Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Gintare123 @ 2008 04 14, 21:31)
Ir as norejau pabandyti Perfectila, nusipirkau ir stovi beveik visa pakuote, nes negaliu gerti. Isgerus tablete labai pradedavo griausti skrandi.. Galvojau cia tik man, bet daviau draugei isgerti po valgio, jei taip pat pradejo skaudeti pilva.... Tai vat, nesuprasi, kam tinka, kam ne..

O kada gerei? Jų negalima gert ryte. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 04 15, 13:01)
Man iš visų bandytų, tai dabar šitie geriausi

user posted image

http://www.simtasmet...n_nails_formula



dbr va situos geriu smile.gif ziuresim, kas gausis smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 15 balandžio 2008 - 18:34
O aš išgėriau Bambuka Silika visą pakuotę - rezultato jokio blink.gif
Dabar baiginėju gerti Pantogar pirmą pakuotę - slenka kažkiek mažiau, bet ne kaži kiek. Gal aš čia labai nekantri ir negaliu sulaukti rezultato, bet man atrodo, kad jie mažiau slenka tik todėl, kad tų plaukų tik koks trečdalis beliko doh.gif lotuliukas.gif Ir jokio ataugančių plaukų ežiuko negaliu įžiūrėti blink.gif
Nors nagai tai atsistatė - nebelūžinėja
Atsakyti
anksciau geriau pantogar nu super daikciukas, super vitaminukai, jau kiek plauku priaugo, net mama stebejos:) o dabar geriu nutra style, nezinau kazko labai niezti galva, sakau gal kalas nauji plaukuciai:)
Papildyta:
QUOTE(Ida66 @ 2008 04 15, 17:32)
O kada gerei? Jų negalima gert ryte. mirksiukas.gif



as gerdavau per pietus, pavyko suvartoti tik viena pakuote, taip mane pykindavo kad eina po perkunais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PienėsPūkas @ 2008 04 18, 14:04)
O aš išgėriau Bambuka Silika visą pakuotę - rezultato jokio  blink.gif


na manau kad tikrai nekantri esi mirksiukas.gif as pati ja geriu, dar tik pirma pakuote pradejau, bet galvoju kad maziausiai 3 reikia isgerti kad organizmas priprastu...
Atsakyti
Nusipirkau siandien Fitoval kapsuliu. Ant pakuotes parasyta, kad gert viena per diena, o gal kuri bandet?po kiek gerete?ar veiksmingos buvo?Man kazkaip per mazai po 1 atrodo, noris daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 04 09, 15:36)
turėtų būt pridygę antenukių galvytėj  bigsmile.gif

lotuliukas.gif Butu smagu tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

as pagiriamaji zodi noreciau pasakyti DERMAVIT vitaminams smile.gif naturalus vitaminai, dabar jau baigiu gerti trecia pakuote ir rezultatais labai patenkinta esu smile.gif plaukiuku nauju labai daug auga, o ir visi kiti daug sparciau augt pradejo..kirpeja visada klausia, ka darau su plaukais, kad taip auga, tikrai atsigavo labai, bet vat toks nuostabus poveikis siu vitaminu tik plaukam, nagai siek tiek sustiprejo, bet niekaip ilgu negaliu uzsiauginti, is nuluzta, bet jau cia gal as pati kalta, o odai jokio poveikio nepastebejau.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inguciaa @ 2008 04 22, 10:18)
sveikos  4u.gif

as pagiriamaji zodi noreciau pasakyti DERMAVIT vitaminams smile.gif  naturalus vitaminai, dabar jau baigiu gerti trecia pakuote ir rezultatais labai patenkinta esu smile.gif  plaukiuku nauju labai daug auga, o ir visi kiti daug sparciau augt pradejo..kirpeja visada klausia, ka darau su plaukais, kad taip auga, tikrai atsigavo labai, bet vat toks nuostabus poveikis siu vitaminu tik plaukam, nagai siek tiek sustiprejo, bet niekaip ilgu negaliu uzsiauginti, is nuluzta, bet jau cia gal as pati kalta, o odai jokio poveikio nepastebejau.. schmoll.gif


O kiek pakuočių išgėrei šių vitaminų? Nereikia pertraukų daryti juos geriant? bigsmile.gif

Dėl nagučių - tai pabandyki tepti stiprikliais - man labai padėjo "Nail Tek"II - per mėnesiuką gerokai paaugo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 22, 10:31)
O kiek pakuočių išgėrei šių vitaminų? Nereikia pertraukų daryti juos geriant? bigsmile.gif

Dėl nagučių - tai pabandyki tepti stiprikliais - man labai padėjo "Nail Tek"II - per mėnesiuką gerokai paaugo mirksiukas.gif


dabar jau trecia pakuote baigiu gerti smile.gif na del pertraukos as net nezinau..ten aprasyme nieko apie tai neraso, bet ir sudetis labai naturi ten tu vitaminu, ivairios vaistazoles tai gal pertraukos nedarysiu dar bent kelis menesius mirksiukas.gif
aciu uz patarima del naguciu 4u.gif butinai pabandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inguciaa: 22 balandžio 2008 - 10:27
Aš nusipirkau Perfectilo, vaistininkė sakė, kad poveikis bus išgėrus 2-3 pakuotes, bet baigiant antrą pradėjo berti odą, tai ir nebegeriu. Nusipirkau plaukų aliejuko, darau kaukes ir rezultatas tikrai geresnis, negu nuo tų vitaminų
Papildyta:
o tiesa, dėl nagučių, tai nusipirkau Artdeco firmos aliejuką su mirom, na man tai super, baigė skilinėt, lūžinėt, pagaliau gražų manikiūrą turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(koka @ 2008 04 22, 10:34)
Aš nusipirkau Perfectilo, vaistininkė sakė, kad poveikis bus išgėrus 2-3 pakuotes, bet baigiant antrą pradėjo berti odą, tai ir nebegeriu. Nusipirkau plaukų aliejuko, darau kaukes ir rezultatas tikrai geresnis, negu nuo tų vitaminų


siaip esu girdejus kad jei geriant tokius vitaminus (ta prasme odai, plaukams, nagams) gali prasideti berimas, nes taip odele valosi mirksiukas.gif tai gal cia buvo ne kokia alergine reakcija o butent odos savaiminis valymasis g.gif
Atsakyti