Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

Persiskaičiau temą, aš irgi labai noriu ilgų stiprių plaukų. Šiuo metu jie šiaip tankūs ir stiprūs, bet trumpi, ir noriu pagreitint augimą. Niekaip nenusprendžiu, kurį iš šių paildų rinktis. Gal Futura Silica? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lora741 @ 2007 10 27, 11:58)
Kas cia per vitaminai plaukams Natur Pharma ? forumuose ziurejau, tai zmones apie juos gerai atsiliepia, o kai klausiau vaistinese, tai nei viena vaistininke apie tokius negirdejusi nieko. koks tikslus ju pavadinimas ? noreciau nusipirkti as ju, bet net nezinau kur ieskoti sad.gif


Jei api šituos kalbi, tai aprašymas yra va čia, o nuotraukos nerandu, bet toks tamsiai rudas buteliukas su žaliu dangteliu, ant etiketės - moters veidas. Tikrai yra Eurovaistinėse, pasidairyk atidžiau prie vitaminų "ragams nagams" ir rasi 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 10 29, 13:13)
Persiskaičiau temą, aš irgi labai noriu ilgų stiprių plaukų. Šiuo metu jie šiaip tankūs ir stiprūs, bet trumpi, ir noriu pagreitint augimą. Niekaip nenusprendžiu, kurį iš šių paildų rinktis. Gal Futura Silica? g.gif

man asmeniskai, tai futura pagerino odos bukle, isvale..atrodo skaistesne ir t.t. nagu isvis negelbejo, o plauku...kazi, kazi, ten tik stirpina, o ne skatina augima. kiek zinau,s katina augima dermavitas.. is bional firmos thumbup.gif . bent ant pakuotes raso - skatina augima thumbup.gif padeda. pavartok kokius 4men ir turetum pajust. nes po vienos pakuotes , nejausi thumbup.gif sekmes
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 12, 21:53)
tiesiog geras papildukas rolleyes.gif tai karotino kompleksas pakuotėj 90kaps.-165lt. tik per platintojus. Pirmi papildai kurie man nedirgina skrandžio ir gan masiškai dabar nauji plaukučiai dygsta, vaikštau kaip ežys pasišiaušus bigsmile.gif


gekoniuke o kiek laiko tu gerei si papilduka kol eziukas tas atsirado? 4u.gif ir kiek laiko ji rekomenduojama gert? ar uztenka to triju menesiu kurso uz 165 lt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(malajazajka22 @ 2007 10 31, 14:33)
gekoniuke o kiek laiko tu gerei si papilduka kol eziukas tas atsirado?  4u.gif  ir kiek laiko ji rekomenduojama gert? ar uztenka to triju menesiu kurso uz 165 lt?  smile.gif

baigiant gerti pastebejau jog plaukai praktiskai nebeslenka, o eziukas apsireiske kazkur dar po menesio kiek pamenu. Deja man vel jie pradejo slinkti verysad.gif ir bijau jog sikart tas papildas nepades.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 11 01, 00:47)
baigiant gerti pastebejau jog plaukai praktiskai nebeslenka, o eziukas apsireiske kazkur dar po menesio kiek pamenu. Deja man vel jie pradejo slinkti verysad.gif ir bijau jog sikart tas papildas nepades.


Pagerk kitą papildą. Pastebėjau, kad juos reikia kaitalioti, nes ko neturi vienas, tai turi kitas - žiūrėk imi ir pataikai biggrin.gif pabandyk Vega vitaminus plaukams, jei dar nebandei. Aš juos vėl geriu ir pataikiau, nebeslenka, o ir sutankėjo kažkaip plaukai...
Atsakyti
merginos, geriau Amway firmos vitaminus plaukams-nagams-odai SUPER!!!
plaukai ir nagai ryskiai paaugo, o spuogeliai ant veidelio - atvirksciai - dingo!
man labai patiko, aisku geriau 3 men, menesio kaina 65 litai, bet as patenkinta, dabar nusipirkau grozvita - profilaktiskai esamam rezultatui palikyti, nes girdejau is draugiu, kad irgi neblogas............... smile.gif
Atsakyti
as tai perfektila nusipirkau, nu bet kazko organizmas man ju nepriima g.gif kazkaip ir pykint pradejo, ir valgyt kazkaip nesinoriu, o jau kai vemt pradejau tai isvis pamaniau gal laukiuos doh.gif nestuke.gif na o kai da viduriuot atsiprasant nu tai isvis pamaniau mirstu gal jau biggrin.gif liko dar puse pakuotes nznau ar verta kankintis ir toliau baigt gert ar kitu ieskot ax.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(malajazajka22 @ 2007 11 01, 11:53)
as tai perfektila nusipirkau, nu bet kazko organizmas man ju nepriima  g.gif  kazkaip ir pykint pradejo, ir valgyt kazkaip nesinoriu, o jau kai vemt pradejau tai isvis pamaniau gal laukiuos  doh.gif  nestuke.gif  na o kai da viduriuot atsiprasant nu tai isvis pamaniau mirstu gal jau  biggrin.gif  liko dar puse pakuotes nznau ar verta kankintis ir toliau baigt gert ar kitu ieskot  ax.gif  verysad.gif


Perfektil man labai padėjo nagams, bet kad nuo jo pykina, tai tikra teisybė verysad.gif Man tai jis normaliai ėjo, bet va draugė tai tikrai negalėjo jo vartoti - ją ištisai tasydavo. Nesikankink ir negerk, jei tavo organizmas jo nepriima. Kam taip save žaloti, juk yra ir kitų visai gerų vitaminų smile.gif
Atsakyti
Man irgi Perfectil netiko, dabar ir mastau kokius gerti g.gif Nes plaukai labai silpni pas mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 11 01, 00:52)
Pagerk kitą papildą. Pastebėjau, kad juos reikia kaitalioti, nes ko neturi vienas, tai turi kitas - žiūrėk imi ir pataikai biggrin.gif pabandyk Vega vitaminus plaukams, jei dar nebandei. Aš juos vėl geriu ir pataikiau, nebeslenka, o ir sutankėjo kažkaip plaukai...

kad pries paveldimuma ir hormonus nelabai tepasokinesi unsure.gif
Atsakyti
Man pažįstama sakė, kad labai geri yra Bobutės Agafjos priemonės plaukams. Vakar Maximoj radau 7 kapsules plaukų atgaivinimui ir nenuplaunamą purškiklį, skatinantį plaukų augimą- abu kainuoja apie 10 litų unsure.gif gal kas esat bandę?

p.s kur kaži geriau pirkti rusišką kosmetiką- šiaip padruituvėlėse ar ir Maximoj galima? nes pvz kokie šampūnai užsienietiški Maximoj yta absoliutus fuflo doh.gif
Atsakyti