Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Reda318 @ 2007 09 21, 08:57)
Tai as ir toliau juos gersiu  smile.gif
Aprasyme,parasyta,kad tinka po gimdymo kuomet slenka plaukai,as dar tik savaite geriu,poveikio tikrai dar nesitikiu,manau po poros menesiu gal kazkiek jausiu pagarejima.
O sakykit kiek jus geriat per diena?Nes parasyta,kad 3 reikia



as po 2 i para, triju nesugebu:) nes dar kitus vitaminus geriu, per daug butu doh.gif
Atsakyti
Aisku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 13, 08:05)
sveikos, gal kas turi patirties su vitaminais PRIORIN?Kazkas cia rase kad labai geri, bet pas mus brangus, tai paprasyciau kad man is uzsienio parveztu...bet kazi ar tikrai verta? g.gif kazkoks balaganas su plaukais pasidare, lygtai ir neslenka labai,bet pasidare kazkokie....na net nezinau negrazus...mazai ju kazkaip pasidare,styro kas kur nori, labai letai auga...zinai,kad plauku ilgis pas mus yra "uzprogramuotas",bet anksciau pas mane tikrai ilgesni plaukai buvo,o db negaliu taip atsiaugunt,tiesiog neauga ir viskas doh.gif  doh.gif gal nuo dazymu...nes jau kokius 6 metus plaukus dazau sruogelemis,aisku peroxidu doh.gif bet anksciau viskas buvo gerai,tik vat paskutinius metus kazkokia tragedija man su ta galva...

as naudoju 8 menesius Priorina, tikrai nustojo slinkti, auga sparciau, daug mazu plaukeliu...dabar tik sudurniavau ir trumpai plaukus nusikirpau, tai vat gal po kiek laiko pamatysiu tikraji augima bigsmile.gif
Atsakyti
As naudojau ineov(Vichy) vitaminus.Tik kad juos reikia gerti tris menesius,o ash geriau tik du,taigi nelabai rezultatus pajutau.Taciau kiek skaiciusi apie juos,tai labai visi giria.Reikes vel ish naujo pradet blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi gėriau Silica Futura blush2.gif ... na nagai tai sustiprėjo šiek tiek, bet teko nebegert, nes mane nuo jo išbėrė doh.gif tai plaukams jokio poveikio ir nepajutau verysad.gif
Gal sakau dilgėlių arbatą babandyt. Tikiuosi jinai jokio šalutinio poveikio neturi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2007 09 25, 14:29)
as naudoju 8 menesius Priorina, tikrai nustojo slinkti, auga sparciau, daug mazu plaukeliu...dabar tik sudurniavau ir trumpai plaukus nusikirpau, tai vat gal po kiek laiko pamatysiu tikraji augima  bigsmile.gif

O kur perki "priorina"? Kiek moki uz 120 tab.dezute? Siandien domejausi Kaune vokieciu vaistineje,tai sake reikia gydytojo recepto ir uzsako jos tada,kainuoja apie 240litu,120 tableciu dezute.
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 09 25, 17:22)
O kur perki "priorina"? Kiek moki uz 120 tab.dezute? Siandien domejausi Kaune vokieciu vaistineje,tai sake reikia gydytojo recepto ir uzsako jos tada,kainuoja apie 240litu,120 tableciu dezute.

"perku" Vokietijoje 4u.gif moku tiek kiek internete parasyta. Vokieciu vaistine reikalauja 2 gydytoju ne receptu, bet ten kazkokiu dideliu lapu, nepamenu kaip vadinasi ta rasliava... 240 lt tai daugoka, as tikrai moku kazkas apie 40 EUR uz 120 piliuliu 4u.gif
Atsakyti
baigiau gerti Perfektil, 3men geriau. man jokiu rezultatu del plauku, na nagai truputi sustiprejo, ir man jie dar skrandi dirgina. noreciau pabandyti Pantogar ar Priorin. nezinau kuriuos rinktis, gal kas parasytu ir vienu ir kitu vitaminu sudeti? tiesa man nuo kontraceptiniu tableciu irgi atsigauna plaukai, bet kai nustoju vartoti kuokstais slenka. ju gerti nenoriu, gal atrasiu kita veiksminga priemone. g.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete Silicea balsam?
Atsakyti
QUOTE(Milda @ 2007 09 26, 13:44)
baigiau gerti Perfektil, 3men geriau. man jokiu rezultatu del plauku, na nagai truputi sustiprejo, ir man jie dar skrandi dirgina. noreciau pabandyti Pantogar ar Priorin. nezinau kuriuos rinktis, gal kas parasytu ir vienu ir kitu vitaminu sudeti? tiesa man nuo kontraceptiniu tableciu irgi atsigauna plaukai, bet kai nustoju vartoti kuokstais slenka. ju gerti nenoriu, gal atrasiu kita veiksminga priemone. g.gif

siaip jei vokiskai skaitai, cia gali paziuret: http://www.priorin.de/index.php
jei ne - vistiek kazka turetum suprast... mirksiukas.gif
Atsakyti
o as zinokit atradau ziauriai gera daikta plaukam thumbup.gif pigus kaip velnias ir dvokia kaip seskas lotuliukas.gif lotuliukas.gif toks DZINTARS aliejus plauku saknim, buteliukas kainuoja apie 9 litus biggrin.gif kazkur cia skaiciau atsiliepimus,tai daug kas rase,kad taip smirda kad neimanoma,net galva issiplovus kelias dienas smirda...tai zinokit galiu pasakyt,kad nezinau kokios jau ten jautroles kad TAIP smirda...nekvepia,bet gyvent galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 26, 17:18)
o as zinokit atradau ziauriai gera daikta plaukam thumbup.gif pigus kaip velnias ir dvokia kaip seskas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif toks DZINTARS aliejus plauku saknim, buteliukas kainuoja apie 9 litus biggrin.gif kazkur cia skaiciau atsiliepimus,tai daug kas rase,kad taip smirda kad neimanoma,net galva issiplovus kelias dienas smirda...tai zinokit galiu pasakyt,kad nezinau kokios jau ten jautroles kad TAIP smirda...nekvepia,bet gyvent galima thumbup.gif

O ji reik tept ant isplautu plauku ar pries plaunant g.gif ?
Atsakyti