Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

[I]o aš geriu Futura silica. Man patinka, nors poveikio jokio dar nejaučiu. Bent jau nepykina kaip būdavo isgerus Perfectil. bigsmile.gif
Atsakyti
pabandykit pontagar tikrai super pati geriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2007 12 01, 21:49)
pabandykit pontagar tikrai super pati geriu thumbup.gif

O kiek laiko jau geri, kad matai jau rezultata?
Atsakyti
sveikos merginos,

gal kuri geriat ar geret PRIORIN ? Nupirko man 120 tableciu pakuote, vokiskai nelabai gerai suprantu, lygtai raso, kad gert reikia 2 tabl ryte ir 1 vakare. tai man tos pakuotes uzteks tik 40 dienu... kaip jus geriat? gal uztenka po 1 tablete per diena?..
Atsakyti
Kažkada geriau Perfectil, bet jokio poveikio nuo jo nemačiau, o kai pradėjau gerti žuvų taukų kapsules (viena kirpėja buvo rekomendavus) tai plaukai taip atsigavo, pradėjo žvilgėti, tapo lengvai šukuojami wub.gif
Atsakyti
As irgi noreciau plaukus sustiprinkti iki vasaros, bet ar imanoma taip greit. Gal zinot kokiu priemoniu pigesniu nei PERFECTIL??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 18, 14:16)
Kažkada geriau Perfectil, bet jokio poveikio nuo jo nemačiau, o kai pradėjau gerti žuvų taukų kapsules (viena kirpėja buvo rekomendavus) tai plaukai taip atsigavo, pradėjo žvilgėti, tapo lengvai šukuojami wub.gif

O apetitas tau nuo tu tauku nepakilo g.gif mano drauge kazkada juos gere, tai pastoviai valgyt noredavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 18, 19:03)
O apetitas tau nuo tu tauku nepakilo  g.gif  mano drauge kazkada juos gere, tai pastoviai valgyt noredavo  doh.gif

Dabar jau nebepamenu ax.gif , bet nuo šiandien vėl pradėjau gerti juos. Jei ir padidės apetitas tai reikės prisilaikyti, o tai paskui bus ne tik gražūs plaukai, bet ir pilvukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 18, 21:27)
Dabar  jau nebepamenu ax.gif , bet nuo šiandien vėl pradėjau gerti juos. Jei ir padidės apetitas tai reikės prisilaikyti, o tai paskui bus ne tik gražūs plaukai, bet ir pilvukas lotuliukas.gif

Nu jo lotuliukas.gif
g.gif gal ir man tu zuvu tauku pagert g.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte @ 2008 03 18, 15:59)
sveikos merginos,

gal kuri geriat ar geret PRIORIN ? Nupirko man 120 tableciu pakuote, vokiskai nelabai gerai suprantu, lygtai raso, kad gert reikia 2 tabl ryte ir 1 vakare. tai man tos pakuotes uzteks tik 40 dienu... kaip jus geriat? gal uztenka po 1 tablete per diena?..




Mano sese jas geria po dvi i diena. viena ryte kita vakare. jai super padejo, nustojo slinkti, ataugo daug nauju plauku. Ji dar prie sio papildo vartoja Ell cranel losjona, gaunasi dvigubas poveikis.
Atsakyti
QUOTE(Soleila @ 2008 03 19, 10:20)
Mano sese jas geria po dvi i diena. viena ryte kita vakare. jai super padejo, nustojo slinkti, ataugo daug nauju plauku. Ji dar prie sio papildo vartoja Ell cranel losjona, gaunasi dvigubas poveikis.



aciu uz info 4u.gif reiks ir man turbut gert po dvi per diena. tikekimes pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2007 02 21, 18:00)
Sveikos
Labai norėčiau, kad greičiau ataugtų plaukai, ir kad būtų sveikesni bei gražesni. Pas mane tokie linkę šiauštis.  rolleyes.gif
Gal kuri esant išbandžiusi kokių vitaminų ar papildų, kurie tikrai skatintų augimą?

As tai dabar naudoju vitaminus "PANTOGAR" jie yra skirti butent plaukuciams nu ir dar siektiek naguciam padeda. Bet man tai labai geri vitaminai aisku jau ilgai naudoju tai poveikis tikrai yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif rekomenduoju, bet reikia buti kantriai ir neviena pakuote suvartoti mirksiukas.gif
Atsakyti