Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

O ka jus manot apie liaudies metodus, kad sustabdyt slinkima, saknis itrinti medicininiu zibalu ar cemeryciu vandeniu pries plaunant galva? Mama man taip vaikystej darydavo, ir dabar liepia pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2007 09 12, 12:08)
O ka jus manot apie liaudies metodus, kad sustabdyt slinkima, saknis itrinti medicininiu zibalu ar cemeryciu vandeniu pries plaunant galva? Mama man taip vaikystej darydavo, ir dabar liepia pabandyt.



Noreciau pabandyti su cemeryciu vandeniu tik nezinau ar verta nes terliotis tai tyngisi... bet manau po kiek laiko teks isbandyti..
o dabar pati naudoju mertz special.. kol kas rezultato nematau bet ka ir noret nes naudoju tik kelias dienas.. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas turi patirties su vitaminais PRIORIN?Kazkas cia rase kad labai geri, bet pas mus brangus, tai paprasyciau kad man is uzsienio parveztu...bet kazi ar tikrai verta? g.gif kazkoks balaganas su plaukais pasidare, lygtai ir neslenka labai,bet pasidare kazkokie....na net nezinau negrazus...mazai ju kazkaip pasidare,styro kas kur nori, labai letai auga...zinai,kad plauku ilgis pas mus yra "uzprogramuotas",bet anksciau pas mane tikrai ilgesni plaukai buvo,o db negaliu taip atsiaugunt,tiesiog neauga ir viskas doh.gif doh.gif gal nuo dazymu...nes jau kokius 6 metus plaukus dazau sruogelemis,aisku peroxidu doh.gif bet anksciau viskas buvo gerai,tik vat paskutinius metus kazkokia tragedija man su ta galva...
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 13, 07:05)
sveikos, gal kas turi patirties su vitaminais PRIORIN?Kazkas cia rase kad labai geri, bet pas mus brangus, tai paprasyciau kad man is uzsienio parveztu...bet kazi ar tikrai verta? g.gif kazkoks balaganas su plaukais pasidare, lygtai ir neslenka labai,bet pasidare kazkokie....na net nezinau negrazus...mazai ju kazkaip pasidare,styro kas kur nori, labai letai auga...zinai,kad plauku ilgis pas mus yra "uzprogramuotas",bet anksciau pas mane tikrai ilgesni plaukai buvo,o db negaliu taip atsiaugunt,tiesiog neauga ir viskas doh.gif  doh.gif gal nuo dazymu...nes jau kokius 6 metus plaukus dazau sruogelemis,aisku peroxidu doh.gif bet anksciau viskas buvo gerai,tik vat paskutinius metus kazkokia tragedija man su ta galva...

O kur pas mus yra pirkti "priorin"? As kai buvau pries metus vokieciu vaistinej,tai sake,kad nebeveza. Noreciau isbandyt,nes su plaukais jau nebezinau ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 11, 19:19)
sveikos, as tai esu isbandzius labai daug visokiu vitaminu plaukam ir nagam...geriau ir ta Silica, ir Dermavit, ir Perfectil, net izymuju ir branguji Pantogar, ir dar kazkokiu... doh.gif bet tokio poveikio kaip nuo MERZ SPECIAL jokie vitaminai nedave thumbup.gif cia matyt individualiai, bet man jie patys paciausi...kadangi mano nagai grazus, tai geriau MERZ SPECIAL butent tik plaukam, bet kiek maciau Lietuvoje tokiu nera, yra tik tie plaukam-odai-nagam...be to nepigus unsure.gif  unsure.gif 60 draze apie 40 litu kainuoja,o man draugas is Vokietijos veza, ten 120 draze kainuoja apie 55 lt,tai manau yra skirtumas thumbup.gif va ir db "uzsakiau" kad atveztu,nes senokai nevartojau blush2.gif



man sie vitaminai dave rezultata drinks_cheers.gif
Atsakyti
Priorino ner lietuvoj , vokieciu vaistine nebeveza
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 13, 09:05)
sveikos, gal kas turi patirties su vitaminais PRIORIN?Kazkas cia rase kad labai geri, bet pas mus brangus, tai paprasyciau kad man is uzsienio parveztu...bet kazi ar tikrai verta? g.gif kazkoks balaganas su plaukais pasidare, lygtai ir neslenka labai,bet pasidare kazkokie....na net nezinau negrazus...mazai ju kazkaip pasidare,styro kas kur nori, labai letai auga...zinai,kad plauku ilgis pas mus yra "uzprogramuotas",bet anksciau pas mane tikrai ilgesni plaukai buvo,o db negaliu taip atsiaugunt,tiesiog neauga ir viskas doh.gif  doh.gif gal nuo dazymu...nes jau kokius 6 metus plaukus dazau sruogelemis,aisku peroxidu doh.gif bet anksciau viskas buvo gerai,tik vat paskutinius metus kazkokia tragedija man su ta galva...

ir man tas pats su plaukais darosi g.gif kazkoks balaganas,ir isvis atrodo kad sustojo augti doh.gif
Atsakyti
o geras, tai pasirodo ner pas mus tu PRIORIN blink.gif na viskas, kai kita kart draugas vaziuos i Vokieja jam bus zadanija numeris 1 surast man ta Priorin thumbup.gif ziurejau per google,tai ismete kazkokios vokiskos vaistines saita ir ten parasyta kad 120 kapsuliu pakuote kainuoja 43 eurus...brangu, bet jei stebuklus daro gal pamegint...atsibodo jau kaip sluotai vaiksciot doh.gif
Atsakyti
bent pora draugiu naudojo tai labai patenkintos , pasakoja vienodas istorijas nors nepazystamos biggrin.gif vaziuosiu ir as i vok tai pirmas darbas bus vaistine susirast ir pora pakuociu uzsipirkt
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 09 13, 18:48)
bent pora draugiu naudojo tai labai patenkintos , pasakoja vienodas istorijas nors nepazystamos biggrin.gif vaziuosiu ir as i vok tai pirmas darbas bus vaistine susirast ir pora pakuociu uzsipirkt

O nezinai priorin tinka nuo bet kokio slinkimo? Nes pvz.pantogare buvo parasyta,kad nepadeda nuo androgeninio slinkimo,o is kur man zinot,koks pas mane slinkimas,nes slenka jau apie 2 metus intensyviai,ka bedaryciau ar tirciausi kolkas stebuklo niekas nepadare.
Atsakyti
Pasakysiu is savo patirties,man geriausiai plaukai augo,kai geriau dilgeliu arbata,matomai ten yra kazkokiu geru medziagu,o nagai sustiprejo,vartojant spanguoliu kapsules,nors visai nelaukiau tokio rezultato. Kas del visokiu spec. vitaminu plaukams tai mano kirpeja labai skeptiskai i juos ziuri.
Atsakyti
as vat db galvoju...kazi kodel tuos PRIORIN pas mus nebeveza,ar kazkas su jais negerai,ar tiesiog per brangus jie musu Lietuvelei ir niek ju nepirko tongue.gif gal antras variantas...
kas moka vokiskai, galite apie juos pasiskaityti, man tai negresia tikrai lotuliukas.gif as sugebejau tik suprast, kad 120 kapsuliu pakuote 43 eurus kainuoja...

http://www.priorin.de/index.php

Atsakyti