Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(marlena24 @ 2007 11 06, 18:53)
kazkodel galiu 100 procentu duot,kad tai vaistinikei daugiau nei 50 metuku lotuliukas.gif as nesakau,kad reik pirkt brangiausias isreklamuotas priemones,yra ir pigesniu neblogu, tik sakau,kad galva trintis cesnaku jau nebereikia mirksiukas.gif


Ta vaistininke tik pries keliata metu baige farmacija smile.gif Ka kam naudot - kiekvieno pasirinkimas. Na cesnaku ir as turbut netrinciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2007 11 06, 20:21)
Ta vaistininke tik pries keliata metu baige farmacija  smile.gif  Ka kam naudot - kiekvieno pasirinkimas. Na cesnaku ir as turbut netrinciau  biggrin.gif
Butent kad ka naudoti yra kiekvienos pasirinkimas. Man kazkaip netgi kvaila atrodo kai kasnors pradeda komentuoti kitoms kad pirktu viena ar kita dalyka. Jei kazkas nenori pirkti prof.priemoniu o mieliau renkasi namines kaukes ir pan tj cia tik ju reikalas. Ir juoktis kad jau neva ne tas amzius irgi nereiktu. Asmeniskai as turiu ir labai brangiu priemoniu plaukams, ir taip pat skalauju plaukus ivairiais nuovirais (kuriais pasak kaikuriu tik bobutes naudojasi), ir naudoju cemeryciu vandeni kuris tikrai labai pamaitina plaukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 06 lapkričio 2007 - 20:16
geriu pantogar jau trecia savaite poveikio dar nematyti. kada jus pastebejote rezultata? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 11 06, 18:53)
kazkodel galiu 100 procentu duot,kad tai vaistinikei daugiau nei 50 metuku lotuliukas.gif as nesakau,kad reik pirkt brangiausias isreklamuotas priemones,yra ir pigesniu neblogu, tik sakau,kad galva trintis cesnaku jau nebereikia mirksiukas.gif



Deja, man cemeryciu vandeni pasiule farmacininke, kuriai maximum 37 metai, ir as visiskai sutinku su Izoldos postu, visi renkasi, kas kam geriau, ir cia nuo amziu ar metu nepriklauso. Be to, kur naturalios priemones veiksmingumas, kur tik jos sudedamosios dalys chemiskai apdorotoje priemoneje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 11 03, 16:56)
Siaip geros plauku prieziuros priemones tikrai ne Maximuose yra perkamos po 7 litus...o profesionalios kosmetikos parduotuvese...jei plaukai is prigimties yra geri ir grazus,tai galima juos ir pigesniom priemonem priziureti,bet jei tobula seveliura pasigirti negali,tai visokios babuskos agafijos po 7 litus jiems tikrai nepades,is savo patirties sakau... sampunai ir kaukes,kurie kainuoja po 50 lt ir daugiau ne be reikalo tiek kainuoja,ne visi aisku,bet dauguma mirksiukas.gif

QUOTE(marlena24 @ 2007 11 06, 17:53)
kazkodel galiu 100 procentu duot,kad tai vaistinikei daugiau nei 50 metuku lotuliukas.gif as nesakau,kad reik pirkt brangiausias isreklamuotas priemones,yra ir pigesniu neblogu, tik sakau,kad galva trintis cesnaku jau nebereikia mirksiukas.gif

Iš tamstos postų atrodo, kad teikiate pirmenybę brangiems dalykams, tebūnie, tačiau sena kaip pasaulis tiesa teigia, kad ne viskas, kas auksas, auksu žiba unsure.gif gali kainuoti šimtus litų ar euruų, bet nebūtinai atgaivins tuos plaukus. Pritariu Izoldai, kad gerai naudoti ir paprastas liaudiškas priemones....aš kritiniu gyvenimo atveju esu irgi visokius nuovirus pylus- dilgėlių, apynių, ajerų...padėjo, netgi labai, jei ne jie- būčiau plikut plikutėlė unsure.gif

be to, nereikia pamiršti, kad nevisi turi tiek pinigų, kad galėtų nusipirkti tą brangią kosmetiką cool.gif
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2007 11 06, 20:27)
geriu pantogar jau trecia savaite poveikio dar nematyti. kada jus pastebejote rezultata?  4u.gif

geriu ir as - trecia menesi pradejau - turiu dar vienam - is viso keturiem - tada darysiu pertrauka - o rezultatas ir man ne iskarto pasirode cool.gif man prireike gero menesio - slinkimas tikrai sumazejo bigsmile.gif verta tikrai - pranesk kaip tau sekes ir kokie rezultatai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 08 lapkričio 2007 - 21:10
QUOTE(Dasha @ 2007 11 03, 12:00)
as bandziau kapsules nuo slinkimo (po gimdymo), nzn ar jos ar ti ksutapimas- plaukai atsigavo ir nustojo slinkti good.gif

išbandžiau šiandien, o kiek ampulių vienu sykiu sunaudodavai? mano plaukai per sprindį ilgesni nuo pečių, tai man vienos ampulės buvo mažai, bet daugiau bijojau tepti, gal negalima g.gif o instrukcijoje nieko neparašyta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 10 lapkričio 2007 - 20:40
geriu futura silica 2menesiai,ir pa kolkas,pastebejau poveiki nagam ir odaj,manau reiktu daugiau isgerti,ir ziureti kaip bus:)
Papildyta:
kiek gali kainuoti linu semenu aliejus salto spaudimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 11 10, 22:57)
geriu futura silica 2menesiai,ir pa kolkas,pastebejau poveiki nagam ir odaj,manau reiktu daugiau isgerti,ir ziureti kaip bus:)
Papildyta:
kiek gali kainuoti linu semenu aliejus salto spaudimo? 4u.gif

kazkada turejau - iki 10 litu mokejau maisto parduotuveje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 10, 20:36)
išbandžiau šiandien, o kiek ampulių vienu sykiu sunaudodavai? mano plaukai per sprindį ilgesni nuo pečių, tai man vienos ampulės buvo mažai, bet daugiau bijojau tepti, gal negalima g.gif o instrukcijoje nieko neparašyta doh.gif


Tai kad ampules nuo slinkimo paprastai į galvos odą reikia įtrinti, nebent kitaip instrukcijoje nurodyta... g.gif Tai tada jau kiekis nuo plaukų ilgio neturėtų priklausyt, bent jau man visada vienos užtenka.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 11 12, 12:55)
Tai kad ampules nuo slinkimo paprastai į galvos odą reikia įtrinti, nebent kitaip instrukcijoje nurodyta... g.gif  Tai tada jau kiekis nuo plaukų ilgio neturėtų priklausyt, bent jau man visada vienos užtenka.
inf.lapelyje rašo, kad į odą ir plaukus g.gif tai galvoju, kad gal nepakenks, jei ir į plaukus įtrinsiu...bet tada man vienos ampulės mažoka 4u.gif

Miaška, ar yra poveikis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 12 lapkričio 2007 - 12:59
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 12, 12:58)
inf.lapelyje rašo, kad į odą ir plaukus g.gif tai galvoju, kad gal nepakenks, jei ir į plaukus įtrinsiu...bet tada man vienos ampulės mažoka 4u.gif

Miaška, ar yra poveikis? blush2.gif


Nuo Vichy - yra, pastebėjau po 2 sav. (6 ampulių). Tuo pačiu naudoju ir šampūną tos pačios firmos, ir maisto papildus B grupės gėriau.

Ir siūlyčiau vis tik apsiriboti viena ampule vienam kartui - kažkiek jos ir į plaukus papuola, o tepti per visą ilgį nematau prasmės... subankrutuosi biggrin.gif
Atsakyti