Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(Goba @ 2007 09 14, 08:09)
Pasakysiu is savo patirties,man geriausiai plaukai augo,kai geriau dilgeliu arbata,matomai ten yra kazkokiu geru medziagu,o nagai sustiprejo,vartojant spanguoliu kapsules,nors visai nelaukiau tokio rezultato. Kas del visokiu spec. vitaminu plaukams tai mano kirpeja labai skeptiskai i juos ziuri.

Dilgeliu arbata padeda plauku augimui? nezinojau.. g.gif
Na, kad skalaut su ja reikia, tai taip, nors man nepatinka, tiksliau sakant gal netinka, nes labiau skirta riebaluotis linkusiems plaukams, o mano tokie nera. Prisiskaiciau, kad dilgeliu nuoviras stiprina plaukus, skatina augima ir pan., galvoju palepinsiu juos naturalia priemone. Bet keleta kart paskalavus kaip nusausejo, kaip pakulos pasidare, tik paskui kazkur uz akies uzkiuvo, kad labiau cia riebiems tinka blush2.gif . Bet kai nebeskalavau tai viskas susitvarke ( na dar kauke koki karteli uzsimeciau ax.gif )
O vat kad gerimas arbatos plaukam padeda negirdejau, reiks pagert dazniau, nes ji ir siaip geru savybiu turi rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi nezinojau,kad dilgeliu arbata plaukams pades,geriau ja visai kitais tikslais,po kurio laiko plaukai pastorejo ir atsirado daug daug nauju.
Atsakyti
jau antra savaite pantogar geriu-plaukai pan,mazu ima ne taip slinkti ax.gif tfu tfu kad neprisisneket unsure.gif
Atsakyti
Zinau, kad labai plaukams gerai apyniu arbara, kaukes, cia mano mociute visada sako, kad jei nori tureti grazius plaukus, naudok apinius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrea @ 2007 09 14, 15:24)
Zinau, kad labai plaukams gerai apyniu arbara, kaukes, cia mano mociute visada sako, kad jei nori tureti grazius plaukus, naudok apinius.  4u.gif

Bet jais juk plauti reikia, o ne gerti, ar ne unsure.gif ?
Atsakyti
na man tai cia irgi bajeris su dilgeliu arbatos gerimu blink.gif bent jau ja palukus skalauju,o ne geriu blink.gif
vakar buvau labai pamaloninta, buvau pas kirpeja dazyt plauku, tai pasake kad labai daug nauju plauku isauge,todel ir styro ta sukuosena i visas puses lotuliukas.gif sako, dziaukis gi tongue.gif tai db ir dziaugiuos biggrin.gif nu reiskia padeda man MERZ SPECIAL plaukams thumbup.gif
Atsakyti
As pradejau geryi Silica furtura , poveikis parasyta,kad tik po keliu menesiu pasimatys ax.gif
Atsakyti
as 2 pakuote ipusejau dar poveikio jokio
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 09 20, 17:27)
as 2 pakuote ipusejau  dar poveikio jokio


As Silica Futura 2 pakuotes suvartojau, poveiki jauciu clap.gif
, vartosiu toliau. Poveikis: plaukai slenka, tiek kiek turi isslinkti, tikrai ne saujom ir ne kuokstais; pastebejau, kad sukuojantis sepetyje, ju vienas kitas lieka, ir maudantis vonia nebesikemsa nuo ju, ir grindys svarios thumbup.gif
Be to, sonuose, man pridygo tikrai nemazai nauju plauku, ir jie auga labai greitai bigsmile.gif
Atsakyti
Tai as ir toliau juos gersiu smile.gif
Aprasyme,parasyta,kad tinka po gimdymo kuomet slenka plaukai,as dar tik savaite geriu,poveikio tikrai dar nesitikiu,manau po poros menesiu gal kazkiek jausiu pagarejima.
O sakykit kiek jus geriat per diena?Nes parasyta,kad 3 reikia
Atsakyti
as geriu du kart po dvi , kaip patare kazkuri is merginu
Atsakyti
as ir turiu futura silica,sunaudojau dar tik puse pakuotes, o geriu vidury valgio 2 ryte ir vidury valgio 1 vakare,nes parasyta kad efektas geresnis geriant valgio metu,nes jei viena ryte viena per pietus ir viena vakare gert tai per pietus visada pamirstu,tai jau geriau 2 vyte ir 1 vakare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emdzey: 22 rugsėjo 2007 - 13:13