Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(marlena24 @ 2007 09 26, 17:18)
o as zinokit atradau ziauriai gera daikta plaukam thumbup.gif pigus kaip velnias ir dvokia kaip seskas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif toks DZINTARS aliejus plauku saknim, buteliukas kainuoja apie 9 litus biggrin.gif kazkur cia skaiciau atsiliepimus,tai daug kas rase,kad taip smirda kad neimanoma,net galva issiplovus kelias dienas smirda...tai zinokit galiu pasakyt,kad nezinau kokios jau ten jautroles kad TAIP smirda...nekvepia,bet gyvent galima thumbup.gif



O kur perki toki stebukla? smile.gif ir ka jis daro: ar plaukus stiprina, ar zvilgina, zodziu truputi daugiau informacijos, gal ir man pades... verysad.gif
Atsakyti
tas daiktas stiprina plauku saknis,ji reikia itrint i saknis pries plaunant galva ir kokiu 20 minuciu pabut...visu plauku tept nereikia,nes kazkas cia rasemkad siek tiek sausina plaukus.as ji visai netycia aptikau tokioj rusiskos kosmetikos parduotuveje,yra tu parduotuviu nemazai...man tai labai patinka,plaukai tikrai nebeslenka g.gif na gal dar ir vitaminai padeda smile.gif
Atsakyti
dar toks yra Dzintars plaukus stiprinantis ir ju augima skatinantis balzamas. atrodo tai kaip losjonas. i sudeti ieina provitaminas b5, kamparas, arbatmedzio aliejus, pieno rugstis. pardaveja labai isgyre tai nusipirkau. gal kuri bande, kaip jums? smile.gif
Atsakyti
nu tai cia tas balzamas is tos pat serijos kaip ir tas aliejus,ju buteliukai visiskai vienodi,as kai pirkau,buvo ir tas balzamas ir aliejus,tai man pasake,kad tas aliejus geresnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milda @ 2007 09 27, 11:01)
dar toks yra Dzintars plaukus stiprinantis ir ju augima skatinantis balzamas. atrodo tai kaip losjonas. i sudeti ieina provitaminas b5, kamparas, arbatmedzio aliejus, pieno rugstis. pardaveja labai isgyre tai nusipirkau. gal kuri bande, kaip jums? smile.gif


Labai geras daiktas thumbup.gif Vakar, beskaitinėdama, jį prisiminiau, tai ir pasidariau procedūra su juo. Šiandien tik keli plaukai buvo šukose. Man tik labai nepatinka jo kvapas - kažkokiais česnakais atsiduoda schmoll.gif Vakar pusę dienos tą kvapą jaučiau, bet šiandien tai jau dingo. Šiaip, tai labai geri Tie Dzintars produktai - ir losjonas ir aliejukas.
Atsakyti
As biski ne i tema blush2.gif , bet gal galit kuri pasakyti kur Kaune butu galima rasti parduotuve kur prekiauja rusiskomis priemonemis?(ne drogas,ne eurokos...)Tiesiog rusiska kosmetika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 09 27, 12:53)
As biski ne i tema  blush2.gif , bet gal galit kuri pasakyti kur Kaune butu galima rasti parduotuve kur prekiauja rusiskomis priemonemis?(ne drogas,ne eurokos...)Tiesiog rusiska kosmetika smile.gif


Parduotuvių "Mendis" tinklas, Urmo bazėje įvairūs skyreliai.
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 09 27, 12:30)
Labai geras daiktas thumbup.gif  Vakar, beskaitinėdama, jį prisiminiau, tai ir pasidariau procedūra su juo. Šiandien tik keli plaukai buvo šukose. Man tik labai nepatinka jo kvapas - kažkokiais česnakais atsiduoda schmoll.gif  Vakar pusę dienos tą kvapą jaučiau, bet šiandien tai jau dingo.  Šiaip, tai labai geri Tie Dzintars produktai - ir losjonas ir aliejukas.


aha turi spec kvapa tas balzamas, bet nebaisus. issiplovus galva ir po balzamo nebesijaucia man jo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 09 27, 13:33)
Parduotuvių "Mendis" tinklas, Urmo bazėje įvairūs skyreliai.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ash tai droge tu latvishku irgi prisipirkau visa kruva.Ir balzamo ir aliejuku,dar ten kazhkokiu uzpilu,na bent jau taip ish rusu kalbos verciant gaunasi biggrin.gif .Tai paeiliui visais teplioju.Kai kurie netgi kvepia thumbup.gif
Atsakyti
Kas cia per vitaminai plaukams Natur Pharma ? forumuose ziurejau, tai zmones apie juos gerai atsiliepia, o kai klausiau vaistinese, tai nei viena vaistininke apie tokius negirdejusi nieko. koks tikslus ju pavadinimas ? noreciau nusipirkti as ju, bet net nezinau kur ieskoti sad.gif
Atsakyti
pora men labai slinko plaukai, ko tik neisbandziau, galiausiai nusipirkau vitaminus Grozvita, maniau busiu eiline reklamos auka, bet nustebau kai po mazdaug 3 sav pastebejau kad plaukai vis maziau slenka, o nagai zymiai sustiprejo, del odos nepastebejau jokiu pakitimu, gal todel kad viskas man su ja tvarkoj buvo, tad rekuomenduoju, gal ir jums pades mirksiukas.gif
Atsakyti