Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

pradejau gerti nutricap..... g.gif g.gif laukiu, kol prades "kaltis antenos" lotuliukas.gif
Atsakyti
naudoju "natura silica" jau trecia pakuote , bet kazkaip nelabai pastebajau kokiu rezultatu doh.gif schmoll.gif
Papildyta:
isgerus PERFECTIL man ir pasidarydavo kokioms 15 min ziauriai bloga, nors geriant pirma pakuote to nejausdavau . o poto tik blogyn... schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
As geriu dabar HairSublim smile.gif aisku pakuotes dar neipusejau bet man keista kad parasyta jog tas 2 tabletes reikia gerti pries pusrycius unsure.gif kazkaip keista ant tuscio skrandzio g.gif tai va o as pvz atsikelus geriu tik vandeni ir kavos puoduka o einu ko uzkast tik apie 11...tai is pradziu gerdavau tik atsikelus bet cia ryskiai buvo klaida tai dabar geriu pries valgyma smile.gif o kaip su rezultatais bus nzn, tikiuosi geru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 15, 19:34)
dbr va situos geriu smile.gif ziuresim, kas gausis smile.gif ax.gif

aš šituos geriu, bet kadangi jau pusę metų geriu tai man jau matosi poveikis, bet kartais gerdavau ir futura silica, tai net nežinau, kurie iš tiesų padėjo ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koka @ 2008 04 22, 11:34)

o tiesa, dėl nagučių, tai nusipirkau Artdeco firmos aliejuką su mirom, na man tai super, baigė skilinėt, lūžinėt, pagaliau gražų manikiūrą turiu blush2.gif

O kur jo butu galima isigyti,kaip atrodo tas aliejukas g.gif
Atsakyti
O gal kas bandėte gerti biotino, kitaip vitaminas H, jo Lietuvoje gryno lyg ir nebuvo pirkti. Šiaip jis įeina į visų grožio vitaminų sudėtį. Poveikis sako tikrai geras. Tiesa, o kas įeina į PRIORIN sudėtį?
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2008 05 31, 00:23)
O gal kas bandėte gerti biotino, kitaip vitaminas H, jo Lietuvoje gryno lyg ir nebuvo pirkti. Šiaip jis įeina į visų grožio vitaminų sudėtį. Poveikis sako tikrai geras. Tiesa, o kas įeina į PRIORIN sudėtį?

As kaip tik pries savaite pradejau gerti Biotina , dar aisku jokio poveikio nera tik po 4 menesiu galesiu pasakyt ar yra koks poveikis 4u.gif siaip internete skaiciau atsiliepimus kad padejo kas naudojo ir plaukai daugiau paaugo ir nagam labai gerai 4u.gif tai surizikavau ir as nusipirkti .
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 05 31, 16:51)
As kaip tik pries savaite pradejau gerti Biotina , dar aisku jokio poveikio nera tik  po 4 menesiu galesiu pasakyt ar yra koks poveikis  4u.gif  siaip internete skaiciau atsiliepimus kad padejo kas naudojo ir plaukai daugiau paaugo ir nagam labai gerai  4u.gif tai surizikavau ir as nusipirkti .

O kokia dozę biotino geri per diena? Bijau, kad nebūtų per daug, vokiškai radau parašyta, kad iš pradžių gerti reikia 5 mg po 1-2 kapsules, profilaktiškai užtenka 0.2 mg kasdien g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2008 06 03, 06:05)
O kokia dozę biotino geri per diena? Bijau, kad nebūtų per daug, vokiškai radau parašyta, kad iš pradžių gerti reikia 5 mg  po 1-2 kapsules, profilaktiškai užtenka 0.2 mg  kasdien g.gif

As geriu kaip ant pakuotes nurodyta pas mane yra 5 mg biotino 1 kapsule per diena 4u.gif
Atsakyti
kad as buciau anksciau sita tema paskaicius doh.gif geriau vitaminus perfektil ir net neytariau, kad cia nuo ju gali but tokie skrandzio skausmai ir pykinimas blink.gif , as net skradzio tyrimus dariausi!nezinau ar jie ka padejo, bet dziaugiuosi, kad pabaigiau, ir daugiau ju negersiu schmoll.gif
Atsakyti
Norejau paklausti merginu, kurios vartojat Priorina - kiek kapsuliu per diena ir kada (valgio metu, po valgio) vartojate? Ash turiu tik vokishka aprashyma, o vokishkai nekertu.. Aciu.
Atsakyti
Man tai patinka dermavit.poveikis juntamas ne iskarto,po kokiu triju menesiu vartojimo.per metus geriu siu vitaminu du kursus.plaukai nebeslenka kaukstais kaip anksciau,lengviau sukuojasi,blizga,po truputeli ir nauji ataugineja.beto nuo siu vitaminu labai nagai sustiprejo,nebeskilineja ir oda tapo svelnesne.bet dabar gundausi nusipirkti pantogar,nes labai jau ji giria.tai norisi isbandyti.
Atsakyti