Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 03, 10:56)
Man pažįstama sakė, kad labai geri yra Bobutės Agafjos priemonės plaukams. Vakar Maximoj radau 7 kapsules plaukų atgaivinimui ir nenuplaunamą purškiklį, skatinantį plaukų augimą- abu kainuoja apie 10 litų unsure.gif gal kas esat bandę?

p.s kur kaži geriau pirkti rusišką kosmetiką- šiaip padruituvėlėse ar ir Maximoj galima? nes pvz kokie šampūnai užsienietiški Maximoj yta absoliutus fuflo doh.gif

as bandziau kapsules nuo slinkimo (po gimdymo), nzn ar jos ar ti ksutapimas- plaukai atsigavo ir nustojo slinkti good.gif
Atsakyti
ačiū, reiks bandyti...Mano draugė plaukams naudoja tik Bobutės Agafjos produkcija ir jos plaukai neapsakomai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
Siaip geros plauku prieziuros priemones tikrai ne Maximuose yra perkamos po 7 litus...o profesionalios kosmetikos parduotuvese...jei plaukai is prigimties yra geri ir grazus,tai galima juos ir pigesniom priemonem priziureti,bet jei tobula seveliura pasigirti negali,tai visokios babuskos agafijos po 7 litus jiems tikrai nepades,is savo patirties sakau... sampunai ir kaukes,kurie kainuoja po 50 lt ir daugiau ne be reikalo tiek kainuoja,ne visi aisku,bet dauguma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 03, 16:43)
ačiū, reiks bandyti...Mano draugė plaukams naudoja tik Bobutės Agafjos produkcija ir jos plaukai neapsakomai gražūs thumbup.gif


Bandžiau man deja nepadėjo ir plaukai gražūs kažkodėl neapsidarė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 11 03, 15:43)
ačiū, reiks bandyti...Mano draugė plaukams naudoja tik Bobutės Agafjos produkcija ir jos plaukai neapsakomai gražūs thumbup.gif

naudoju tikrai thumbup.gif
Atsakyti
O mano kirpeja sake, kad priklauso nuo organizmo. Vienu zmoniu imlus vitaminams, kitu ne. Tai tada tikrai galima nelaukt stebuklo.

O siaip daug kas kalba, kad paskatint plauku augima ir nuo slinkimo, gerai pries plaunant galva saknis istrinti cemeryciu vandeniu arba medicininiu zibalu biggrin.gif
Atsakyti
Man keista girdet,kad 21 amziuj zmones vis dar trina galvas visokiais zibalais ir cesnakais doh.gif musu mociutes kitu priemoniu tiesiog neturejo, tai ir trindavo plaukus cesnaku.o dabar juk pilna tikrai geru plauku prieziuros priemoniu,i kuriu sudeti ieina kad ir tie patys cesnakai,tik jom issitepus galva po to nedvoksi kokiu cesnaku 3 paras ir yra zymiai patogesnes naudoti tongue.gif tai kad aplsilankykite vaistenese ar profesionalios kosmetikos, tikrai rasite ka nors geresnio uz cemeryciu vandeni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 11 06, 13:57)
Man keista girdet,kad 21 amziuj zmones vis dar trina galvas visokiais zibalais ir cesnakais doh.gif musu mociutes kitu priemoniu tiesiog neturejo, tai ir trindavo plaukus cesnaku.o dabar juk pilna tikrai geru plauku prieziuros priemoniu,i kuriu sudeti ieina kad ir tie patys cesnakai,tik jom issitepus galva po to nedvoksi kokiu cesnaku 3 paras ir yra zymiai patogesnes naudoti tongue.gif tai kad aplsilankykite vaistenese ar profesionalios kosmetikos, tikrai rasite ka nors geresnio uz cemeryciu vandeni mirksiukas.gif



Kiekvienas turi teise pasirinkti ka jam geriau naudoti. Kai kurie tiki reklama ir meta didelius pinigus (netaikau tau konkreciai) plaukams ar kremams, del kiekvienos reklamos isgalvotos priezasties. Jeigu man padeda tas cemeryciu vanduo, tai man dzin, kad dbr 21 amzius ir yra "geresniu" ir brangesniu priemoniu. Pazistama vaistininke patare kaip tik kad neverta mest tiek pinigu, bet geriau nusipirkti cemeryciu vandens ar medicininio zibalo, nei brangiu sampunu, nes padeda ne ka prasciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izolda: 06 lapkričio 2007 - 13:44
QUOTE(Izolda @ 2007 11 06, 14:39)
Kiekvienas turi teise pasirinkti ka jam geriau naudoti. Kai kurie tiki reklama ir meta didelius pinigus (netaikau tau konkreciai) plaukams ar kremams, del kiekvienos reklamos isgalvotos priezasties. Jeigu man padeda tas cemeryciu vanduo, tai man dzin, kad dbr 21 amzius ir yra "geresniu" ir brangesniu priemoniu. Pazistama vaistininke patare kaip tik kad neverta mest tiek pinigu, bet geriau nusipirkti cemeryciu vandens ar medicininio zibalo, nei brangiu sampunu, nes padeda ne ka prasciau.

Saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(malajazajka22 @ 2007 11 01, 11:53)
as tai perfektila nusipirkau, nu bet kazko organizmas man ju nepriima  g.gif  kazkaip ir pykint pradejo, ir valgyt kazkaip nesinoriu, o jau kai vemt pradejau tai isvis pamaniau gal laukiuos  doh.gif  nestuke.gif  na o kai da viduriuot atsiprasant nu tai isvis pamaniau mirstu gal jau  biggrin.gif  liko dar puse pakuotes nznau ar verta kankintis ir toliau baigt gert ar kitu ieskot  ax.gif  verysad.gif

Tai gal juos vartuoji ryte. Pabandyk gert per pietus. Ankščiau netgi ant pakuotės rašė, kad vartuoti su maistu, bet tik jokiu budu ne per pusryčius. mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai pora menesiu geriu Pregnacare, siaip jie skirti planuojancioms pastoti, nescioms ir maitinancioms, bet ten buna daugiau vitaminu stiprinanciu organizma mirksiukas.gif plius labai sazininkai pakaitom isplovus galva pasitepu balzamu ir palaikau 5-10min arba uzsidedu kauke maziausiai 25min. Dar turiu nusipirkus Revlon serumo nuo slinkimo- ji reikia itrinti i galvos oda issiplovus galva ir nenuskalauti. Ir aisku naudoju aliejuka plauku galiukams ax.gif Ir tikrai tas demesys plaukuciams atsipirko per tuos kelis menesius- nustojo slinkti, plaukuciai blizga ir kai isdziuna nebuna pasisiause, ir balzamo ar kaukes kvapas taip isigeria, kad kviepia 3 dienas iki kito plovimo. drinks_cheers.gif Tiesa, kaukes ir balzamai pas mane ne patys pigiausi- pirkti is salonu, bet tikrai nesigailiu kad nusipirkau thumbup.gif Nors cia turbut svarbu skirti laiko plaukuciams ir kaukes detis reguliariai ir balzamus uzsitepus pasedeti, tikriausiai ir rusiskos priemones turetu suveikti, gal net geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2007 11 06, 15:39)
Kiekvienas turi teise pasirinkti ka jam geriau naudoti. Kai kurie tiki reklama ir meta didelius pinigus (netaikau tau konkreciai) plaukams ar kremams, del kiekvienos reklamos isgalvotos priezasties. Jeigu man padeda tas cemeryciu vanduo, tai man dzin, kad dbr 21 amzius ir yra "geresniu" ir brangesniu priemoniu. Pazistama vaistininke patare kaip tik kad neverta mest tiek pinigu, bet geriau nusipirkti cemeryciu vandens ar medicininio zibalo, nei brangiu sampunu, nes padeda ne ka prasciau.



kazkodel galiu 100 procentu duot,kad tai vaistinikei daugiau nei 50 metuku lotuliukas.gif as nesakau,kad reik pirkt brangiausias isreklamuotas priemones,yra ir pigesniu neblogu, tik sakau,kad galva trintis cesnaku jau nebereikia mirksiukas.gif
Atsakyti