Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

as vakar nusipirkau NUTRICAP vitaminu plaukams.Gal yra bandziusiu?Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Jau dvi savaits geriu patogar. kol kas rezultatų nematau
Atsakyti
QUOTE(malefica @ 2008 10 18, 12:01)
Jau dvi savaits geriu patogar. kol kas rezultatų nematau


Po dvieju savaiciu ir neamatysi... juos reikia gerti puse metu ax.gif dermatologe juos buvo man israsiusi....
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2008 10 18, 12:09)
Po dvieju savaiciu ir neamatysi... juos reikia gerti puse metu ax.gif  dermatologe juos buvo man israsiusi....

žinau, aš esu juos gėrusi ankščiau smile.gif bet tada jau po dviejų savaičių nagai sustiprėjo, dabar-ne.
Atsakyti
QUOTE(ziuuzia @ 2008 09 30, 18:43)
As geriu nakvisu aliejaus kapsules tas(plaukams, nagams, odai, pms:} na, zodziu, moterims)  smile.gif  Tai tikrai ir nagai, ir plaukai grazesni :}  thumbup.gif

Nu geriau as tas nakvisos kapsules paie 3men., paskui jau igriso, nes reik puse metu gert.O poveikio plaukams nepastebejau, tik va veido oda buvo aplygejus
Atsakyti
Gal žinot, kuo skiriasi Viviscal moterim, nuo Viviscal vyram vitaminų? Ar vyram tiesiog jie tokie patys, tik stipresni? Kaip manot ar būtų poveikis geriant šiuos vyram viviscal? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karamel'e: 21 lapkričio 2008 - 19:26
Gal kuri vartoja "futura silica" vitaminus? unsure.gif geriau 3 men. reikia gert puse metu. oda sulygejo, nagai siaubingai isgrazejo, tai maniau tikrai ir plaukams poveikis pasijus. o jie eme ir dingo is prekybos doh.gif apvaiksciojau beveik visas vaistines sako, neturi tiekeju. gal kas kur nesenai vilniuje mate ju? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 22, 11:53)
Gal kuri vartoja "futura silica" vitaminus?  unsure.gif geriau 3 men. reikia gert puse metu. oda sulygejo, nagai siaubingai isgrazejo, tai maniau tikrai ir plaukams poveikis pasijus. o jie eme ir dingo is prekybos  doh.gif apvaiksciojau beveik visas vaistines sako, neturi tiekeju. gal kas kur nesenai vilniuje mate ju? unsure.gif

Aš ir šitų vitaminų niekur neradau, bet man pasiūlė Nutra style, jau beveik mėnesį geriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2008 10 13, 08:46)
as vakar nusipirkau NUTRICAP vitaminu plaukams.Gal yra bandziusiu?Kokie atsiliepimai? 4u.gif


Naudojau Nutricap puse metu, bet rezultato nepastebejau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 11 22, 16:13)
Aš ir šitų vitaminų niekur neradau, bet man pasiūlė Nutra style, jau beveik mėnesį geriu  ax.gif

as irgi pagalvojau, gal kitus nusipirkti, bet ka iseis kad veltui silici geriau doh.gif oda, nagai isgrazejo, bet tai geriau vien del plauku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 22, 15:09)
as irgi pagalvojau, gal kitus nusipirkti, bet ka iseis kad veltui silici geriau  doh.gif oda, nagai isgrazejo, bet tai geriau vien del plauku  verysad.gif

O silicio atskirai gal būna pirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 11 22, 17:41)
O silicio atskirai gal būna pirkti?  ax.gif

yra kazkoks balzamas, kuri gerti reikia, bet man tabletes patogiau ax.gif
Atsakyti