Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(canada @ 2007 07 30, 17:49)
na dabar geriu nakvisas ir futura silica ir dar ieskau ka gert  ax.gif

kas per daug tas nesveika,nepasikenk sau
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 07 31, 02:37)
kas per daug tas nesveika,nepasikenk sau

o tai cia jau tipo perdaug?
Atsakyti
QUOTE(canada @ 2007 07 31, 10:09)
o tai cia jau tipo perdaug?

na tiek gal ir nieko,bet jei dar ka pradesi gerti,gali vitaminai "futura silica" labai sureguoti su tuo ka dar zadi gerti,nes gali buti kaskokio komponento perteklius ir prasides alergines reakcijos o gal net ir kas blogiau,tad buk atsargi,gerai isiskaityk instrukcijas,kad taip nenutiktu,kad kokiu vitaminuku nebutu per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 07 31, 18:02)
kad kokiu vitaminuku nebutu per daug smile.gif



Aš skaičiau, kad vitaminų trūkumas, kaip ir jų PERTEKLIUS gali sukelti plaukų slinkimą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 07 31, 23:31)
Aš skaičiau, kad vitaminų trūkumas, kaip ir jų PERTEKLIUS gali sukelti plaukų slinkimą rolleyes.gif

arba ka nors baisiau tik nebutinai plaukam doh.gif
Atsakyti
As tai noreciau kad mano plaukuciai labiau augtu, nes uzaugo iki tam tikro ilgio ir toks vaizdas kad sustojo g.gif Bandziau as Perfectil bet jokio poveikio nei odai nei plaukams nepajauciau unsure.gif dabar ziurineju internete tai kazkoks yra Hair Formula 37, bet kai cia pasiskaiciau kad isgerus pirma tablete gali karstis ismusti arba pradeti jaustis kaip perdegus saulej... tai man kazkodel skamba kaip hormonu poveikis, o dar ji reik is JAV uzsisakinet, tai... labai itartina, nors prirasyta labai graziai... blink.gif
Atsakyti
gal zinote kokius vitaminus galeciau gerti nuo plauku slinkimo kad nekenktu vaikuciui auganciam pilvelyje?

esu naudojusi "special merz draze" anksciau, padedavo kaip ir...

nors siaip man patare issitirti skrandi, nes plaukai slenka nuolat, tai vaikstau visad su atauginejanciais "ragiukais"..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2007 08 01, 13:32)
gal zinote kokius vitaminus galeciau gerti nuo plauku slinkimo kad nekenktu vaikuciui auganciam pilvelyje?

esu naudojusi "special merz draze" anksciau, padedavo kaip ir...

nors siaip man patare issitirti skrandi, nes  plaukai slenka nuolat, tai vaikstau visad su atauginejanciais "ragiukais"..... ax.gif



Vistiek gi geri multivitaminus nėščiom, nemanau, kad organizmui gerai dar kokie vitaminai. Juk ten ir taip daug vitaminų, o ir dozės nemažos unsure.gif Man rodos, geriau kovoti su slinkimu išoriškai arba gydytojų klaust. Nėštumas tai ne juokas, ir bet kas gali turėti įtakos leliukui
Atsakyti
Nepadėjo man vitaminai, schmoll.gif o gal netuo gėriau.. g.gif Ka jūs patartumėte?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PONIUTE @ 2007 08 01, 16:21)
Nepadėjo man vitaminai,  schmoll.gif o gal netuo gėriau.. g.gif  Ka jūs patartumėte?? ax.gif


O kokius gerei?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 08 01, 13:25)
As tai noreciau kad mano plaukuciai labiau augtu, nes uzaugo iki tam tikro ilgio ir toks vaizdas kad sustojo  g.gif  Bandziau as Perfectil bet jokio poveikio nei odai nei plaukams nepajauciau  unsure.gif  dabar ziurineju internete tai kazkoks yra Hair Formula 37, bet kai cia pasiskaiciau kad isgerus pirma tablete gali karstis ismusti arba pradeti jaustis kaip perdegus saulej... tai man kazkodel skamba kaip hormonu poveikis, o dar ji reik is JAV uzsisakinet, tai... labai itartina, nors prirasyta labai graziai... blink.gif

mano plaukam tas pats letai auga o tam tikra ilgi uzauge kirpeja sake,kad jie uzlusta ir nukrenta,tokia plauko struktura verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 04, 18:26)
mano plaukam tas pats letai auga o tam tikra ilgi uzauge kirpeja sake,kad jie uzlusta ir nukrenta,tokia plauko struktura verysad.gif


gal ir nusisnekesiu, bet man rodos, kad esu netgi kazkur skaiciusi, jog plauku ilgis kaip ir nulemtas genetiskai ax.gif ir pati tai patyriau-augink neauginus, rupinkis nesirupinusi-priauga iki tam tikro ilgio ir stop unsure.gif
Atsakyti