Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(cherruti @ 2007 08 05, 14:36)
gal ir nusisnekesiu, bet man rodos, kad esu netgi kazkur skaiciusi, jog plauku ilgis kaip ir nulemtas genetiskai ax.gif  ir pati tai patyriau-augink neauginus, rupinkis nesirupinusi-priauga iki tam tikro ilgio ir stop unsure.gif

o aš skaičiau jog genetiškai nulemtas plauko amžius, ir tankumas, o augimo greiti dar galima koreguoti.
Atsakyti
sveikos. as trecias menuo geriu fitoval. dar ir sampuna tos pacios firmos naudoju. labai padejo. pries tai galvoje net praplike ploteliai matesi,o dabar kudlos biggrin.gif labai smarkai buvau nusivylus perfectil.. kazko matyt truko.
Atsakyti
as geriau fitoval,bet man nieko sad.gif gal del to,kad tik menesiuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-as @ 2007 08 06, 23:51)
as geriau fitoval,bet man nieko  sad.gif  gal del to,kad tik menesiuka  g.gif


Kursas berods trys mėn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi23 @ 2007 08 06, 20:33)
sveikos. as trecias menuo geriu fitoval. dar ir sampuna tos pacios firmos naudoju. labai padejo. pries tai galvoje net praplike ploteliai matesi,o dabar kudlos biggrin.gif labai smarkai buvau nusivylus perfectil.. kazko matyt truko.



O man nuo fitovalio (tiek nuo sampuno, tiek nuo kapsuliu) labai daug pleiskanu atsirade buvo schmoll.gif o perfectil irgi stebuklo nepadare, tai nusipirkau Silica-OK ziuresiu kaip seksis 4u.gif
Atsakyti
sveikos, as tai esu isbandzius labai daug visokiu vitaminu plaukam ir nagam...geriau ir ta Silica, ir Dermavit, ir Perfectil, net izymuju ir branguji Pantogar, ir dar kazkokiu... doh.gif bet tokio poveikio kaip nuo MERZ SPECIAL jokie vitaminai nedave thumbup.gif cia matyt individualiai, bet man jie patys paciausi...kadangi mano nagai grazus, tai geriau MERZ SPECIAL butent tik plaukam, bet kiek maciau Lietuvoje tokiu nera, yra tik tie plaukam-odai-nagam...be to nepigus unsure.gif unsure.gif 60 draze apie 40 litu kainuoja,o man draugas is Vokietijos veza, ten 120 draze kainuoja apie 55 lt,tai manau yra skirtumas thumbup.gif va ir db "uzsakiau" kad atveztu,nes senokai nevartojau blush2.gif
Atsakyti
o pavadinimas skiriasi kurie tik plaukam. nes pas mane irgi nagai grazus o plaukai nea sad.gif
Atsakyti
pavadinimas toks pats Merc Special,tik ant tu kur plaukam parasyta tik fur haare...nu nekokia is manes vokiete blush2.gif ale pas mus tokiu nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
o is vokietijos nebandei priorin sako kad labai geri...
Atsakyti
nea unsure.gif oi,mano grazuoliui cia butu misisja neimanoma lotuliukas.gif jis jau ta pavadinima atkales, zinok kaip atrodo, kur pirkt,tai manau butu sudetinga rast lotuliukas.gif lotuliukas.gif ziurint kur ta priorin parduoda,ar vaistinese ar parduotuvese,nes tas MERZ SPECIAL jis perka supermarketuose...
Atsakyti
kiek zinau vaistinei
Atsakyti
Man geriausi vitaminai Plaukų priežiūros kapsulės (taip ir vadinasi, gamina Harmony Line). 50 kapsulių, į dieną po 1. Kaina apie 25 lt. Žinoma ant plaukų akivaizdžiai nesimato, kad kažkas TOKIO, bet jau po savaitės nagai kieti kieti pasidaro, baigiasi visi skilinėjimai ir lūžinėjimai nail.gif Tai jei nagučiams taip gerai, manau ir plaukučiams tinka. Tuo labiau kad keletą mėnesių pagėrus matosi nemažai ir naujų plaukų išaugusių. O visi kiti Perfectil, Merz ir dar daug daug kitų bandytų visai manęs neveikia. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yoyo: 12 rugsėjo 2007 - 11:01