Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(jurune @ 2008 03 20, 18:43)
As tai dabar naudoju vitaminus "PANTOGAR" jie yra skirti butent plaukuciams nu ir dar siektiek naguciam padeda. Bet man tai labai geri vitaminai aisku jau ilgai naudoju tai poveikis tikrai yra thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif rekomenduoju, bet reikia buti kantriai ir neviena pakuote suvartoti mirksiukas.gif

As nusipirkau trims menesiams pradziai. Ar po 3 menesiu pasimatytu rezultatas?
Atsakyti
jau nuo kovo pradzios geriu MERZ SPEZIAL DRAGEES ir Bambuko silika, na kazkokio stebuklo dar nepamaciau, bet laukiu ir tikiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2008 04 09, 00:10)
As nusipirkau trims menesiams pradziai. Ar po 3 menesiu pasimatytu rezultatas?

turėtų būt pridygę antenukių galvytėj bigsmile.gif
Atsakyti
as tai nusipirkau grozvita dabar, paziurejau, kad ten irgi yra silicio ir dar visokiu kitokiu priedu, tai mastau, kad blogiau nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2008 04 09, 11:38)
jau nuo kovo pradzios geriu MERZ SPEZIAL DRAGEES ir Bambuko silika, na kazkokio stebuklo dar nepamaciau, bet laukiu ir tikiuosi mirksiukas.gif


taip ir vadinasi ,,bambuko silikonas" biggrin.gif ? ar tai tik sudedamoji dalis?
Atsakyti
QUOTE(Liepsnelė @ 2008 03 18, 15:26)
As irgi noreciau plaukus sustiprinkti iki vasaros, bet ar imanoma taip greit. Gal zinot kokiu priemoniu pigesniu nei PERFECTIL???  ax.gif


Na, as asmeniskai tai patarciau net neziuret i perfectil schmoll.gif
Buvau sumanius pabandyt to "stebuklo" tai vos isgerus kapsule, apimdavo nezmoniskas skrandzio diegimas ir toks jausmas kad, skrandyje guzas susidare schmoll.gif (taip pat ir mano kolegei buvo g.gif ). Po 20-30 min kankinimosi viskas susitvarkydavo, bet po pusantro men nusprendziau atsisakyt sito "dziaugsmo" blink.gif Irrrr...... Valio.... skrandzio neskauda, bet ..... naturaliai stiprus ilgi ir grazus nagai patapo lyg popieriniai cray.gif
Tai vat dabar jau kokie keturi mėn, kai bandau atstatyt nagus ir plaukus i pradine padeti unsure.gif
Na, bet cia tik mano patirtis rolleyes.gif , gal kuriai kaip tik labai padejo.... unsure.gif
Atsakyti
Na o as is savo patirties galiu pasiulyti cinka - superinis "vaistas" plauku ir nagu augimui. Esu tikra, kad butent jo deka mano plaukai vel tapo panasus i zmogaus biggrin.gif . Tik ji reikia pagerti ilgokai ir be pertrauku, norint pamatyt rezultata. Esu gerusi ivairiu tam tikslui skirtu vitaminu, iskaitant Perfectili (nuo kurio nesvietiskai pykindavo), Silici Futura (bent man nuo jo - nulis poveikio), Valupak odai, plaukams, nagams ir daugybe kitu doh.gif
Dar prisiminiau, jog kazkada gyvendama UK, buvau pradejusi vartoti ju vaistiniu tinklo Boots vitaminus, nuo kuriu irgi itin atsigavo plaukai, eme augti "kaip ant mieliu" thumbup.gif http://www.boots.com...ationid=1053165

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minik: 12 balandžio 2008 - 09:31
QUOTE(tingiu @ 2008 04 11, 23:26)
Na, as asmeniskai tai patarciau net neziuret i perfectil  schmoll.gif
Buvau sumanius pabandyt to "stebuklo" tai vos isgerus kapsule, apimdavo nezmoniskas skrandzio diegimas ir toks jausmas kad, skrandyje guzas susidare  schmoll.gif  (taip pat ir mano kolegei buvo  g.gif ). Po 20-30 min kankinimosi viskas susitvarkydavo, bet po pusantro men nusprendziau atsisakyt sito "dziaugsmo"  blink.gif Irrrr...... Valio.... skrandzio neskauda, bet ..... naturaliai stiprus ilgi ir grazus nagai patapo lyg popieriniai  cray.gif
Tai vat  dabar jau kokie keturi mėn, kai bandau atstatyt nagus ir plaukus i pradine padeti  unsure.gif
Na, bet cia tik mano patirtis  rolleyes.gif , gal kuriai kaip tik labai padejo....  unsure.gif


tai gal ne valgio metu ar iš kart po valgio gėriai?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 11, 18:51)
taip ir vadinasi ,,bambuko silikonas" biggrin.gif  ? ar tai tik sudedamoji dalis?


na ir prajuokinai lotuliukas.gif bambuko silika vadinasi, latviski bent jau pas mane... sudetyje raso, kad nieko daugiau nera tik bambuko milteliai, matosi jie permatomoj kapsulytej ir tuose milteliuose yra daugiausiai silikos negu bet kur kitur smile.gif man atrodo, kad jie labai naturalus, tikiuosi, kad bus ir veiksmingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as norejau pabandyti Perfectila, nusipirkau ir stovi beveik visa pakuote, nes negaliu gerti. Isgerus tablete labai pradedavo griausti skrandi.. Galvojau cia tik man, bet daviau draugei isgerti po valgio, jei taip pat pradejo skaudeti pilva.... Tai vat, nesuprasi, kam tinka, kam ne..
Atsakyti
QUOTE(Gintare123 @ 2008 04 14, 21:31)
Ir as norejau pabandyti Perfectila, nusipirkau ir stovi beveik visa pakuote, nes negaliu gerti. Isgerus tablete labai pradedavo griausti skrandi.. Galvojau cia tik man, bet daviau draugei isgerti po valgio, jei taip pat pradejo skaudeti pilva.... Tai vat, nesuprasi, kam tinka, kam ne..

Man irgi taip buvo,kol nepradejau gerti pries valgi,bet valgis turi buti sotus,ne kokia sriuba mirksiukas.gif
Atsakyti
Man iš visų bandytų, tai dabar šitie geriausi

user posted image

http://www.simtasmet...n_nails_formula

O Perfectil, tai tiesiog kažkoks nuodas schmoll.gif Kiek merginų gėrė, tai beveik visoms skrandžius raižė.
Atsakyti