ne nuo slinkimo ,augimui ,ir siaip plauku buklei pagerinti,-vaistininke rekomendavo pabandyt situos,kai vokietijoje norejau pantogar pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingkariuke: 26 lapkričio 2008 - 09:11
QUOTE(Renatina @ 2008 11 26, 10:05)
o kodel tik silicis?
g.gif  ghmmm,man tiek kirpeja,tiek terapeute rekomendavo cinka..

Man kirpeja rekomendavo silici, pasirinkau skysta nes ant jo informacinio lapelio raso kad organizmas geriau isisavina kai jis skysto pavidalo ar pan
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 11 22, 21:29)
reiks pegert tada. nors liktai jau apstojes tas didysis slinkimas, bet vistiek dar iskrenta daugiau nei noretusi  unsure.gif

kaip supratau yra ir skysto ir tablemis. kuri labiau rekomenduotumet?  g.gif

as skysto negeriau.
geriau tabletes, nes man pasirode patogiau. jei kaip sake eurovaistinei neatves po 3 savaiciu, pirksiu skysta. nes tikrai matosi jog organizmui patiko silicis tongue.gif
Atsakyti
[quote=ingkariuke,2008 11 26, 09:08]
[quote=regal,2008 11 26, 00:36]
Priorin anksciau parduodavo Vokiečių vaistinėj, kainavo apie 240Lt, bet dabar, bent jau Kaune, Vokiečių vaistinė užsidarė.
Aš planuoju užsisakyt iš Vokietijos vaistinės, kaina apie 30 eurų + siuntimas į Lietuvą 17 eurų . Gal kas nori prisijungti, būtų siuntimas pigiau:
http://www.versandap...393C714FDC.web7

As pirkau neseniai vokietijoje Priorina ,tai ziurint kiekis koks,as pirkau kai siokia tokia akcija buvo 140 kaps-37,5 euru. O siaip klausiau kiek pries akcija ,tai 5 eurais brangiau. Ka domintu planuoju per gruodi nuvaziuot dar i vokietija,jei susirinktu norinciu,galeciau nupirkt 4u.gif 4u.gif Iki kaledu greiciausiai dar nuvaziuot teks.
O as juos pirkaus ne nuo slinkimo ,augimui ,ir siaip plauku buklei pagerinti,-vaistininke rekomendavo pabandyt situos,kai vokietijoje norejau pantogar pirkt.
[/quote]
140 ar 120kapsulių? Kiek žiūrinėjau nete, tai mačiau, kad yra pakuotės tik po 30 ir 120kapsulių. Vaistinėj visada yra brangiau pirkti. Aš jau ne kartą užsisakinėjus Vichy kosmetikos, tai tokių kainų kaip internetinėse vaistinėse, stacionariose vaistinėse nebūna net su nuolaida. Dabar pažiūrėjau nete, tai pigiausiai radau Priorin už 26,21eura, bet neaišku- neparašyta, kiek siuntimas kainuoja, reikia klausti vaistinės.
Tiesa, Priorin rekomenduojama gamintojo kaina yra 43,95eurai.
Atsakyti